Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az x-epil az tényleg a legkéső...

Az x-epil az tényleg a legkésőbb lesz szép pozitív?

Figyelt kérdés

31-én reggel teszteltem, (30. Ciklusnap 31 napos ciklussal) halvány, de egyértelmű pozitív lett kb 3 perc alatt. Lementem egy újabb tesztet venni egy 10-es facellet, nyilván ez megerősítette, hogy valóban pozitív volt a halványka x-epil. Másnap reggel a digitális clearblue is pozitív lett 1-2 hét. Ez is ok... enyhe émelygés egész nap.


Ma csináltam egy x-epilt, gondolván valamivel erősebb lesz, mint két nappal ezelőtt, de nem. Pozinak pozi, de halvány, talán halványabb is, mint két napja.


Lehet csak a frászt hoztam magamra egy amúgy is kevésbé érzékeny teszttel, mivel rengeteget járok pisilni, nem volt elég koncentrált a vízelet?


Azt hittem azért valami változás csak fog látszani....

Másnak is ilyen volt az x-epil, hogy nehezen erősödött?

Kissé megijedtem...


Ma megyek vérvételre...hcg-t nem akartam nézetni, de ezek után lehet kéne...


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


BÚÉK!



jan. 2. 05:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki sógórnőm tud hozni így ma este már egyet betolok. Legalább megtettem mindent amit tudtam így hirtelen :) vagy segít vagy nem.
jan. 2. 20:30
 42/104 anonim ***** válasza:
100%
Szuper, én az Ultrogestan hüvelytablettát javaslom. Ha szájon át szedhetőt kapsz azt is lehet hüvelybe, nekem a doki azt mondta ugyanaz.
jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
#41! De úgy kezdd el, hogy legyen elég, mert ha csak egyet kapsz be, az rosszabb, mintha el se kezdenéd. De amúgy jó lesz. Így tényleg mindent megteszel. Ha nem marad, annak oka van.
jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 A kérdező kommentje:

Két doboz cyclogestet kaptam, csütörtökön meg a dokival egyeztetve kapok receptet. Azt tudom, hogy úgy kell szedni, hogy első trimet végig aztán fokozatosan kell leépíteni. Első babánál is kellett utro és 4 naponta felezni kellett az adagot. Remélem ezt már majd a dokival egyeztetve csinálhatom, mert minden oké lesz :)


Köszönöm a szóbeli támogatást, jól esik ezeket csak úgy megbeszélni.


Nektek is kitartás az első vizsgálatokig és jó egészséget nektek végig :) Ha lesz friss infóm írok.

jan. 2. 20:45
 45/104 A kérdező kommentje:

Hát lehet el kell engedjem...

Felső 4 nappal ezelőtti, alsó mai. Mondjuk majdnem átlátszó volt a vizelet...de akkor is a facellenek szebbnek kéne már lennie. Csak az is fura, hogy nem is halványodik... így már azt se tudom van e még remény.


[link]

jan. 3. 09:32
 46/104 anonim ***** válasza:

Ma reggel tettem fel ide ezt a kérdést, én is aggódtam, megnyugtattak


Ne parázz ezen, örülj hogy pozitív.


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:

Neked is ajánlom figyelmedbe az alábbi cikket ;)


[link]

jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 A kérdező kommentje:

Igen, megnéztem köszi :) Mondanám, hogy megnyugodtam XD

Egyébként tényleg annyira feleslegesen kattogok, mikor tudom, hogy majd eldől és tenni nem tehetek érte... sose értettem miért vagyok ennyire türelmetlen... komolyna kb óránként is tesztelnék, ha tudnám, hogy van értelme XD


Első terhességnél nagyon gyorsan zajlott minden... 10.dpont pozi lett a facelle és az x-epilen is derengett, 3 nappal később már az x-epil is szépecske volt meg a facelle is... lehet ahhoz próbálom viszonyítani, hogy akkor most miért nem látok igazán változást... azért eltelt 4 nap.

jan. 3. 09:52
 49/104 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondták hogy nincs 2 egyforma terhesség, szóval teljesen más minden. Én megnyugodtam szóval várom hogy elteljen ez a kis idő (ami rengetegnek fog tűnni) de utána lesz uh, szívhang és minden rendben lesz
jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem tesztelgetek korán. 3 napos késésnél lett egy egyértelmű x-epil tesztem, aztán kértem is időpontot dokihoz. Azért akartam volna még egyet csinálni, hogy egy legyen egy kazettás is eltenni, de a férjem azt mondta felesleges, hiszen ez az eredeti. Még ha nem is olyan dizájnos :D
jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!