Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/161 anonim ***** válasza:
100%
Rendben és remélem minden rendben lesz, most lehet nem hiszed nekem de eléggé kikészültem úgy megsajnáltalak, pedig nem is ismerlek.
2009. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/161 anonim ***** válasza:
29%

Na, az öngyilkosságnál ez is jobb. Ha nincs kiforrott szándékod, szándékotok a pároddal, akkor ne is állj a szüleid elé, mert az csak öngól úgymond, az éretlenségedet bizonyítod.

Azt jól látod, hogy nagyon korai még neked a gyerek, sajnálom, szegényt, én 10 hetesen veszítettem el, de mi terveztük..., na, mindegy..., a lényeg, hogy örökké bűntudatod lesz, erre készülj fel. Az elméd sosem fogja utolérni a szívedet. Itt és most az életed megpecsételődik. De előbb-utóbb fel kell nőni. Sajnálom, hogy nem tudtad megválasztani a helyes utat, inkább algopirint kellett volna a lábaid közé szorítani..., de így most gyilkos leszel egy életre.

További sok-sok gyönyörű kefélést! Majd minidg gondolj a kicsire! :(

2009. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/161 anonim ***** válasza:
65%

Kedves utolsó.

Hihetetlen milyen egy bunkó alpári tuskó és fokozhatnám mi vagy , ő védekezett és úgy lett babás nem az ő hibálya, és nem azért jött ide hogy ilyen köcsök kur...k kioktassák és ne őt büntesd azért mert tőled elment.....



Sokadik válaszoló

2009. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/161 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is leesett az állam hogy hogy leosztotta szegényt. Ő csak segítséget kér, mondhatjuk azt hogy nem felelőtlen mert ő tett azért, védekezett de mégis becsúszott nem az ő hibájából, és segíteni kell neki, tudod az ember ilyenkor milyen lelki állapotba van? gondolkozz ember...


Kedves kérdező ha bármi kérdésed van csak írj!

2009. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/161 anonim ***** válasza:
90%

Jajj szegénykém.Ne figyelj azokra,akik most bántani akarnak,nem tehetsz róla,főleg,hogy még védekeztetek is.Utolsónak azért,ez az algopirint a lábad közé és egyéb hasonló szép megnyilvánulásaidat most szépen elfelejted,van ennek a szegény lánynak épp elég baja most,nemhogy még a te oltásaidat is olvassa.


Sajnos szülői beleegyezés nélkül tényleg nem tudjátok megoldani,ha legalább anyukád "normális" lenne akkor esetleg,de így esélyed sincs.Ilyeneket,hogy öngyilkos leszel ne,megse forduljon a fejedben.Én azt tanácsolom,hogy először a párod szüleinek mondjátok meg,gondolom ők megértőek lesznek,legalábbis nagyon remélem és velük együtt,igen fog az egész családot és úgy menj át beszélni a szüleidhez,mert ha ahogy írtad vallásosak,akkor nem lesz egyszerű menet.Megütni remélem nem fognak,bár még ez is jobb a lelki terrornál és azt is remélem,hogy semmi meggondolatlanságot nem fognak csinálni.Ebben tényleg nagyon együtt érzek veled,mert apám famíliája dettó ugyanilyen szűklátókörű vadbarom.

Annyit tudsz még csinálni,hogy felhívsz egy védőnőt,ő majd átirányít egy családishoz vagy vmi hasonló,hátha tudnak ott segíteni,de muszáj lesz a szüleid beleegyezését kérni,mert ugya ők a szüleid és a gyámjaid.De tényleg,mi van akkor ha rákényszerítenek,hogy szüld meg?Úristen bele sem merek gondolni:SNagyon nagyon gyorsan beszélj a párod szüleivel,remélem ők megognak védeni és nagyon sok szerencsét,aztán majd írj ránk,hogy mi történt és mgegyszer,semmi őrültséget ne csinálj,ilyen önvetélést sem,mert nagyon de nagyon veszélyes,de komolyan...

