Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/161 anonim ***** válasza:
93%

Szia.

Én nem fogok neked litániát irni , de azt tudom hogy az első abortusz az ember életében ingyenes 18 év alatt , de szülői beleegyezés kell hozzá , a dokit nem tudod lefizetni mert sok papirmunka van utána amit rajtad végeztek el beavatkozást és annak az abortusznak nyoma van...


Eü. dolgozó.

2009. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/161 A kérdező kommentje:
Akkor mégis tudni fogják a szülök,ez a legrosszabb ami történhet! Meg akarok halni!!! De mi mindig védekeztünk!Miért történik velem ilyen? Valamit teszek hogy elvetéljek,vagy élni sem akarok.Már anyira megbántam,visszafordítanám az idöt.
2009. ápr. 6. 18:27
 23/161 anonim ***** válasza:
97%
NYUGI!!! lécci PRIVIBE ÍRD MEG AZ MSN CÍMED és felveszlek, beszélgetünk.
2009. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/161 anonim ***** válasza:
78%
Nincs a családban olyan felnőtt(nagynéni, mama) aki megértene és segítene elmondani a szüleidnek és segítene meggyőzni őket? Imátkozz sokat, segíteni fog a jóIsten hogy helyes döntést hozz!
2009. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/161 anonim ***** válasza:
66%

Buta vagy. Úgy érzem, és ezt tudod te is, hogy feleslegesen játszod a mártírt, ezen át kell esni. Sokan, nagyon sokan írtak már előző kérdéseknél nagyon csúnya válaszokat, hogy ha nem vagy érett a szexhez, nem kell széttedd a lábadat. Tanácsot sajnos nem tudok írni, de azt nagyon szeretném, ha te is látnád, milyen szánalmas vagy, és végre össze tudnád magad szedni, mert csak úgy fogsz tudni tisztán gondolkozni.


GYönyörű az idő. Ha sírsz, mosd meg a arcod, menj el sétálni, és közben gondold át, melyek a lehetőségeid, és melyik milyen következménnyel járhat. Én is féltem a szüleimtől, még most is rengeteg mindent nem mondok el, mert nem hiányzik, hogy kioktassanak. De így, vagy úgy valamit tenned kell. És ne emlegesd többet az öngyilkosságot, mert azt magad sem hiszed el még addig sem, amíg kimondod, hogy a szüleid, vagy egy nem kívánt magzat miatt érdemes a saját életedet eldobnod.


Inkább azt mondd meg, mit mondott a barátod, mikor megmondtad! Hogy fogadta? Szeret? Támogat?

2009. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/161 A kérdező kommentje:
Jó írok privit aki kérte,de késöbb mert most olyan ideges vagyok,hogy egyfolytában hányok.Nincsenek rokonaim,csak külföldön,csak a szülök,még barátaim sincsenek.Új helyre költöztünk lakni,szóval nincs akire számítsak.
2009. ápr. 6. 18:45
 27/161 anonim ***** válasza:
96%
Írtam neked 1 levelet.Lécc válaszolj ^^
2009. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/161 anonim ***** válasza:
96%
Annyira sajnállak bár tudnák segíteni.
2009. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/161 anonim ***** válasza:
96%
merre laksz?
2009. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/161 A kérdező kommentje:
Szeret nagyon a barátom,és én is öt.Ö is ki van készülve! Mi még nem állunk készen a gyerekre,mindketten egyetemre megyünk tovább.És az a helyzet,hogy ö is nagyon fél aputól,még annak idején hogy járni kezdtünk fülöncsípte a párom, és megigértette vele,hogy házasságig nem lesz szex.Nekem is van egy kis pénzem meg neki is,akármenyibe is kerüljön,holnap megyünk valami dokit keresni.
2009. ápr. 6. 19:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!