Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
 71/104 anonim ***** válasza:
46%

Erre mondom,hogy magadba beszélsz. Oltári bajok lehetnek mentális téren. ""Neked volt ezekszerint?" A Kérdező nem kötötte ki, hogy csak ilyen tapasztalattal rendelkező válaszolhat. Te milyen jogon szabnád meg? Nincs közöd hozza, hogy milyen tapasztalatom van."

Megkérdeztem,hogy VOLT-E neked normálisan... atya ég. :D Nem azt,hogy csak olyan válaszolgathat. Hogy te mit láttál bele pluszba,azt nem tudom,egy ártatlan kérdés volt. Nem cinizmussal,semmi háttérrel. Komolyan mondom,az ilyen idegesítő emberektől mentsen meg a jó isten,mert úgy kiforgatják az ember szavát.

jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:

#71! Túl sötét vagy ahhoz, hogy tovább vitatkozzak veled.

"Neked volt ezekszerint?"

Milyen EZEK SZERINT? Mik azok az ezek? Hogy mertem válaszolni neki? Ez szerinted nem cinikus? Mit értettél az "ezek szerint" alatt, ha szerinted az nem cinikus.

Az 1. kommentemben ezt az egy mondatot írtam neked:

"Na, de akkor mi más lehet?"

Mivel te leírtad, hogy méhen kívülinél nem ez szokott lenni, tök normálisan megkérdeztem, hogy mi más lehet?(Hátha tudsz valamit, amikor viszont ez jellemző.)

Erre címeztél te nekem egy kommentet, amiben minden mondatoddal belém álltál. Nyilván reagálni fogok rá. Nem a seggedből rángattál ki.

#69

jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, minek kell ide ez a vita? Van a kérdezőnek nélkületek is elég baja sztem
jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:
0%

Mert rossz az estéje/élete,bármi és belelátott a kommentem mögé egy cinizmust,ami nem volt ott,bár valóban úgy hangzik,nem fogom egy senkiházinak bizonygatni,de nem volt a háttere mögött semmi rossz szándék. Semmilyen hátsó szándékom nem volt. Csak mivel gondolom nincs hol levezetnie,muszáj volt belém állnia. Ha ettől boldogabbá tettem az estéjét,hogy kiadhatta,csak örülök. :) Úgyhogy kuss 72#,pihizz.


73# Igazad van teljesen.

jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:

#73! Teljesen igazad van, én befejeztem.

#74! Ez a kommented is mindent elmond rólad.A stílus, maga az ember.

jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 A kérdező kommentje:

A nekem szánt válaszokat köszönöm, a többit nem szeretnén kommentálni.


Jelentkezek amint van új infóm. Egyelőre a helyzet változatlan.

jan. 9. 08:10
 77/104 A kérdező kommentje:
Hétfőn 58.4 volt ma szerdán 89.9 a hcg. Holnap megyek dokihoz.
jan. 10. 15:54
 78/104 anonim ***** válasza:

#77! Sajnálom, de erős opciónak tűnik a méhen kívüli ☹️

#58

jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom... holnap remélem kiderül. Babába már nem bízok. Csak szeretnék túl lenni rajta.
jan. 10. 16:15
 80/104 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kiderül. Még időben vagy, reméljük, probléma nélkül felszívódik vagy legrosszabb esetben megműtenek, de semmi maradandó nem lesz.

#78

jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!