Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
 51/104 anonim ***** válasza:
50: Én is szeretnék majd egy szebb vonalas kazettásat, de szerintem elég a facelle meg a predi. Azok jók lesznek emlékbe
jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
100%
51 én jövő héten már a 12 hetes ultrahangra megyek, most már úgy érzem felesleges :)
jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
52 jujj de izgi, örülök neked! Gratulálok!
jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 A kérdező kommentje:
Majd mesélj milyen volt az uh :) 12 hetes uh annyira szuper, igazi baba alakja van a kis csodának :D
jan. 3. 10:18
 55/104 anonim ***** válasza:
54 oké, igen, már én is nagyon várom, az első ultrahangon még tényleg csak olyan volt mint egy kis kukac :)
jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
74%

Én a második tesztemet betettem a fürdőszoba szekrénybe, ha pozitív tesztet akarok látni, megnézem. :D

Felesleges idegesíteni magadat ennyi teszttel. Várj és bízz a testedben! :)

jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nem lesz baba, ma már csak 29.9 volt a hcg, tehát keddhez képest csökkent. A tesztjeim is stagnálnak. Most várom, hogy megjöjjön. Remélem a kövi ciklus sikeres lesz. Azt mondják ilyenkor könnyebb újra teherbe esni.
jan. 4. 18:42
 58/104 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!☹️ Így van, bízz benne, hogy most gyorsan összejön. Én is abba kapaszkodtam. Nálam sajnos, nem jött be, mert pontosan ugyanannyi idő kellett mindkettőhöz, de akkor sokat nézelődtem a témában, kérdést is tettem fel és sokaknak bejött.

Nekem holnap derül ki, hogy fejlődik szépen, vagy el kell engednem. Tiszta para vagyok. Mondjuk mindig.🤣

#30 és még egy pár

jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 A kérdező kommentje:

Mai tesztem is olyan, mint a többi.


Mintha hangyányit erősebb lenne. Nagyon aggódom, hogy méhen kívül lenne. Jövőhét hétfön megyek dokihoz. Kéne esetleg hamarabb?


A progit is csak két napig szedtem, a csökkenő hcg miatt csütörtök óta várom, hogy elmenjen :( Ma hétfő van. És a sok olvasott alapján ekkora hcg-vel 3-4nap késés szokott lenni... nekem meg már 9 napja késik, és minden teszt egyforma. Tünetek meg kínoznak...hányinger, cicifájás, éhség, gyakori vizelés, enyhe mensis görcs, hol jobb hol bal oldalt hol középen fájdogál. Teljesen terhes érzés, mivel már voltam, így tudom milyen.


Kezdek nagyon beparázni, hogy valami nagy gond lehet. :(


[link]

jan. 8. 04:59
 60/104 anonim ***** válasza:
Én azért lehet felkeresném a dokit és csináltatnék még egy hcgt.
jan. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!