Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:
Jaj ezek az izgalmak :) Legyünk optimisták, hátha segít :D 15-re foglaltam időpontot, addigra kb lennie kell szívhangnak. Sajnos körülményes vagyok, magas vérnyomás, IR, hashimoto. Első baba is majdnem 7 évet váratott magára... szóval az ideg megesz a genetikai uh-ig az biztos. Csak az első vizsgálot legyünk túl, hogy biztos legyen, van odabent valaki aki maradni szeretne 😊
jan. 2. 09:35
 22/104 anonim ***** válasza:
100%
19# Szerintem innentől kezdve soha senki nem lesz nyugodt, már bocsánat. :D Tanulva az első gyerekemből, az első genetikai után a másodikat várja az ember tövig rágott körömmel, utána a mozgást figyelgeti az ember néha aggódva, aztán a harmadik genetikai, hogy jó ütemben nőjön, hogy egészségesen szülessen, aztán hogy eleget egyen, legyen elég pisis-kakis pelus, ne sárguljon be, ha köhög, miért köhög, miért folyik az orra, miért sír, miért nem alszik, nem fordul időben, túl korán jár, blaaaaablaaa... Nagyjából sorolhatnám az idők végezetéig. Hozzá kell szokni. :D
jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
22es ebben van valami, amúgy még addig van fél évem, de már a szüléstől is kezdek parázni :D
jan. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező mikor mész ma vérvételre? Hcgt nézetsz végül?

Ha tudsz valamit kérlek oszd meg velünk, drukkolok neked.

Igen tudom 22-es, ha ez elkezdődik akkor utána jön minden.

jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ebben az a durva, hogy amíg az ember csak tervezi a babát nem vágyik semmi másra, csak arra a bizonyos második csíkra. Én is így voltam vele, 3 évet vártunk rá, szóval a végén már eljutottam odáig, hogy mégha nem is marad meg csak egy halvány reménysugár jöhetne... Na hát mikor pozitív lett a teszt, már nem volt elég a halvány reménysugár, sőt lassan 12. hetesen most már tényleg akarom ezt a babát, nem másikat, nem egy következőt, hanem aki most a hasamban van.
jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 A kérdező kommentje:

24-es, 12.30ra megyek, szerintem megnézetem a hcg-t is. Legalább össze tudom hasonlítani majd az első terhességgel. Akkor kellett egy kis progi pótlás, bár nem volt túl alacsony csak egy veszteség után inkább adott a doki. Remélem most magasabb érték fogad és akkor véletlen se kell izguljak azon, hogy szerzek pótlást.


Mindenképp jelentkezek eredményekkel, ha már így kitettem ide a kérdést, ne maradjanak kételyek. Kb 13-15.dpo körül mozgok, így még bármi lehet.

jan. 2. 09:49
 27/104 A kérdező kommentje:

Kedves 25-ös, ez bizony mindig ilyen :)


Egyébként a pozi teszt minden értelemben mindig reménysugár, hiszen akármi a vége legalább elindult valami, tehát nem meddő a pár. Mai világban, kb csak annak nem lehet saját gyermeke, akinek nincs méhe. De még ő is örökbefogathat :)


Szóval a két csík mindig jó :) örülni kell neki.

jan. 2. 09:51
 28/104 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azért a pozi csíkból màr elég jó eséllyel lesz baba is :)
jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező szorítok hogy a legjobb eredményeket kapd ma! És a későbbiekben is!
jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/104 anonim ***** válasza:

#26! Teljesen igazad van. Leírom nekem hogy volt. Már az első terhességemnél is halvány tesztem volt. (Vetélés lett, de nincs összefüggés.) Így én 25-ös teszttel nem is próbálkoztam. Az első Facelle alig látható volt. 2 nap múlva egyértelmű erősödés, de még mindig baromi halvány. Szerintem 25-ös hómező lett volna. 2nappal később nézettem vérből, akkor volt 290! Bő egy héttel később csináltam újra 10-es Facellet, mert akartam, hogy legyen legalább 1 normális+ tesztem. Tudtam, hogy annak pozinak kell lenni, mert 3 nappal előtte közel 15ezer volt a vérben és bármi történik, nem csökken annyira gyorsan, hogy ne mutatná. (Mivel továbbra is fejlődött, aznap 30ezer körül lehetett a vérben.) Hát, tényleg szép+ lett, egyforma a kontrollal, de szó se volt arról, mint másnál, hogy elszívja a festéket a kontrolltól, vagy ilyesmi. Szerintem egy 25-ös átlagos+ lett volna, egyértelmű, de halvány 😂 Szóval van, akinek kevés választódik ki a vizeletben, az így alacsony hcg-nél még becsapós lehet,mennyire látszik.

Úgy örülök, hogy itt sokan írták, hogy nincs vége a parának. Én most az szívhang paránál tartok és egyéb problémák is jelentkeztek. Ilyenkor még annyira vagy-vagy. Nekem is volt ráadásul veszteségem, mégis mindenki hülyének néz, hogy mit izgulok.

Jó ötlet szerintem megnézetni vérből és a progi pótlás is. Én is kapok most az elejétől. Csodát nem tesz, de bármi történik, mindent megpróbáltunk.

jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!