Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, nekem ez eleg zavaros igy. De remelem hamar eldontik, hogy mi van akkor, mert ideje lenne nekik. Amugy amennyire en tapasztaltam, ha meg nem toltotted be a 11 hetet akkor 10 hetesnek mondanak, nem "elolegezik" meg a kov. hetet.legalabbis szerintem az hiba. viszont a hetek forduloja nem minden esetben vasarnaprol hetfore van, hanem az a nap, amikor az utolso mensid elso napja volt. ha kedden volt, akkor keddrol szerdara kezdodik a kovetkezo het (legalabbis en igy tudom).

De vegulis csak az a lenyeg, amit erzel, ok meg vizsgalodjanak, amit akarnak. itt ahol mi elunk az egesz terhesseg alatt csak 2-szer van ultrahang, ha minden rendben van, a doki meg nem is vizsgal huvelyi uton, csak szulesnel nezik, hogy mennyire tagulsz. megis minden gyerek epen es egeszsegesen szuletik a kornyezetemben, csak a kismamak nincsenek ijesztgetve mindenfele eredmenyekkel.

Mikor mesz amugy legkozelebb dokihoz/vedonohoz?

2012. júl. 11. 09:32
 72/82 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, hogy úgymond megelőlegezte azt a 11 hetes mondást, mert:

-Hányadik hét?

-Szerintem vasárnap töltjük a 10-et, mert az utolsó menszim első napja vasárnap lesz 10 hete. Vagyis márc. 25-én volt.

-Hmmm, 11 hét.

Amúgy itt is másképpen van minden, mint Mo-on. Itt van egy 1x-i alulról való vizsgálat, de ha nincs baj akkor több ilyen nincs. A doki és a védőnő itt egyben van látogatva. Már úgy értem, hogy a doki asszisztense végzi a védőnői tehendőket.

Júl. 20-án kell visszamenni, ha addigra a papírjaim meglesznek, akkor leveszi a vért, ha nem akkor felhívja a biztosítót, hogy leveheti e így. Amúgy legközelebbi vizsgálat aug. 14-én lesz, az lesz a hüvelyi.

2012. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:

Azt akartam még megkérdezni tőled, hogy ha egyszer sem vizsgálják meg nálatok a kismamit hüvelyi úton, akkor honnan tudják, hogy együtt lehetnek e nyugodtan a párjukkal? Vagy végig amint megtudták, hogy babát várnak nincs semmi köztük a gyerekágyas vérzés befejeztéig? Az 9-10 hónap...elég hosszú idő. Még a nőnek könyebb is, mert valaki nem is nagyon kívánja az együttlétet, de a férfi...

Legalábbis én úgy tudom a hüvelyi vizsgálat során azt is nézik mennyire zárt a kismama, és az alapján derül ki megengedett e az együttlét.

2012. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 A kérdező kommentje:

Hat eleg erdekes, de en eddig akarhany kismamaval beszeltem, volt munkatarsaim stb akik itt jartak gondozasra, senkinek nem volt alulrol vizsgalata. Mondom, csak akkor nezik, amikor mar megy a korhazba hogy szulni fog. De ha valami nincs rendben akkor megnezik, persze, de amig minden oke addig nem "piszkaljak". De itt pl a terhesseget csak a 12.hettol tekintik annak, addig szinte nem is foglalkoznak veled,pl ha verzel es meg nem vagy 12 hetes, akkor hagyjak, hogy megtortenjen, aminek meg kell, vagyis hogy vagy elmegy a baba, vagy megmarad. Nem adnak gyogyszereket, hogy megmaradjon a terhesseg. Durva, de ezt mar sokmindenkitol hallottam,hogy igy van. Viszont, ha parszor elvetelsz, vagy nem tudszteherbe esni 1 evig, akkor utana nagyon komolyan foglalkoznak veled. es ingyen van, teljesen. egyik baratnom most jar meddosegire mert pcos es nem jon nekik ossze a baba, es amiert otthon szazezreket fizetne itt ingyen van, es nem kell "eveket" varnia az idopontokra meg ilyenek. A doki megigerte neki, hogy meg az iden babas lesz. Ugyhogy erdekes orszag ez, erdekes szokasokkal.

De majd ha en is babas leszek akkor elso kezbol tudom majd irni neked, hogy hogy is van ez itt :) remelem hamarosan visszaallunk a projektre :) ugy nez ki mar kezd letisztazodni a helyzetunk.

Hetfotol megyunk nyaralni, majd csak 27-en jovunk haza, ugyhogy nem biztos hogy fogok tudni irni, nem tudom hogy netkozelbe fogok e jutni, ugyhogy ha esetleg nem irnek, akkor tudd, hogy nem tuntem el :)

Majd irj azert, ha voltal dokinal, meg vervetelen.

Jo egeszseget nektek!:)

2012. júl. 13. 09:17
 75/82 anonim ***** válasza:

Nektek pedig jó kikapcsolódást, nyaralást!

