Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/343 anonim ***** válasza:
100%
Hát az endometriumra nem mondott most semmit,de Hétfőn amikor 6mm volt akkor azt mondta "nem túl sok". Most utána is nézek.... Azt hiszem ICSI lesz ,talán azt mondta az első konzultáción. Nektek?
2011. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/343 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt hiszem még a Hármat is engedném,de ez még a jövö zenéje.... Te?
2011. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/343 A kérdező kommentje:

Nekünk ICSI lesz, mert a páromnak az utolsó számláláskor látóterenként 1-1 kisfickója volt, ami ugye csak erre elég.


Én 2-t kérek vissza, de persze el is kell jutni addig, de ez a terv, hogy 2 :) A hárommal is kacérkodtam, de a párom még véletlen sem akarja, szóval egyenlőre az el van vetve.


Ha nem túl indiszkrét leírnád, hogy mi az oka, hogy lombik kell Nektek?

2011. okt. 18. 19:17
 34/343 anonim ***** válasza:
100%
A nálunk is spermakép(oligozoospermia) az ok! Akkor neked sem volt inszemed? Gondolom.... Nagyon sokan vannak itt akiknél a férfi oldalán van a probléma... Mitől lehet ez? Bár mint kiderült velem is van.
2011. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/343 anonim ***** válasza:
100%
Ma megtudod biztosan mikor lesz a punkció. Szorítok neked!!! Majd írj mi van!
2011. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/343 A kérdező kommentje:

Hát teljesen el vagyok kettyenve :(

Endometrium 10 mm, az jó is, az egyik oldalon 4 tüsző, a másikon 3, de viszont csak 9 és 10 mm-esek :((


Vasárnap kell mennem kövire, addig kaptam még mellé Merional-t, ezt is szurizni kell, a többi maradt a régi.


Szerinted lesz ebből még valami? Már a 10. napon vagyok, és a 3. naptól szurizok...


Remélem Te jobb hírekkel jössz holnap, szorítok!

2011. okt. 20. 12:32
 37/343 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy lesz megnőnek azok,csak lehet több nap kell nekik. Nem vagyunk egyformák. Nekem már a második napon kellet adnom a gonalt. Mondhatnám,hogy ne izgulj,de én is izgulok folyamatosan valamiért,most konkrétan azon vajon mit mondanak holnap.Legalább az új szurid is tollas vagy esetleg fecskendős? Nekem a menopur hagyományos tűs :( azt nem annyira kedvelem.
2011. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/343 A kérdező kommentje:

Ez olyan hagyományos, fel kell szívni egy nagy tűvel a folyadékot, átfecskendezni egy ampullába, összerázni, felszívni, megint egy másikba benyomni, aztán megint rázni, utána légteleníteni, tűcsere, és bökés.

Hát igen, mindig van min aggódni, izgulni, de mindegy, legyen vasárnap, addig bökdösöm magam tovább...


Még korábban kérdezted, nem, nekünk sem volt inszem, rögtön lombik lett.


Neked meg kitartás, nemsokára holnap lesz :) Majd várom a fejleményeket, ami tuti jó hírek lesznek!

2011. okt. 20. 16:36
 39/343 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szóval eljutottunk idáig ...,Hétfőn punkcióra megyek. Lehet tovább izgulni!!!! A tüszők 2db 16.5mm és egy 15mm azt mondta a doki,hogy az én esetemben(magas FSH)" ez nagyon szép eredmény". Az endometrium 9.5mm,erre is azt mondta "szépen kialakult".


Kaptam még két szurit 1ma Pergoveris,és 1 Ovitrelle holnap (pontban 22.30-kor) kell beadnom.


Jaj nagyon izgulok,hogy a kis petécskék meglegyenek,ha már ilyen kevesen lettek.


Neked is nagyon szurkolok ,hogy nőjenek a tüszőcskéid!!!!! Még mindig nem érzel semmit??? Nekem most már konkrét fájdalmam van,no nem túlzott,de már kellemetlen.

2011. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/343 A kérdező kommentje:

Jujj, gratulálok az eddigiekhez, nagyon vártam már délután, hogy írj, többször is néztem, de pont most nem tudtam jönni, az első dolgom volt, hogy megnézzem írtál-e :)


Akkor hétfő fontos nap lesz, vasárnap pihizz minél többet, hogy hétfőn ne viseljen meg az altatás, és mindent bele tüszőcskék!!!


Hát azt nem mondanám, hogy nem érzek semmit, már egy kicsit feszít, főleg ülésnél, pisilésnél :) Remélem ez annak a jele, hogy növögetnek, és vasárnap már méretesebbek lesznek.

Na de amúgy is nagyobbnak kell lenniük, mert a férjem kitalálta, hogy reggel-este pocakpuszi, hogy szépen nőjenek :D


Drukkolok neked addig is! Jaj, most gondolkozom, milyen jó lesz neked, a vasárnap szuri nélküli nap lesz :) Érdekes, hogy az ember már ilyennek is hogy tud örülni, legalábbis én már várom a napot, amikor nekem ilyen lesz...

2011. okt. 21. 19:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!