Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
 61/104 A kérdező kommentje:
Azt hiszem keresek egy időpontot... elvileg, ha valami van azt már látni kellene, hogy hol.
jan. 8. 05:58
 62/104 A kérdező kommentje:

Mai hcg vérvétel 58.4


Növekszik...így egyre sanszosabb a méhen kívüli :( 2 nap múlva ismétlek.

jan. 8. 18:18
 63/104 anonim ***** válasza:
Háát nekem azért fura,elsőnek csökkent majd nő. Méhen kívülinél alapból nő az elejétől,csak nem megfelelő ütemben,nem? De remélem jön olyan,akinek van ebbe tapasztalata.:/
jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
#63! Na, de akkor mi más lehet? Semmi másra se normális. Még mindig méhen kívülire van a legnagyobb esély. Igaza van, járjon csak utána.
jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 A kérdező kommentje:

Hát igen... azért is megyek és csinálom a hcg vérvételt, hogy legyen eredmény a kezemben hétfőn és a doki akkor már célirányosan küldd kórházba, meg ő is jobban figyel uh-n. Remélem addig nem lesz gond. Kicsit azon is gondolkodtam, mi van, ha üresen fejlődő petezsák, de ahhoz legalább 200-as szint kell. Ciszta is produkál hcg-t de az nem növekszik. Jaj ez annyira rossz, hogy kerültem én ebbe a helyzetbe? :S


Köszönöm, hogy írtok, homokba nem akarom dugni a fejem, inkább a rosszra készülök. Sajnos ilyenkor rossz, hogy az ember túl sokat tud... más csinált volna egy tesztet, aztán boldogan ment volna egy uh-ra.. No nem baj, nincs sok hátra, ezt a hetet már fél lábon is kibírom.


Ti hogy vagytok?

jan. 8. 18:39
 66/104 anonim ***** válasza:
Azt nem írtam,hogy ne járjon utána. Hol olvastad tőlem?... Azt sem,hogy normális,csak hogy furcsa,hogy először nő majd visszacsökken,majd újra nő. Majd odaírtam,hogy hátha jön akinek van méhen kívülinél tapasztalata. Neked volt ezekszerint?
jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:

#66! Nem állítottam egy szóval se, hogy azt írtad.

Azt mondtam, hogy mivel semmilyen esetben nem szokványos, hogy csökken, majd nő a hcg (a növekedés is lassú egyébként az eddigihez képest), nem zárható ki a méhen kívüli. Ha egészséges terhesség lenne, ahhoz se jók az értékek, elhalt terhességhez szintén nem, méhen kívülihez szintén nem, mivel ez a változás egyikre se jellemző. Valami pedig mégis van, ezért a legjobb amit tehet, hogy utánajár ORVOSNÁL.

Miért? Most, ha írnak tízen, hogy nekik méhen kívüli terhességük volt,de nekik nem volt ilyen, hogy csökkent, majd nőtt, akkor nyugodjon meg és gondolja azt, hogy csak álmodta?🙄

#64

jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
67# Nem,csak a kioktató stílusod nem jön be. Picit vegyél vissza. Kb úgy magyarázol,olyan feltevésekkel,mintha itt bárki ilyet írt volna,hogy ha más ír tapasztalatot,akkor nyugodjon meg. Nem tudom hol álmodtad ezeket? Egyértelmű,hogy orvos,le se kéne írnod.
jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:

#68! Az, hogy te mit látsz bele, ami nincs ott, az legyen a te bajod. Nekem nincs dolgom a te démonjaiddal. Egy biztos, nekem pont ugyanannyi jogom van válaszolni a kérdezőnek, mint neked.

Neked, mint válaszolónak nincs jogod más válaszolót

-meghazudtolni:

"Azt nem írtam,hogy ne járjon utána. Hol olvastad tőlem?" Nem írtam ilyet.

Minősíteni:

"Nem,csak a kioktató stílusod nem jön be."

-Belemagyarázni olyat, ami nincs ott:

"Kb úgy magyarázol,olyan feltevésekkel,mintha itt bárki ilyet írt volna,hogy ha más ír tapasztalatot,akkor nyugodjon meg"

-Számonkérni:

"Neked volt ezekszerint?" A Kérdező nem kötötte ki, hogy csak ilyen tapasztalattal rendelkező válaszolhat. Te milyen jogon szabnád meg? Nincs közöd hozza, hogy milyen tapasztalatom van.

Dirigálni:

"Picit vegyél vissza."

Fentiek alapján, akinek vissza kéne venni, az nem én vagyok. Előbb nézz magadba, mielőtt másnak beszólogatsz.

#67

jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
46%

Nem veszed észre magad egyébként? Elég szomorú.

"Miért? Most, ha írnak tízen, hogy nekik méhen kívüli terhességük volt,de nekik nem volt ilyen, hogy csökkent, majd nőtt, akkor nyugodjon meg és gondolja azt, hogy csak álmodta?🙄" Kb. Mintha hülyének néznéd az embert. MINTHA valaki ilyet állítana. Komolyan mondom mintha elbeszélnél mellettem magadba. :D


Csak éppen te nem a kérdezőnek válaszolgatsz,okostojás,hanem nekem az első hozzászólásom óta,ha nem tűnne fel. A kérdezőnek írtam egy hozzászólást. Erre te nekem kezdtél reagálni. Na,én befejeztem veled.


Kérdező,szorítok,mesélj majd a fejleményekről.

jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!