Aztán vesd fel, hogy mi lenne, ha akkor kezdenétek el újból munkálkodni a picikén? ;) Na persze ez csak egy hirtelen megfordult ötlet, ami kipattant a fejemből, hisz a ti dolgotok.

Ha van valami új, akkor írok, aztán amint tudsz majd írsz te is. Na meg ha te is kismami leszel, várom a fejleményeket én is. Na meg amiben tudok segítek majd (tanácsok, már ha igéányled és tudok) :)

2012. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, koszi:) remelem mihamarabb az lehetek en is:) Talan felvetem majd, bar mar volt peteeresem szerintem most, ugyhogy meg ha ra is allunk/allnank sem valoszinu, hogy osszejonne most.... de mar nem bankodom, meg vagyakozom annyira gorcsosen, mert tudom, hogy attol nem lesz jobb, inkabb elvezem a napjainkat:)

Na ez volt most az "utolso" valaszom, holnap mar keszulodes egesz nap:) Vigyazz addigis magatokra, majd jelentkezem! De azert addig irj majd, hogy legyen mit olvasnom ha visszajottunk:)X

2012. júl. 14. 21:54
 77/82 anonim ***** válasza:
Most nincs semmi új, csak az jutott eszembe, hogy nincs véletlenül facebook-od? Mert ha van, akkor írjuk meg egymásnak priviben, vagy itt üziben (bár ezt én nem tudom hogyan kell) mi a nevünk, és ott jobban tudunk bármikor beszélgetni. :)
2012. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:

Szia!

Ma levette a "nővérke" a 16 hetes vért. Hát nem mondom, hogy túl kellemes volt... A fél karom még most is sajog és be is van egy kicsit dagadva. Ha teljesen kinyújtom a kezem, akkor meg húzódik. Aztán, hogy a nővérke volt ügyetlen, vagy a vastag tű az oka(?) azt nem tudom. Amúgy azt nézték metg, hogy 1kg szedtem fel azóta. Vagyis valamivel kevesebbet, de nem saccolgattam, kerekítettem.

Legközelebb aug. 14-én kell menni, de ezt már írtam múltkor is. :)

Milyen volt a nyaralás? Facebook-od van?

Üdv! F és a kis 16+5 hetesem :D

2012. júl. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:

Szia Megint írok neked olvasni valót :)

E hó 12-e óta a csikizés, kaparászás egyre ritkábbá vált, de átalakult bökdösésbe. Néha még most is érzem azt a csikizgetést, de már ritkábban. A bödkösést meg azért nem tudtam edig hova tenni, mert olyan 2-3 napig semmi nem volt, közvetlenül 12-e után. Tegnap viszont elég rövid időn belül 2x is pont akkor volt a bökdösés, amikor a pocimon ott volt a kezem. Igaz csak nagyon-nagyon enyhén, de kézzel érezhetőek voltak azok a kis bökdösések. :D

Úgy látszik megérkezett a "kézzel is érezlek már kicsikém" időszak :D Vagyis ha apuci ügyes és figyel lehet már hamarosan ő is érezheti majd. :)

Ez annyira fantasztikusan jó érzés :D :D :D

2012. júl. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 A kérdező kommentje:

Szia! Bocsi, hogy meg nem irtam, de eleg sok dolgom volt. Vegre hazaertunk a nyaralasbol! Jo volt, de azert mar nagyon vagytam haza :)

A facebook jo otlet lenne, felvehetjuk egymast, de irni ott en nem igazan tudok, mert csak nagyon ritkan vagyok bejelentkezve, meg van amikor nem is en hasznalom, ugyhogy nem tudom megtartani a privi beszelgetesunket. MArmint igy sem igazan az, de azert ide nem tudjak a jelszavamat, remelem erted, mire celzok... Nem akarom hogy valaki veletlenul a nevemben irjon neked meg ilyenek. Ha gondolod, irjunk itt priviben, vagy email-ben inkabb. mit szolsz?

Mikor lesz meg a vereredmeny? Az a "noverke" nagyon ugyes lehetett, ha ugy vette le a vert, hogy meg a karod is bedagadt! Nem semmi!

Ugy latom, tok ugyes vagy, hogy nem hizol sokat! Hogy allsz a kaja kivanassal? Kukorica? :)

Mar erezhetoen no a babad ezek szerint, marmint, hogy mar bokdoseseket erzel!Par het es tenyleg az apukaja is erzi majd:) Lehet azert mondta ra a doki akkor amikor mondtad neki,hogy mar erzed, mert o erre a bokdosesre erti azt, hogy vki erzi a magzatmozgast, nem? Csak te mar elotte is tudtad, hogy amit erzel, az a babad.

Es amugy erzel valamit azzal kapcsolatban, hogy fiu e vagy lany?

Jaj, bocsi, mar megint mennem kell, mert elkesek a munkabol. Majd irj!

2012. júl. 31. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!