Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 A kérdező kommentje:
Szia 2.! Azota is izgulok erted!!! Mi van veled??
2012. ápr. 26. 07:18
 52/82 anonim ***** válasza:

Helyzet valtozatlan :) Mar en is nagyon izgatott vagyok mi lesz, de a tesztel meg varok egy kicsit, ha kibirom. Azt szeretnem, hogy mar elsore tuti a valos eredmenyt hozza ki.

Ma egyenlore nem szurkal a hasam, de hason aludni mar borzalom...pedig hogy szeretek ugy aludni. De ha tenyleg baba van a pocimban, akkor megeri...

2012. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 A kérdező kommentje:
:) de jo, akkor most nagyon ugy fest a dolog, hogy osszejott :) szurkolok! es irj!! :)
2012. ápr. 26. 14:16
 54/82 A kérdező kommentje:
Szia 2! Mizujs? Remelem a helyzet valtozatlan?
2012. ápr. 29. 14:17
 55/82 anonim ***** válasza:

A helyzet valtozatlan, vagyis pontosabban +

:D :D

2012. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:
WOW!!!!! :) GRATULALOOK!!!!! Mikor teszteltel???Hogy vagy most? Milyen tuneteid vannak?? Huu de orulok neked!!!!:)
2012. máj. 2. 20:33
 57/82 anonim ***** válasza:

Szia!

Hanyinger szerencsere nem kunoz, bar tegnap ott surogtem a ferjem korul, aki halat pucolt. Mire vegeztunk kicsit furan ereztem magam, olyan hanyinger szeru fogott el. Amugy faj a mellem, igaz par napja nem olyan borzalmasan... hason azert nem igazan enged aludni. Ma felmostam a furdot, konyhat, elotert aztan kiteregettem. Majd 2 orara ugy kidoltem, mint akit leutottek. Tobbszor eszek, de merteket tartva es a ket betus helyseget is tobbet latom.

Na es termeszetesen madarat lehetne velunk fogatni :D

2012. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 A kérdező kommentje:
Nagyon orulok nektek:) mikor mesz dokihoz? Bar meg raersz...hmmm...de szeretnek mar en is ott tartani....meg fenyevekre erzem azt az idot... na majd irj!!! Tunetek,doki, egyeb dolgok,minden erdekel:) vigyazz magatokra:)
2012. máj. 6. 00:35
 59/82 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy igy eltüntem.

Most vagyunk 11 hetesek és 3 cm-res a kis pocaklakókánk :D De az UH-os vizsgálatokat szerintem nem szereti, mert aznap olyan erőteljes szurkálásba kezdett... a lényeg viszont, hogy minden rendben van vele.

Az étvágyam van, hogy nem olyan nagy, de a WC-t sűrűn felkeresem ;) viszont ami már kellemesebb, hogy a melleim bár fájnak, érzékenyek, de az az iszonyú borzalmas fájás már nincs (legalábbis mostanában).

Veletek mi újság?

2012. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 A kérdező kommentje:

Szia!Orulok,hogy jol vagytok!:) Jol repul az ido, maris 11 hetes vagy!:) velunk egyelore valtozatlan. En most jarok a mensim 5. napjan. Egyelore meg nem terunk vissza a projecthez, majd esetleg egy ket honap mulva:)

Orulok, hogy irtal! Azert ne tunj el, tartsuk a kapcsolatot!jo egeszseget nektek!:)

2012. jún. 3. 07:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!