Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 71/96 anonim ***** válasza:
70%

aztakutyafáját!!! gratulálok! ikrek????

:) akkor kitartást!

2011. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
70%
Úristen.Az én kisfiam 17 hónapos.Lehet engem is mentő vitt volna el,ha kiderülne,hogy ikreim lesznek!:)Főleg ilyen eleven kisfiú mellett:)Kisfiad már 5 hónapos?Hogy birod?
2011. okt. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok! Sok sikert és ügyes időbeosztást :)
2011. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
83%

szerintem ez mehetne a rekordok könyvébe. :)

gratu.

2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk is van egy ismerősünk , akiknek előbb születtek ikrek, majd 11 hónap múlva még egy kisfiú. Minden elismerésem az övék. Amikor úgy mindenből elegem van és fáradt vagyok, pedig csak 1 gyermekem van, akkor mindig eszembe jutnak ők és elszégyellem magam, hogy hol áll az én fáradságom az övékétől.
2011. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Nagy gratula! Nekem ikreim vannak és a világ legcsodálatosabb dolgát élem át velük minden nap! :) Szóval nem kell ám bepánikolni, az tudja csak mennyi baj van kettővel aki próbálta is, de szerintem nem dupla annyi. Komolyan egy csoda! Élvezd a két kis pocaklakó minden rugdalását, hisz az is egy nagyon különleges élmény mikor ketten vannak odabent. Két szívhang, Uh.stb. Na hát a mindennapok biztos nem lesznek unalmasak, de azért jut majd idő mindenre meglátod. Kitartás!

megjegyzem, az enyéim 22 hónaposak, és most várom hogy megjöjjön, mert lehet becsúszott egy tesóka, de hát ha akar hadd jöjjön! :)

2011. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
70%

Hu en meg csak most talaltam ra a kerdesre.

Hat nem semmi...

A hab a tortan az volt,hogy ikrek lesznek :)

Az en fiam 2 eves mult es csak most kezdunk gondolkodni a kisteson.

2011. okt. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi újság van veled? hogy vagytok, te és a pici fiaid? hogy vészelted át a terhességet egy pici baba mellett?

2011. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
56%
Szívből gratulálok Nektek!
2011. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kedves kérdező te egy kicsit beteg vagy!Már boccs..de hogy valaki ilyen felelőtlen legyen!
2011. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!