Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, mit tegyek?...

Terhes vagyok, mit tegyek? Elvégzik-e a terhesség megszakítást a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves lany vagyok,2 éve a hüvelykúppal védekezünk.Eddig minden rendben volt mostanáig.Olyan rosszul érzem magam,napok óta nem eszek,éjszaka sem tudok elaludni.Ha megtudják hogy terhes vagyok,engem megölnek.Nem vagyok kész a gyerekre,még ilyen fiatalon tönkretenné az életünket.Titokban szeretnénk elvetetni,ez lehetséges?
2009. ápr. 6. 17:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/161 anonim ***** válasza:
100%
csak annyi hogy mindenképp megkell beszélni a titokra mindig rájönnek és csak rosszabbul járhatsz el kell mondanod NEM TEHETSZ mást nagyon sajnállak komolyan de ha nem mondod el csak mégrosszabb lessz ÍRJ HA ELMONDTAD VAGY HA CSINÁLTAK VMIT
2009. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/161 anonim ***** válasza:
100%
éS SZORITOK
2009. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/161 anonim ***** válasza:
100%
Most az a legfontosabb, hogy higgadj le. ha a szexhez elég érettnek érezted magad, akkor most szépen nézz szembe a tényekkel, és szedd össze magad: csak a szüleid adhatnak beleegyezést az abortuszhoz, mivel kiskorú lévén ők a törvényes gondviselőid. a pofon, leb@szás most mellékes, vszínűleg mindkettőből kijut majd. helyesen írta valaki, holnap az legyen az első dolgod, hogy felekeresed a helyi szociális szervezetet, pl családsegítő központot és ott segítséget kérsz egy szociális dolgozótól. ő majd ellátogat hozzátok, és beszél a szüleiddel. szakember előbb fogja őket jobb belátásra téríteni. az első abortusz meg nem teljesen ingyenes ennyi idős korban sem, de jóval kevesebbe kerül, mint a későbbiek. most tényleg nagyon fontos, hogy észnél legyél, próbáld azt tenni, amit írtam. egyébként lenne hozzád/barátodhoz pár keresetlen szavam, de inkább nem moralizálok most, mert nagyon megsajnáltalak. lépj mindenképpen!
2009. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/161 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szörnyű... Bezzeg akik felelőtlenül csinálják rendszeresen, azok mindent megúsznak:( Tudom, hogy nem vígasz, de gondolj arra, hogy nem te vagy az egyetlen, aki (akár most is) ebben a cipőben jár. Holnap mindenképpen menj el egy dokihoz, mert nem is biztos, hogy a teszt jól működött. Meg vele majd meg tudsz beszélni mindent. Beszélj vele nyíltan, hogy védekeztetek, baleset volt és, hogy a szüleid nem támogatnának és hogy nem lehetne -e mégse szülők nélkül tenni vmit. Ezeket mondd meg neki, egyelőre ezeket csináld meg, aztán írd meg holnap, hogy mi lett, majd segítünk.
2009. ápr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/161 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha vannak fejlemények jelenkezz! Sokan összegyűltünk itt és mind izgulunk! Nagyon remélem hogy minden rendben lesz, kitartás:)
2009. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/161 anonim ***** válasza:
87%

Így van mind izgulunk érted,már én is írtam ide,de nemtuom hányadik voltamXD.Jajjj tényleg nagyon szorítunk neked,remélem azért nem fognak agyoncsapni,bár terhes nőre sosem mernek kezet emelni a szülők.Tapasztalatből mondom,mert barátnőm 17 volt amikor teherbe esett és amikor az apja megtudta,azthitte agyonüti de nem,csak nagyon leordította.Pedig szerintem a pofon nem fáj annyira mint a szavak.Szerintem amúgy felelőssgteljes is vagy,már nem csak amiatt,hogy védekeztetek,hanem mert inkább elveteted azt a szegény babát,mintsemhogy rossz körülmények közé kerüljön.Nem anyagi értelemben mondom,hanem családi.Most gondolj bele,hogy ha rádkényszerítenék,hogy tarts meg mi lenne:SValszeg anyudék nevelnék fel,te meg ha még nem is mondanád ki de tudatalatt őket és a babát okolnád amiért tönkretette az életed.Ennél rosszabb nem lehetne neki sem,úgyhogy beszélj a barátod szüleivel s a dokival és a családügyissel,hogy mind együtt menjetek és beszéljetek a szüleiddel,mert akkor nem lesz akkora cirkusz,legalábbis reméljük.Este egyébként én is azt álmondtam,h babát várok,szerencsére ez most lehetetlen,valszeg nagyon aggódtammiattad és átvetítődött a tudatalattimba.

