Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 11/96 A kérdező kommentje:
Köszike miau!Nem szeretem az utálatos embereket de te nem vagy az!Arról meg h jön a pici nem tehetek!Ha jönni akart jöjjön!Nem az az anya vagyok aki konténerbe dobja a gyerekét!
2011. jún. 21. 13:49
 12/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem!

Próbálok elrugaszkodni attól a ténytől, hogy szülés után 1 héttel már együtt voltatok..........nem az én dolgom, véleményemet megtartom.

Azonban lehetséges ilyen korán peteérés? A tisztulásos vérzésed meddig volt meg? Milyen tesztet csináltál?

Egyébként ha meg valóban állapotos vagy, akkor gratula. Szerintem mindenképp lehet egészséges pici babád, igazából miért is lenne beteg. Ha császárral szültél volna akkor lenne bibi szerintem. Sok jót Neked.

2011. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban a két fiú közt 10,5 hónap van. Mindkettő egészséges, már túl vannak a 20. évükön :) Ha terhes tudtál maradni, annyit jelent, hogy a szervezeted bírja :) Persze, jobban kell majd figyelni a megfelelő vitamin és ásványi anyag ellátásra. Minden jót Nektek!
2011. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
91%
Véresen szexeltetek?! Hú!!! És nem fájt??? Én nem tudom elképzelni,hogy lehet valaki ilyen hamar terhes szülés után...A 6 hét nem a semmiért van kitalálva.
2011. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem is vagy terhes, csak még maradt hcg a szervezetedben az előző terhességből.

Előfordul, hogy teherbe esel a gyermekágyas időszak alatt, de azért ez elég ritka, hiszen a méhnek legalább 4-6 hét kell a regenerálódáshoz, előtte nem igazán van hova tapadnia a petesejtnek, hiszen csak egy seb van a méh falán, nem beágyazódásra váró nyálkahártya.

2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
90%
hát én nem tudom elképzelni de lehet én nem értek hozzá de terhességnél átalakul teljesen a méh a babához és az iylen hamar hogy épül vissza egy új életnek
2011. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jóindulatú hozzászólásokat!Várjuk nagyon a pici érkezését!
2011. jún. 21. 14:09
 18/96 A kérdező kommentje:
Mért kell bántani?Soha nem hallottatok 10hó korkülönbségről?Tisztelet a kivételnek!Nekik köszönöm!
2011. jún. 21. 14:18
 19/96 anonim ***** válasza:
49%

Boldog babavárást!

Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel, egyszerűen nem tudják elképzelni, hogy vki 1 hét után teljesen tiszta legyen. Én csak a hathetes kontrollra lettem tiszta, utána 16 (!) hónapig nem volt meg. Úgy kellett a tejet elfojtani, hogy legyen kistesó. Egész egyszerűen nem vagyunk egyformák!


Jó egészséget az egész családnak és a Kisfiadhoz is gratulálok :D

2011. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
100%
A masodik gyereket csaszarral szültem, és a szülést követő 6. héten jött meg a menszim. Kívancsi voltam előtte, hogy meddig marad a szervezetemben a HCG hormon, és a szülés utan 3 héttel még bőven pozi volt. Nem lehet, hogy nem ürült ki még rendesen a szervezetedből a hormon? Voltal mar UH-n? Egyébként ne foglalkozz azzal, hogy ki mit ír. Nektek jol esett, fertőzést ezek szerint nem kaptal el, szoval ennyi. Főleg, ha csaszarral szültél, akkor meg gatseb sincs, ami fajhatott volna.
2011. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!