Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
 81/104 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is :) Valahol örülök, hogy informált vagyok, így időben elkapjuk.
jan. 10. 16:22
 82/104 anonim ***** válasza:
0%
Még nincs veszve semi 😘🙏
jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:

82

Te nem vagy normális!

jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 A kérdező kommentje:

83-as, ne aggódj, nem tud elbizonytalanítani, hiába akar pozitív lenni. Sajnos eleget olvastam róla, és bizony egyetlen egy jó kimenetelűt sem. Naiv meg nem vagyok. Viszont a családban is ezt kapom, hogy hátha mégis.... hát sajnos ezek a rideg tények és a számokban jobban hiszek, mint a csodákban.


82-es, tudom csak meg akarsz nyugtatni, de hidd el a tény az tény és a homokba dugott fej az orvosig sem jobb. Én megéltem a veszteséget már mikor 6.hét és 9.hét között nagy vidáman éltem majd kiderült az uh-n, hogy kb 6+4 körül elhaltak a babák. Hát ez morbid és sokkoló volt. I kább tudjam hamar és addig míg nem élem bele magam. Tisztességgel reménykedtem a két vérvételig. Utána belenyugodtam... már csak az egészségem miatt reménykedek. A harmadik vérvétel azért lett, mert a testt ugyan olyan volt továbbra is, tehát tuti, hogy nem csökkent a hcg. És mivel nőtt, de arányaiban még mindig nagyon keveset, kellett egy negyedik vérvétel, hog igazolva legyen, hogy szinte biztos, hogy méhen kívüli és mivel növöget, veszélyes lehet...ezért irány a doki. Van egy kisfiam, szeretném felnevelni és még szeretnénk még egy babát...baba még lehet, de magamra is vigyánom kell.


Tehát áltatni magamat nem fogom, mert butaság egy bizonyos határon túl, ami saknos eljött.


Jelentkezem doki után. Kérlek, ha drukkolni szeretnétek azért drukkoljatok, hogy a petevezetőm megmaradjon.


Szép napot nektek!

jan. 11. 06:11
 85/104 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolunk, írj, hogy mi volt :)
jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A doki nem találtam sem méhen belül se kívül semmit. Talán méhen belül egy kis felritkulást. Azt mondta elindult valami, de nem jól, mivel lehet még bent egy kis sejtecske ami a hcg-t termeli így még nem indult el a ciklus. Ha nem jön meg 3 hét után sem, akkor megnéz újra. Kontroll hcg másfél két hét múlva. Ez talán a legjobb forgatókönyv, inkább mint egy méhen kívüli.


Tehát a nem erősödő tesztek és lassan növekvő, de alacsony hcg nem jelent babát.


Végre megnyugodtam, jöhet az új ciklus :)

jan. 11. 13:05
 87/104 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sima méhen kívüli volt :) Sok sikert az új ciklusban :)
jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, kémiait akartam írni, bocsi :D
jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 A kérdező kommentje:
Semmi gond :D előfordul.
jan. 11. 16:00
 90/104 A kérdező kommentje:

Csütörtökön a doki nem látott semmit.


Ma hétfő van és a 25-ös x-epil erősebb, mint korábban. Pedig most random délután teszteltem.


A furcsa az, hogy az első másfél hétben nem erősödött a tesztem, most meg ilyen lett... azt gondoltam ma már halványabb lesz, vagy továbbra is stagnál mint a fenti tesztek. Facelle ezek alapján erősebb lett volna mint a kontroll csík, tehát még mindig emelkedik a hcg.


Jövőhéten kellene egy kontroll hcg vérvétel, ha nem jön meg... de gyanús, hogy nem fog.



Létezik, hogy még is méhen kívül van valami és nem találta meg a doki múlthéten? Akkor voltam 5+5 mensi szerint.... komolyan szétvet az ideg....azon, ha csütörtökre se halványodik a teszt, bejelentkezek sztk-ba még egy uh-ra. Ma 6+2 vagyok.... talán megtalálják :(


Mi más okozhat emelkedő hcg-t? :(


[link]

jan. 15. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!