Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most járok a 4hétben! Kisfiam...

Most járok a 4hétben! Kisfiam 7hetes! Egészséges lessz a születendő babám szülés után ilyen rövid időn belüli terhességemben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 13:22
 51/96 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
2011. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
70%
Szia hogy vagy?Minden rendben?Azóta voltál ultrahangon?remélem minden ok:-)
2011. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
70%
:)
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok!:)
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
56%
Szintén!
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
79%

aszta....nem semmi,gratulálok!!

azt hiszem én vagyok a másik véglet.kb 6-7 hónapos volt a fiam mikor együtt voltam férjemmel, addig persze volt más, de nem mertem, mert vágtak, és repedtem, féltem hogy fáj, és szétnyílik a külső-belső varrat...férjem drága és türelmes:)

most 10 hónapos a fiam és gondolkozunk a kistesón:)

sok boldogságot nektek, és sok erőt a picikhez!:)

2011. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok! (az még ok, hogy szexeltetek egy hét után, de védekezésről nem hallottatok? :D)


Azért figyelj nagyon a kicsi babádra, a már megszületettre. Nehogy ő legyen az, aki megsínyli majd, hogy már az első évében (sőt, fél évében :((( ) sem tudsz 100%-osan rá figyelni. A terhesség ugye sokat kivesz az emberből, szoptatást is lehet abba kell hagynod, és esélyes, hogy ágynyugalomra, fekvésre ítélnek majd. Ez nem a legszerencsésebb egy pár hónapos babával. Ismerősöméknél 14 hónap a különbség a két gyerek között, úgy, hogy a kicsi a 34. héten született, mert nem bírta a hege. Már a terhesség felétől feküdnie kellett, ez se volt jó a kicsi mellett, de utána meg rengeteget kórházban voltak, meg a kistesót kellett hordani mindenféle fejlesztésre a koraszülés miatt. A nagy emiatt (2,5 éves kb) rendesen le van maradva a kortársaihoz képest, mindenben. Szóval nagyon figyeljetek rá, ha már így alakult, mert ez szerintem neki legrosszabb.

2011. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
76%
Hát a szoptatás abbahagyásától nem kell tartani, mert szerintem a Kérdező vszeg nem is szoptatott...
2011. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is maradt hcg,de még nem olvastam végig a válaszokat..
2011. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
56%
Gratula:) utsó..
2011. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!