Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért gondolják hogy kamu, mert nem létezik kis korkülönbség, a 10 hónap is előfordul, és nem is ritka, hanem azért, mert a császáros szülés egy komoly hasi műtét, ami után 3! héttel már teherbe esett - ilyen is előfordul, de egy friss heg nemigen bír el egy ikerterhességet:(


Az én dokim azt mondta, hogy ilyennel még nem találkozott, pedig elég régóta van a pályán, és ha lenne ilyen kismamája, akkor már az elejétől befektetné, és naponta uh-zná a heget, nehogy baj legyen. Na ezek miatt gondoljuk többen, hogy kamu.

2011. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
87%

Sztem is nagy kamu...nekem ikreim vannak,természetes úton szültem,de a dokim még nekem is mondta,hogy azért jó lenne "pihenni" egy kicsit, úgy 1-másfél évet. Az ikerterhesség kimondottan igénybe veszi a szervezetet, még úgy is nehéz,ha nem kell mellette ellátni még egy babát.

A másik,hogy nagyon hamar beindul ám a pocak, nekem már 12 hetesen látszott a terhességem,pedig nem vagyok nádszál ám! Szóval nincs egy olyan mozzanata a mesének,ami igazságra utal:( Legalább ráér, úgy látszik unatkozik....

2011. dec. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
100%
Megszülettek az ikrek?
2012. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim válasza:
Mi van a kis ikrekkel?:)
2012. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim válasza:
Megszulettek a picurkak?
2012. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim válasza:

Csodálatos dolog, hogy ikrek.

És egyben "átok" is, mert óriási feladatot és terhet kaptál egyben. Remélem kiálltad a próbát és nemsokára már (ha jól számolok), lassan iskolába mennek :)

Ha még követed a posztot, mesélnél, hogyan alakultak a dolgaid a gyerekekkel?

2018. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!