Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 41/96 anonim ***** válasza:
94%
Szülés után egy jó darabig marad HCG a szervezetedben, mivel idő kell amíg rendbe jön. Szerintem nem vagy terhes, hisze ennyi idő alatt peteérésed sem volt még valószínűleg. Tüneteket anélkül is lehet produkálni, főleg ha bemagyarázod magadnak. Az meg, hogy egy hét után együtt voltatok, egészségetekre, de nekem kicsit gyanús, főleg egy császáros anyukától aki egy palackért sem tudott lehajolni sem...
2011. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 A kérdező kommentje:
Na sziasztok!Pici fiam mellett most értem rá írni!Kismama vagyok újra!
2011. júl. 3. 18:33
 43/96 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gratulálok!!!!!Doki mit mondott? Jól vagy?
2011. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 A kérdező kommentje:
Köszike!Igen jól de a doki mondta h sokat kéne pihennem!De a pici mellett sokat nem tudok!Jövőhéten kell mennem a védőnénihez!Eddig úgy néz ki h a méhem is bírni fogja!
2011. júl. 3. 19:02
 45/96 Manka68 ***** válasza:
77%
Gratulálok! Vigyázz magatokra! :-)
2011. júl. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok! De az, hogy a méhed fogja-e bírni, az csak a végén fog kiderülni. Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!
2011. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
100%
És akkor pontosan hány hetes terhes vagy?
2011. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 A kérdező kommentje:
Már a héten 6hetes kisfiam pedig 9hetes már!Köszönöm a gratulációkat!
2011. júl. 5. 16:03
 49/96 anonim ***** válasza:
66%

Hát nem vagy semmi! :-)) Gratulálok! Amugy én is császár után két héttel szexeltem először,és köszönöm szépen jól esett. :-)

Ha egy javaslatot elfogadsz,vegyél hastartó pántot,igyekezz keveset emelgetni,cipekedni!

2011. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
86%

Hűűűűűűűű, GRATULÁLOK!!!!!!!!


Nekem 9 hónapos a kislányom, és a múlt hónapban késett, be voltam kellőképp parázva, hát ha úgy jártam volna mint te, a mentő vitt volna szívrohammal:):):))::)


De grtaulálok, és sok sok boldogságot és jó babázást és babavárást kívánok nektek!!!!

2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!