Amúgy arra is gondoltamhogy lehet tényleg nem vagy terhes mert barátnőm is járt már így h pozi lett a teszt de aztán kiderült,hogy nincs is baba,nyugodj meg és menj először dokihoz,aztán ha elsz vmi tényleg írj nekünk mert mind nagyon nagyon aggódunk és szorítunk:D

2009. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/161 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok hogy enyire izgultok értem,mert meg sem érdemlem.Nem is gondoltam,hogy vannak ilyen jó szándékú emberek is.Csak én vagyok hülye hogy belementem a szexbe,még várni kellett volna.Én mindenben balszerencsés vagyok.Ismerek egy csomó lányt,akik gumi nélkül is sokszor belemennek,és nekik mindig jól alakul.Én meg mindig idegeskedtem,hogy semmi baj ne történjen,és védekezzünk erre puff.A barátommal úgy döntötünk,hogy mindenkitöl eltitkoljuk hogy mi történt,és megigérte hogy minden rendben lesz.Én bízok benne,és sokszor anyira meg tud nyugtatni.Az ö haveri tásaságában valaki ismer egy dokit,akinek egyikük unokatestvére.Szóval a lényeg,hogy ö elvégzi amit kell.De ez anyira szörnyü,hogy meg kell ölnöm a kisbabámat! Mindig csak sírok! Lehet jobb ha megtartom?De akkor kitagadnak otthonról,és löttek a továbbtanulásnak,és csak teher leszek mások nyakán.Ez anyira rossz...már megint sírok! De megölni sem akarnám,szegényke nem tehet semmiröl,ez anyira de anyira bánt.
2009. ápr. 7. 15:22
 48/161 anonim ***** válasza:
87%

Ha vallásosak a szüleid, akkor bár elég nagy békát kell lenyelniük, hogy a "közvélemény" előtt el kell ismerni, hogy az esküvő előtt szexeltél, ráadásul terhes lettél.., de akkor nekik pont az lenne a nézetük, hogy tartsd meg, és ne öld meg, nem??

A továbbtanulásnak meg nem lőttek, csak ideiglenesen szünetel(ne). Az élet nem 16 vagy 17 évből áll, ezt ne feledd.

Én a szívemre hallgatnék, de nem befolyásollak, vannak körülmények, családtagok, megélhetés, stb. Tény, hogy ha megtartanád át kellene rendezni a magad és a szüleid életét. Ebbe még senki nem halt bele, nehogy azt hidd. Ha tervezett egy baba, akkor is nagy az átrendezés, és a személyiségváltozás!

Kívánok jó döntést!

2009. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/161 anonim ***** válasza:
78%
Jaj szegényem... :( Nagyon nagy mákod van amúgy, hogy sikerült orvos ismerőst találni. Vagyis attól függ persze, hogy hogy döntessz. Sajnos ezt neked kell eldönteni, de ha nem tartod meg, akkor se vagy rossz ember meg gyilkos, nehogy azt gondold! Te védekeztél és ráadásul nem is fűvel-fával... Ez annyira szemétség! Én is mindig megszívom amúgy a dolgokat, már arra is gondoltam, hogy ha leszarnék mindig mindent, megúsznám a dolgokat... Ááááá... :(
2009. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/161 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem mi ebben a nehéz döntés. Ha nem akarsz gyereket elveteted, ha igen, akkor meg meghagyod. Szerintem vetesd el.
2009. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!