Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünetem a...

Lehet terhességi tünetem a ciklus 23. napján? Peteérés a 14-15. nap körül volt. Kinél mikor jelentkeztek a legelső tünetek?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ilyenkor még nem érdemes komolyabban beindulni a témára de 2 vetelesem volt 2021ben így nehéz nem bizakpdni egy egy tunet éreztén :) amikor terhes voltam sokszor lett hanyingerem ha éhes lettem és ez a tunet ma is jelentkezett és akármennyire racionálisan akarok hozzaallni most mégis elindult a dilis női agyam is tapasztalatok érdekelnének h kinél mikor jelentkeztek az első tünetek?:)
2022. ápr. 17. 15:39
 111/135 anonim ***** válasza:
100%

Biztos minden rendben lesz 🙏😊


Facellét meg predit próbáltam.. facelle negatív tegnapelőtt, a predin meg mindig ugyanazt látom 😔

Próbáltam rákeresni ilyen tapasztalatokra, hogy volt-e olyan akinél a predi is tök későn mutatta.. de kifejezetten erre nem találok kérdést

Csak olyanokat látok, akiknek nem várt után 1 héttel lett csak pozi, de ott nem írják milyen teszt volt.. gondolom 25-ös érzékenységű.

Szóval én már annyira nem reménykedek sajnos

10

2022. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/135 A kérdező kommentje:
Érdemes úgy hozzaallni, hogy valszeg nincs DE legközelebb osszejon, aztan ha végül sokat késik hatha a kovi teszt szép lesz :)
2022. ápr. 29. 21:28
 113/135 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

Sajnos nekem be is fejeződött a terhességem, vérezgettem az ügyeletes nem talált már semmit, így műtéttel be is fejezte.

6 hetes voltam

Kérdező szorítok, hogy minden rendben legyen. 10es neked meg, hogy végre igazi 2 csíkod legyen.

2022. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/135 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, nagyon sajnálom őszintén 😔

Ilyenkor annyira igazságtalannak érzem a világot, hogy aki mindent megtesz, hogy babája legyen, és vágyik rá, annak ilyen kínokon kell átmennie. Aki pedig nem is akart gyereket, annak csak úgyvéletlen becsúszik simán.

Szörnyű!


Nekem ma reggelre megjött :(

Mielőbbi felépülést, és új reményekkel, egy egészséges babát kívánok Neked :)


10

2022. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/135 anonim ***** válasza:

Köszönöm, de nekem ez volt az utolsó próbálkozás.

Neked voszont mielőbbi sikert!

2022. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/135 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, istenem, annyira sajnálom :( tényleg annyira borzasztó, hogy a nőknek mennyi mindent át kell élniük... és annyira tipikus, hogy bizonyos emberek meg isznak, cigiznak, drogoznak, le se szarják a terhességet és mégis úgy potyogtatják a babákat, mint a nyulak ... annyira igazságtalan az élet ... lehet tényleg érdemes most egy kicsit rápihenni, de hosszútávon ne mondj le róla, előbb utóbb biztos összejön. Sajnos nekünk nagyon ellenállónak és kitartónak kell lennünk de én hiszek benne, hogy meg lesz a gyümölcse :) de most pihenj sokat és tereld el a figyelmed valamivel, a beavatkozáson már túl vagy, most lelkileg is heverd ki. Remélem valamikor boldogabb körülmények között újra hallhatok felőled :)


Kedves 10-es, sajnálom, csak becsapós volt akkor az a Predi teszt :( de hidd el előbb utóbb össze fog jönni :) nagyon drukkolok, próbálj ellazulni te is és jönni fog (és peteérés körül 2 naponta űzzétek az ipart ezerrel :D

2022. ápr. 30. 18:15
 117/135 A kérdező kommentje:
Egyébként lelkileg engem is megvisel ez az egész helyzet, minden pisilésnél nézem a wc papírt, hogy nem a barna vagy piros, ha elkezd fájdogálni a hasam , azonnal rettegek... másik két alkalommal ugyebár ittenkörül kezdett el pecsételni, aztán missed ab lett... már álmomba is barnáztam ....
2022. ápr. 30. 18:21
 118/135 A kérdező kommentje:
Lányok, tegnap este elkezdtem vérezni :( már nem is keresem a pozitív történeteket mert nálunk ugyse válik be.
2022. máj. 3. 07:36
 119/135 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom😔
2022. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/135 A kérdező kommentje:
Igaz tegnap eléggéegsirattam és igazságtalannak találtam az életet de most próbálok pozitív maradni, előbb utóbb csak osszejon :)
2022. máj. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!