Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 anonim ***** válasza:
100%
Az a kevéske pénz épp 40 000 körül mozog... ki tudod fizetni??? Szerintem aligha...
2009. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/161 A kérdező kommentje:
Igen az lenne a fontos,hogy titokban történjen.Soha nem értenének meg, és még azt hiszik hogy szüz vagyok.Én vagyok az egyetlen lányuk.
2009. ápr. 6. 17:41
 13/161 anonim ***** válasza:
61%
Ez gyilkosság, ne tedd! Én megértem, hogy nem akarod a babát, add örökbe olyanoknak, akiknek sosem lehet gyerekük és szeretetben felnevelnék...ne ölj meg egy érző emberi lényt, a saját kényelmed érdekében!
2009. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 anonim ***** válasza:
100%

Értem, szigorú, vallásos szülők. De mi történhet ha elmondod?

Legrosszabb esetben kapsz 1-2 pofont, azt ki lehet bírni. Nagyon leszidnak, azt is ki lehet bírni.

Nem engedik hogy találkozz a fiúval, majd megoldod valahogy.

Csalódnak benned és nem fognak úgy szertni, majd megenyhűlnek, hiszen egyszem lányuk vagy.

Vagy szerinted mi fog történni?

2009. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/161 A kérdező kommentje:
A barátom akármenyit fizetne.Szerintetek le lehet fizetni a dokit?Csak ez a megoldás,mert nekem végem.Az én szüleim a legrosszabb szülök! Ha elmondanám ki sem engednének a otthonról,és meg kellene szülnöm a gyereket.Minden kis dologért büntetésben vagyok.
2009. ápr. 6. 17:49
 16/161 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje a "gyónásnak". Ha csak annyira szeretnek téged, hogy elverjenek, vagy kitagadjanak, vagy bármi ilyesmi, akkor meg előbb-utóbb jobb megszabadulni tőlük. Bármilyen okból is. Na, de nem hinném, hogy ilyenek lennének. Most bűntudatod van, ez felnagyít mindent. A valóság azért más. Még soha nem látott helyzetben vagy, nem tudhatod előre, hogyan reagálnak a szüleid!
2009. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/161 anonim ***** válasza:
65%

Na tinikéim ezért kéne nem gyerekként kezdeni a szexuális életet! Itt az élő példa, hogy tönkre lehet tenni az életet azzal, ha meggondolatlanul vágnak az élet sűrűjébe...

Nem elég, hogy titkolózni, hazudozni kell a szülők előtt, el is rontod a kapcsolatod velük, tönkre kell tenni a tested az abortusszal, vagy megszülni egy nem kívánt gyereket, akinek ugyanúgy tönkreteszed az életét, mint a magadét...Hát ezért kéne agyilag is felnőni a szexhez. Hogy tudj felelősséget vállalni a tetteidért, viselni tudd a következményeket (egyedül is)...


A leghelyesebb, ha a nőgyógyászt kérdezed meg, hogyan tudod kihagyni a szülőket a dologból. A pénzt sem ártana előkeríteni a műtétre...Minél tovább vársz, annál kockázatosabb a műtét, mivel a magzat egyre nagyobb...


Majd nézzétek meg a néma sikoly című filmet...Na abból megtudod, mi is az az abortusz, mit él át a magzat. Ezt látnia kéne minden 10-enéves gyereknek, hogy a jövőben felelősségteljesen éljen szexuális életet, ne a hormonjai után rohanjon.

2009. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/161 anonim ***** válasza:
56%
nem kell oltogatni, védekezett, erről tényleg nem ő tehet.
2009. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 anonim ***** válasza:
76%
Azért sajnállak! Igaz hogy nagyon elrontottátok, de mostmár ez van. Megértelek, mert én 18 évesen jártam így, elvetettem, mert én sem tudtam volna elképzelni hogy megszüljem. Én anyukámnak elmondtam, haragudott, de ki lehett bírni, viszont nem kényszerített arra hogy megszüljem. Azért ez nem szép a szüleidtől. Tudom én is hogy szörnyű az abortusz, de sajnos van az a helyzet amikor meg kell tenni. De ezt csak az tudja megérteni aki már volt ilyen helyzetben. Gyorsan menj el a dokihoz, kérdezd meg tőle hogyan zajlik, lehet hogy tud valami megoldást. A barátod anyukája sem megértő? Mert esetleg ő segíthetne.
2009. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/161 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom :( :( Privibe írd meg az msn címed én beszélgetek veled, segítek.
2009. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!