Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

9-es még azért korai nem reménykedni :) megnézem majd a facellet is még egyszer.

10-es hát valóban rá kéne hagynom az x-epilre. Tulajdobképpen pozitív, bár tény, hogy jobban megnyugtatott volna, ha erősödött volna.


Na majd meglátjuk mi lesz.

jan. 2. 08:37
 12/104 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tegnap teszteltem x-epillel pozitívat, halványka, de egyértelműen pozitív és rózsaszín. Drukkolok neked! Örülök hogy megtaláltam a kérdésedet!
jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es akkor halkan gratulálok neked is :)


Nem csak megcsináltam az x-epil párját (az első x-epil még régebbről maradt)

Azért ezen már látszik az erősödés...lehet nálam a reggeli vízelet nem elég koncentrált :D

Egy kicsit most megnyugodtam.


Mindenkinek szép napot!


[link]

jan. 2. 09:04
 14/104 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez már láthatóan erősebb! Halkan gratulálok én is neled! Én délután tesztelek még, illetve holnap reggel.
jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:
Annyira pazarlás a tesztelés...az agyam tudja...de annyira jó látni a csíkot, hogy az hihetetlen. Így kell indítani egy évet :)
jan. 2. 09:13
 16/104 anonim ***** válasza:
100%

Igen tudom hogy pazarlás, de rendesen szívmelengető látni. Tegnap én is megnéztem 100x azt a pozitív tesztet.

Igen, pont így kell indítani.

Pedig a december annyira rohanós volt, hogy meg se fordult a fejembe hogy január első napján ez vár majd ránk.

jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 x-epilt lőttem el. A késés első napján (dec. 24 egyébként :D) nagyon halvány volt, három nappal később már a délutáni is erősen látszott. Akkor foglaltam a dokihoz időpontot, több teszttel nem kínzom magam. Első gyereknél még én is ellőttem vagy 8-at, de minek!?
jan. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
17es: Tudom persze felesleges, viszont azért még ma szeretnék csinálni, illetve holnap reggel. Utána remélhetőleg megnyugszom és leállok.
jan. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
100%
18as az első ultrahangig nem fogsz :) Én most vagyok a 11. héten, most kezdem azt érezni, hogy talán lassan túl vagyok a rizikós időszakon és bizakodok, hogy minden rendben lesz. Az első ultrahang előtt már gyomoridegig hergeltem magam, hogy mi van ha nem lesz szívhang, stb
jan. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 anonim ***** válasza:
19es valószínűleg velem is ez lesz, próbálok pozitívan hozzáállni és a lekevesebb idegeskedéssel.
jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!