Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/82 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

Ahhoz képest mikor utoljára írtam a rá következő nap semmit nem éreztem a hasamban, csak a mellem fájt. Gondoltam, na itt megint tamponos téma lesz a hónap végén. Aztán a rá következő nem inkább szurkált a hasam, amit most is tesz. Amellett a melleimet kb. már csak melltartóban tudom elviselni, mert akkor egyfolytában érintkezik valamivel. Egyébként ha bármi hozzáér a mellbimbómhoz, akkor szinte csillagokat látok. Remélem ez a baba jele, mert akkor megéri a fájdalmat, de ha tampon lesz a vége, akkor nagyon szomorú leszek. Ebben a hónapban viszont még nem fogok tesztelni.

Mindenkinek szurkolok, hogy baba legyen, és reménykedem, hogy nálam is azért van mindez.

2012. febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/82 A kérdező kommentje:

En ma delelott osszesen vagy 5 szor mentem pisilni ( nem vagyok felfezva) ebredestol (6- tol) kb delig terjedo idoben, ebbol 4 reggel 9-ig megtortent, ugy hogy csak egy tejeskavet ittam ( nagyon gyenget). Aztan semmi tunet. Ebbol azt gondolom hogy nincs baba, pentek- szombatra nem varom, ilyenkor rettenetesen szokott fajni a mellem, most elmult a feszules az a kicsi is ami az elmult napokban volt, nagyjabol csak delutanonkent. Esetleg ha nagyon megmasszirozom erzek valamit, de ruhat, erintest siman turom. A hanyingert meg kajalast nem veszem tunetnek mert az sajat magamtol is produkalhatom. Szoval most olyan 80% ot adok magamnak, hogy nincs babam :( de pentek reggel ha nem jon meg elobb, akkor tesztelek.

2.,4. Szurkolok nektek! Szerintem ti nagyon eselyesek vagytok!!! 2. mikor csinalsz tesztet ha szerdan nem jon meg neked?

2012. febr. 27. 22:24
 23/82 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nem tudom, most el vagyok keskenyedve. A mellem érzékenysége eléggé alább hagyott, pedig tényleg csillagokat láttam még tegnap mikor hozzáértem, vagy valami hozzá ért a mellbimbómhoz. Most úgy fáj az alhasam, mint a mensis görcskor, néha beleszúr, de ezt félek már csak én produkálom. Szóval nem tudom, de attól tartok, hogy megint csak a szervezetem űzött gúnyt belőlem :((( Pedig már szegény férjecskémnek is mondtam, hogy úgy érzem most összejött.

De ha mégis ez a mai megérzésem lenne téves, akkor nemvárt utáni napon, de legkésőbb az azt követőn szerintem tesztelek. De attól tartok akkor én már a tampont fogom cserélgetni, nem izgatottan a tesztet vinni felavatni.

2012. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/82 A kérdező kommentje:
En azert szurkolok neked! Szerintem van esely! En viszont teljesen feladtam, probalom magam szokatni, hogy nincs baba. Mellfeszules alig- alig, hasfajas fogalmam sincs, mert ma nagyon szuk farmert vettem fel es nem tudom hogy azert fajt egesz nap a hasam alja mert meg kigombolva- kizippzarazva is nyomott a nadrag ( kicsit osszement, mint ma kiderult :) ) vagy joslokent mint mensi elott szokott. Ja meg hanyingerem is volt meg szedultem is mint a barom, de az meg tuti azert volt mert sikeresen a fejemre zuhant a szarito, amit a plafonig fel lehet huzni:) csak en lehetek ma ilyen szerencsetlen :) na de mar kezdek belenyugodni hogy tampon kell a hetvegere....
2012. febr. 28. 22:12
 25/82 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo hogy vagy? Megjott ma? Remelem nem:)

En ma elkezdtem barnazni :( szerintem mensi lesz belole hamarosan :(

Es te hogy vagy 4.? Irjatok!!!

2012. febr. 29. 22:03
 26/82 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hát csak jó volt az utolsó megérzésem, pedig este feléledt bennem a remény. Arra ébredtem hajnalban, hogy hányingerem van. Ráadásul elég sokáig kínozott. De 29-én reggel... :( elszált minden remény, megjött. Mára már teljesen beletörődtem, végülis nem régóta próbálkozunk. Hátha ez a hónap lesz majd a miénk. Ami viszont most más, mint szokott: a mellem még ma is fájdogált, de csak enyhén. Eddig, ha fájt mindig elmúlt az nap amikor megjött. A másik, hogy ma olyan nyálkás vér távozott.

4. és kedves kérdező, nálatok mi a helyzet?

2012. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/82 A kérdező kommentje:
Hat en is ugy vagyok mint te, vegulis van meg idom. Tegnap ota barnazok, icipici piros is van benne, ami holnapra verzes lesz, mert sokszor igy szokott lenni.mellfeszules van, meg mensiszeru hasfajas. Ugyhogy lehet kezdeni elolrol ebben a honapban :) mar en is belenyugodtam.
2012. márc. 1. 21:29
 28/82 anonim ***** válasza:
4.vagyok. Egyelőre jól vagyok, érzem, hogy beszúr néha a hasam alja, de semmi egyéb előjel. Ha addig nem jön meg, hétfő reggel csinálok egy tesztet. Szorítsatok!!
2012. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/82 anonim ***** válasza:

4. valaszolo, gondolok rad, hogy baba legyen... Remelem legalabb nektek osszejon most, ha mar nekunk meg varat magara. Kerdezo, azert en meg neked is szurkolok...

A 2. vagyok, es bocsi, hogy most igy ekezet nelkul, de most szlovak geprol irok... kicsit nehezen talalom meg magam a billenzyuzeten.

2012. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/82 A kérdező kommentje:
4. Valaszolo, szoritok en is nagyon!!!! Majd irj hogy mi lett!!!
2012. márc. 3. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!