Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:

Én 19re foglaltam időpontot a dokinál, hogy ne az legyen hogy nem lát szívhangot és egy hétig idegbe kerülök, de úgy érzem sose jön el...

1 voltam :)

jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 A kérdező kommentje:
A vérvétel eredménye alapján is terhes vagyok, de eléggé az elején lehetek. [link]
jan. 2. 18:10
 33/104 anonim ***** válasza:
100%

#32! Szuper! Kezdj el progit szedni, mert ez alacsonyka!

#30

jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
51%
Hát ezt én megismételném. Ez elég gyér!
jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
80%
Szuper! Közben én is teszteltem, x-epil 25ös halvány pozitív, facelle 10-es egyértelmű erős pozitív. Gratulálok!
jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 A kérdező kommentje:
Igen én is aggódom. Az zavaróbb, hogy azt se tudom késik e. Ha nem késik még jó is lehet. Ha késik akkor aggasztó. Csütörtökön elmegyek még egy vérvételre progit és hcgt nézetni. Pénteken meg benézek sztkba, hogy kapjak progit... háziorvosnak írtam, hátha tud felírni, de ő nem szokott ilyenekbe segíteni kicsit kezdek lelombozódni. :( és persze két napja hányingerem van egész nap és feszül fáj a hasam.
jan. 2. 18:46
 37/104 A kérdező kommentje:
Na.. háziorvosom szabin. Nőgyógyászhoz mehetek receptet iratni csütörtökön, remélem az nem késő :S SZTK-ba időpontot kell foglalni, szinte esélytelen. Tényleg késő lehet, ha csütörtökön kezdem el szedni? Azt hiszem a következő napokban sokat fogok őszülni... kevésbé viselne meg, ha csak első uh-n derülne, hogy nincs szívhang, mert most azt érzem egy gyógyszer nem szedése okozza majd a gondot ami ellen meg lehetne tenni. Próbálok arra gondolni, hogy van aki jó pár nap késés után tesztel először és csak akkor tudja meg, hogy terhes aztán még pár nap mire kiderül az alacsony progi és úgy kap gyógyszert... innen nézve nem lesz gond :D Jaj de ideges vagyok, bocsánat karattyolok össze vissza...
jan. 2. 19:14
 38/104 anonim ***** válasza:

#37! Figyelj, nekem sajnos maradt progim az előző vetélésemből, így rögtön el tudtam kezdeni szedni. De annál is jó volt a progim, hiába kaptam még pótlást is, nem ez volt a baj. Szóval az is benne van a pakliban, hogy eleve azért alacsony a progid, mert nem egészséges a terhesség és a szervezeted kezdi megszakítani.

Amit tehetsz, hogy szerzel gyógyszertárból ilyen progi krémet és azt használod csütörtökig. Én még nem használtam, de úgy hallottam, működik és nem vényköteles.

#33

jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 A kérdező kommentje:
38-as. Igen ezt a részét én is tudom, hogy a progi sem csodaszer, csak akkor segít, ha tényleg csak annyi a gond. Szerzek olyan krémet, aztán remélem a legjobbakat, csütörtökön este kiderül a vérvételből, hogy fejlődik e a terhesség vagy sem. Mindenkinek szép estét és jó egészséget :)
jan. 2. 20:12
 40/104 anonim ***** válasza:
Kérdező merre laksz? Hátha valaki tud neked adni Progit kölcsönbe :)
jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!