Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 81/96 Veca75 ***** válasza:
90%

Nekem 2 gyerkőcöm van ,mindkettőt császárral szültem,két külömböző orvosnál!Tisztán és világosan emlékszem,hogy azt javasolták ,tartsunk szünetet (2évet) a két szülés között,nemcsak a méhnek de a hasfalnak is regenerálódni kell!Én úgy gondolom,hogy nem csak kihordani de egészségben fel is kell nevelni a gyerekeket!Kövezzetek meg de én egy hetes varrattal a babát épp hogy el tudtam látni......Szóval az én véleményem: felelőtlenség volt!

Szoptatásnál méh összehúzodás van ,nem kicsit szülés után,ugyhogy......kíváncsi lennék gratulált-e az orvosod!!!De egészséget kívánok nektek!

2011. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ilyen nincs!Úristen!Kisfiam születése után(császár)3(!)hónapig zombi voltam!!
2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
100%

Édes Jézus:(

Ikreket császár után ennyi idővel??????

És az orvos engedi?Hegszétválás stb????

2011. dec. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
93%
nekem is azt mondta a dokim mikor meséltem neki ezt a történetet,hogy tuti kamu...
2011. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
90%

Én sem hiszem el. :) Mikor még kiírta a kérdést, azt gondoltam biztos nem terhes, de aztán megírta, hogy az, és kijelentette, hogy úgy néz ki nem lesz gond a heg-gel. Hát nem tudom, de 5 hetes terhesen ezt még nem lehet tudni. Nem hiszem el, hogy egy orvos ilyet mondott, mikor csak pár hét telt el a műtét után. Na meg aztán hogy kiderült, hogy ikrek...

Az ikerterhesség önmagában kockázatosabb, nemhogy ebben a helyzetben. Na mindegy.

2011. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is egy nagy kamu az egész,ha meg nem,akkor óriási felelőtlenség.Hagyná ezt egy orvos is?Hogy bírná a méh és a hasfal az IKERterhességet????Ilyen rövid idő után....
2011. dec. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
89%
Nem bírná,tuti!!!Kamu az egész....
2011. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
89%

ilyen nincs, egy babát is szinte képtelenség kihordani, nemhogy ikreket császár után közvetlenül. még be se gyógyult a seb mikor már újra terhelésnek van kitéve !???

arról nem is beszélve, hogy császár után 1 héttel egy nagy seb van a méhen, képtelenségnek tartom, hogy teherbe lehessen esni, a peteérésről már nem is beszélve.

2011. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez az egész nem igaz.
2011. dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
Szia!Ezek az utolsó válaszok.... Van ismerősöm,nem tudom pontosan hogy meekkora volt a nagy fia amikor a kicsi megszületett de pont 1 év van köztük.
2011. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!