Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 31/96 anonim ***** válasza:
95%
Én a császár után egy héttel örültem, hogy el tudtam látni a kisfiamat. Nem fájt? Bele gondoltam, és szerintem ez elég nagy felelőtlenség! És nem bántásból mondom. Nem véletlen, hogy kitalálták, hogy gyermekágy alatt ne szexeljünk. Császár után pedig min. fél évet várni kellene, hogy regenerálódjon annyira a méh és a hasfalon lévő seb, hogy ki tudd hordani a babát. Teherbe esni könnyű, de arra is gondolni kell, hogy ki kell hordani. Mind a kettőtök életét veszélyezteted ezzel. És mégegyszer, hogy nem bántásból és bunkóságból írom!!!
2011. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
93%
Szülés utáni hetekben még van hcg szint a szervezetben. ezért is tesztelhettél pozitívat. menj el dokihoz!!
2011. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
37%
Meglepő,hogy mennyien mondtok éles kritikát más emberről.Nem vagyunk egyformák és,ha valaki szülés után szexuális életet szeretne élni,szerintem az ő dolga.A férjem és nővére között 12hónap van és makk egészségesek mindketten.Nem vagyok orvos,de szerintem is előfordulhat,hogy még a korábbi terhesség miatt lett pozitív a teszt.
2011. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
92%
Még rendes szülés után sem normális dolog ilyen hamar gyermeket vállalni, nemhogy császár után. Én nem kritizálni akartam, csak leírtam, hogy mennyire kockázatos ez mindkettőjük egészségére nézve. Végülis az volt a kérdés, hogy egészséges gyermeke lehet-e. Igen, lehet egészséges, csak nem biztos, hogy végig ki tudja hordani. És akkor már mindegy, hogy egészséges lett volna-e... A heg szétválása itt a legnagyobb kockázat. Emellett ott van az is, hogy esetleg a heg helyén tapad meg vagy a baba, vagy a méhlepény. És akkor még az orvos majd felvilágosít a további kockázatról. Igen, vannak egészséges gyermekek nagyon kis korkülönbséggel, de nem ez a természetes. És nem császár után. Ha kivárták volna a 6 hetet, már az is sokkal jobb lett volna... (Egy hetes heggel még fürdeni sem lehet, nemhogy szexelni.)
2011. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és még annyi, hogy engem a császár után a 6. napon engedtek ki a kórházból úgy, hogy nem volt szövődmény.
2011. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
94%
Én mar írtam neked. Én vagyok a csaszaros anyuka, akinek 6 hétre megjött és még a szülés utan pozit teszteltem (kívancsi voltam). Nekem sem fajt a sebem. A szülést követő első napon mar ugraltam szinte. 4 nap utan jöttünk haza, és itthon a 16 kg-os 3 éves gyerekemet kellett ellatnom, hurcolnom, stb. Nem volt vele gond Szerencsés vagyok, hogy nekem ez ilyen könnyen ment. A szex részéről én nem szolnék, mert az mindenkinek a maganügye. Én is a sebedről beszélnék. Mi szeretnénk 3. babat, és a munkahelyem miatt sok időm nincs. Amikor szültem, a doki azt mondta, hogy 6 honap a minimum csaszar utan, de térjünk vissza erre a kontrollon. A 6 hetes kontrollon megnézte, és azt mondta, szépen gyogyul, szinte mar nem is lehet észrevenni, de a 6 honapot mindenképpen javasolja. Én be is tartottam, mert nem akarok komplikaciot. Viszont a baratnőm is csaszarral szülte első gyermekét, majd 3 honap múlva teherbe esett, és normal úton megszülte a masodikat. De az sem 4 hét volt, hanem 12... Én is aggodom érted, mert ez tényleg nem vicc. A friss seb könnyen szétnyílhat, ahogy nő a méhed. 4 hét rövid idő. A dokik alapbol is 1 évet mondanak csaszar utan. Az én 6 honapom is szerencse, hogy ilyen a szervezetem, a baratnőm esete meg szinte extrém. Nagyon szorítok, hogy mindkettőtökkel rendben legyen minden. Bar én most is azt mondom, hogy a korabbi terhességed miatt kétcsíkos a teszted. Hiaba érzed magad rosszul. Az sok minden mastol is lehet.
2011. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem senki nem akart bántani,ha esetleg így érezted.Ahhoz mindenkinek joga van,hogy mikor és hogyan szexel.A 6 hetet nem véletlenül mondják,a szervezetednek regenerálódnia kell.Császár után különösen.és annyit had jegyezzek még meg,hogy még azt sem tudod,hogyan fogsz boldogulni egy gyerekkel,és már ott is a másik.Mindkettő teljes embert kíván az első évben.Szerintem nem gondolotátok át ezt észérvekkel,csak a szívetekre hallgattatok.
2011. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:
90%
Valóban egy kicsit gyorsnak tűnik ez így, de nagyon sok erőt, kitartást és boldogságot kívánok nektek! És nagyon vigyázzatok magatokra!!!
2011. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
0%
,
2011. jún. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
91%
Na mi a helyzet?
2011. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!