Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 21/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókivánságokat!Biztos h terhes vagyok mert rosszul is vagyok!Dokihoz csak jövőhét szerdán megyek!Akkorra adott időpontot!
2011. jún. 21. 14:54
 22/96 anonim ***** válasza:
68%

Én is hasonló cipőben járok. :)

13 hetes a kislányom és nagyon félek, hogy terhes lettem, mert kifolyt az óvszerből a sperma, és nem tudtunk esemény utánit szerezni. Én reménykedem, hogy nem vagyok terhes, de neked gratulálok, és boldog babavárást!

A nővérem és köztem 1 év és 4 hónap van, a barátnőm és a nővére között 10 hónap és tizen akárhány nap. Tök egészséges mindenki!

2011. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
69%

Hááát...majd írd meg mit mondd a doki, én is arra tippelek, hogy a szülés után maradt még HCG a szervezetedben amit kimutat a teszt.

Arra már nem mondok inkább semmit, hogy 6 hetet se vártál és vérzés közben szexeltél...fúj.

2011. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 A kérdező kommentje:
Megírom okvetlen!Amúgy császárom volt szóval gátsebem nem volt!De félek h a varrat nem fogja bírni!
2011. jún. 21. 15:34
 25/96 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nincs abban semmi, ha valaki véresen szexel.
2011. jún. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
27%
.
2011. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
90%
Ja... császár után ilyen korán... Hát, így más ám a "gyerek fekvése"! Nem hiszem, hogy a dokid tapsolni fog örömében! Megjegyzem, tök mindegy, hogy sima szülés volt vagy császár, ui. nem a gátseb miatt mondják a 6 hetet, hanem placenta helyén lévő nyílt seb miatt... Persze, a ti dolgotok! csak el nem tudom képzelni, hogy a hasamon egy átlós vágással 1 hét után bármilyen szex eszembe jusson... De mondom, ez nem ez én dolgom!!!
2011. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
100%
Huha, császár után nem túl jó ilyen hamar teherbe esni! Nem biztos, hogy bírni fogja a méhed, hisz még a vágás miatti heg is ott van, aminek idő kell a regenerálódáshoz, könnyen szétválhat ha ennyire friss, és az mindkettőtökre veszélyes. És ezt nem rosszindulatból mondom, a ti dolgotok mikor hogyan szexeltek. De még nem is biztos, hogy az vagy, majd a dokinál kiderül, és majd azt is, hogy bevállalható, vagy sem. Írj majd mindenféleképp, ha kiderült.
2011. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
86%
Gyermekeim között 10 hó 3 hét van. Igaz én természetesen szültem. Mindkettő egészséges,és semmi gond nem volt a terhesség alatt. Sok erőt(mert kell) és egészséget kívánok nektek!
2011. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
94%
Hű, azért a császár miatt ez nagyon rázós!! Remélem a doki nem fogja azt mondani, hogy el kell vetetni a babát! Mert ilyenkor simán szétnyílhat a seb...szóval én a születendő baba mellett miattad is aggódnék, ez nagyon nagyon veszélyes így!
2011. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!