2009. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/161 anonim ***** válasza:
88%

Szioka! Csatlakozom a segélytáborhoz, mert én is megsajnáltalak. Sajnos előfordul az ilyen nagyon ritkán, nem tehetsz róla. Tudom mit érzel, én annó a jegyeimmel voltam így, ha becsúszott egy rossz jegy a suliban, haza sem mertem menni...de persze ez más. Ülj le velük, mond el nekik, hisz ha szeretnek nem fognak bántani, persze lehet haragudni fognak, de az idővel elmúlik. Végül is az ő unokájukról van szó! És szeretnek téged, és gondolom azért ilyen szigorúak mert óvni szeretnének, csak már nem vagy azért 5 éves. A szex a Te döntésed volt, és azzal akit szeretsz, méghozzá felelőségteljesen voltatok együtt, hisz védekeztetek. Ha minden kötél szakad mond meg nekik hogy ha így viselkednek akkor elmész otthonról. A párodhoz nem tudsz odaköltözni egy picit? Persze nem ez a legjobb megoldás, de ha esetleg verés lenne belőle, akkor jobb lenne talán, és hátha észbe kapnak. Nem ismerem őket, de mindent meg lehet beszélni. Azt mondod vallásosak. Akkor a megbocsátással mi a helyzet? Ha vallásosak akkor nem bánthatnak Téged, hisz az bántalmazás lenne és ellenkezne a hitükkel nem? Szeretnek Téged, csak merj velük beszélni. Vagy tényleg egy nagymama, testvér aki segíthetne neked. Meg szerintem eléggé felnőttek ahhoz hogy egy ilyen dolgot ne leszídással kezeljenek, hanem felnőtthöz méltóan, normálisan. Biztos fogják osztani az észt, de tudod mit, egyik füleden be a másikon ki. És ha nem engedik elvetetni akkor örökbe adhatod. Sok olyan pár van akinek nem lehet gyereke, és örülne egy picinek. De szerintem nem kötelezhetnek egy ilyen döntésre hogy megszüld-e vagy sem. Ez azért a Te életed, és míg velük laksz az övék is hisz még nincs önálló kereseted hogy eltartsd magad és a gyereket, így nekik kell fizetni mindent. Családsegítőhöz is fordulhatsz, ők is biztosan tudnak segíteni.


Remélem minden rendben lesz! Nagyon szorítok hogy jól alakuljanak a dolgok, akár hogy is lesz! És ne feledd, ők a szüleid és szeretnek Téged!

2009. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/161 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,nem is gondoltam volna hogy enyi sokan akarnak segíteni.Nemtudom még mihez kezdek.A barátom az elöbb felhívott és megnyugtatott,hogy minden renben lesz.Remélem így lesz...Majd megírom.
2009. ápr. 6. 20:12
 38/161 anonim ***** válasza:
100%
Oké szorítok! Dobtam egy emailt ha majd lelki erőd lesz nézd meg, és aludt nyugodtan hidd el minden rendben lesz! Mi nagyon szorítunk, és gondolunk rád.
2009. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/161 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok neked. Kérlek majd írd meg, mi van, mert így ismeretlenül is aggódom.

Sok sikert a továbbiakban.

2009. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/161 anonim ***** válasza:
61%

Hát borzasztó,hogy milyen keserű emberek vannak itt néha!Az ilyenek ne itt nézegessék a topikat és ne azokon éljék ki magukat,akik segítségre szorulnak!!!!!!

Két barátnőm is gyógyszer mellett lett babás,az egyik szintén 16 éves volt és nem tarthatta meg,a másik 26 volt és februárban adott életet egy kislánynak.

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnálom,ami veled történt és nem tudok jó tanácsot adni,mert abortusz ellenes vagyok és én azt mondanám,hogy minden képpen tartsd meg,de nem vagyok a helyedben és nem tudhatom,hogy milyen körülmények adottak nektek.

Akár hogy is lesz,öngyilkosságnál a szülői szigor is jobb.Kérlek írd meg mi történik vele,mert nagyon érdekel a sorsod!!!

Bár segíthetnék!!!

2009. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!