Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
58%
Sztem baba lesz, csak később fogant
jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 A kérdező kommentje:

Én erre kb nem látok esélyt. Nem jön ki a matek.


December 2. Utsó mensi első napja.

17-én voltunk együtt

31-én meg pozitív volt a tesztem....x-epil 25-ös. Kb mint 11-12.dpo-n a fiammal.


Nyilván a legjobb forgatókönyv az lenne, de valahogy nagyon elképzelhetetlen.

jan. 15. 18:03
 93/104 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta kérdező? Én nagyon sajnálom ezt a dokis sztorit, sajnos van az úgy, h elindul vagy nagyon lassan (ettől még duplázódik a HCG), vagy tenyleg csak kémiai és megáll a fejlődésben... 6 nap eltelt azóta, emiatt is kérdezem, mi lett. Nekem szeptemberben volt egy kémiaim, eldöntöttük, ha most sem sikerül, akkor orvos. Fél évnél vagyunk. Mondjuk nekem el is kezdett halványodni a teszt 1 hét után, rá 2 napra megjött.
jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 A kérdező kommentje:

Köszönöm kérdésed, múlthét csütörtökön 424 volt a hcg-m. Tehát még mindig nő, ezzel együtt a tüneteim is kitartanak. Még mindig nem jött meg a havim, a mai tesztem meg ilyen lett délután.

[link]

A teszt csík egyszerre jelent meg a kontrollal, tehát még mindig nagyon fent van a szint. Mivel már 7+1-nél járok mensi szerint, holnapra kerestem egy időpontot másik dokihoz. Nézzenek rám, mert valami nagyon nem jó... mentem volna sztk-ba, de már időpontot kell kérni és csak februárra van, de még arra se nyitották meg a foglalásokat... elmondtam a problémám, hogy nekem az késő, erre kaptam számot, ami a rendelésen csörög, azt meg nem veszik fel.


Reménykedek, hogy holnap egy új pár szem, egy másik UH gép valamit talál. Vagy adjanak gyógyszert ami meghozza a vérzésem, vagy adjanak beutalót missed ab műtétre.


Egy vagyon megy el szegény két csíkomra, és még csak meg sem születik :(


Nektek mielőbbi sikert kívánok, hátha ez az év szerencsés lesz :)

Még nekünk is lehet az :)

jan. 21. 18:14
 95/104 anonim ***** válasza:
58%
Én nem értem a sztorit, ilyen erős teszttel ennek élő terhességnek kell lennie
jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
Annak kéne,de a hcg meg lassan nő szerintem. :( nekem 4 hetesen volt 520. Bár nem emlékszem mikor nézted kérdező utoljára. Mesélj majd mi volt. Remélem kiderül mostmár. Nehéz lehet ez a bizonytalanság.
jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 A kérdező kommentje:

Túl alacsony a hcg szintem egy élő terhességhez. A tesztekhez viszont elég magas, hogy szépen választódjon ki a vizeletbe.


Én csak azt nem értem, miért küzd a szervezetem, ha nem jól fejlődik. Ha kémiai lenne már meg kellett volna jöjjön. 3 hete késik. Na de reményeim szerint holnap kiderül, hogy mi lehet a gond. Még a méhen kívülit se zárhatom ki sajnos...

jan. 21. 18:40
 98/104 A kérdező kommentje:

Neekm 4 hetesen a kisfiammal (az ugye a nem várt napja) 127 volt. Most csak 40.

És ugye még 3 naponta sem duplázódik, épphogy emelkedik, de azt megállíthatatlanul.


És igen...a bizonytalanság és a tehetetlenség nehéz. És míg nem rendezödik nem is tudunk újra próbálkozni...csak úgy telnek a hetek...

jan. 21. 18:43
 99/104 anonim ***** válasza:
Jah értem, én nem mérettem soha hcg-t, ezért nem értettem mi a gond. Majd írj hogy mi volt
jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kérdező. Nem egy esetet olvastam vagy videóban láttam, hogy bizony-bizony 20-30 hètig is képes küzdeni a szervezet nem menthető babáért. Olyan infokat is megtudtam, hogy egyes anyáknak annyira erős az immunrendszere, hogy nem észlelik problémának, hogy a kicsi nem fejlődik rendesen. Itt is olvastam jó néhány Missed AB kérdést és 9-10 hetesen is fennállt még a terhesség, holott embrió vagy szívhang az sajnos nem volt.


Tudom, őrjítő ez a várakozás de az egyetlen dolog amit magadért tehetsz az az, hogy nem hibáztatod a tested, amiért így alakult ez most és esetleg nem vet hamarabb véget a folyamatnak. Talán azt is tudják az orvosok, akik időpontot keresnek neked, hogy egy ilyen fiatal terhesség kevésbé veszélyes a kismamára akkor is, ha nem jól végződik. 12 hét felett, ha nem éli túl a magzat, ott már egyértelműen gyorsabban kell cselekedni.


Kérlek írd meg mi volt! Addig is kitartást kívánok!

jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!