Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem Magyarországon alapvetően miért nem támogatott az abortusz tabletta. Bizonyára tudatlan vagyok, nem is olvastam utána, de egy korai szakaszban elhalt magzatnál annyival egyszerűbb lenne egy tablettával "elintézni", mint kitenni magunkat egy műtétnek. :( Szerintem önmagában az a hercehurca egy trauma, ami ezzel jár. Aztán ha a tabletta nem elég, még mindig lehet műteni, de egy próbát ne érhetne meg?

Szóval én is követem mi történik veled. :)

jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki a természet megoldja, elkezdtem vérezni. Ilyenkor, ha túlvagyok a mensis napokon érdemes vérvételre menni meg dokihoz? Vagy csak, ha panaszom lesz?
jan. 22. 19:27
 103/104 anonim ***** válasza:
100%
Na, végre. Az elejétől követem, írtam is neked. Persze, mindenképpen menj vissza rögtön a vérzés után, amikor még vékonyabb a nyálkahártya, hogy jól látszódjon, hogy kitisztultál.
jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Most reménykedek, bejön nekünk is a kémiai utáni gyors siker :) Csak ne zavarodjon be a ciklusom.


Mindenkinek minden jót!


Tapasztalat, a stagnáló nem erősödő teszt az első héten, semmi jót nem jelent.

jan. 22. 19:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!