Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 A kérdező kommentje:
Gerda es a 6. valaszolo! Nektek is koszi hogy irtatok es szurkolok, hogy legyen baba!:)
2012. febr. 23. 14:13
 12/82 anonim ***** válasza:
4.vagyok, ovut akartam írni. :) A beágyazódás még lehet, hogy korai, de akkor is érzek néha fura szúrkálást, meg pillangó-féléket. Csak bízom benne, hogy ezek a beágyazódás előjelei.
2012. febr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 A kérdező kommentje:
:) en is erzek szurkalast meg luktetest a mehemben, ilyet sosem szoktam, de akkor is erzem, ha nem figyelek ra. de igyekszem aziranyba terelni a gondolataimat, hogy nem vagyok babas, es akkor csak pozitivan csalodhatok. szurkolok neked! irj kesobb is hogy erzel e valami mas szokatlan dolgot is!
2012. febr. 23. 15:08
 14/82 anonim ***** válasza:

Ismét a 2. válaszoló vagyok.

Egy ideje olyan mint mikor teli a hasam, csak most ez az alhasamban van és egyfolytában. Viszont szurkálást már nem érzek, ez nekem furi, mert eddig mindenhol azt olvastam, hogy szurkálást érzett, aki babás volt. Szóval most nem tudom mi van, lehet megint csak a szervezetem szórakozik velem :( Pedig most annyira ügyködtünk a siker érdekében, de hát majd 29-ével minden kiderül.

Meg az az esti hányinger is érdekes volt. A kajától nem lehet, amit aznap ettem, mert másnap is az volt még a menü, és akkor semmit nem éreztem.

Egyébként ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2012. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
4. vagyok ismét. Nekem reggelente szokott olyan lenni, hogy hamarabb felébredek 1-1,5 órával a csörgés előtt arra, hogy hányingerem van. Nagy nehezen visszaalszom és amikor valóban kelni kell, már semmi bajom nincs. (Nem szoktam este bekajálni.)
2012. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 A kérdező kommentje:
Hat csajok, mar megintcsak egy cipoben jarunk :) mar en sem tudom mi van.legbelul ugy erzem baba van, de a jozan eszem azt mondja, hulye vagyok...minel tobbet olvasgatok, annal jobban belekavarodok a dolgokba...vagyis a tunetekbe :) ma pl egesz nap semmi tunetem sem volt, ami eddig volt, az is elmult.most este munka utan ettem a mekiben szokasos dolgokat, itthon ittam egy pohar colat es kesz vagyok tole,.felpuffadtam es a colatol hanyingerem van. Ja meg azt is olvastam hogy valaki nemcsak pisilni jar gyakrabban, hanem a "nagydologgal" kapcsolatos dolgok is valtoznak valamilyen iranyban. Rolam thdni kell hogy en jopar eve csak hetente 1* de maximum 2* jarok...de van olyan hogy ket hetig nem megyek, de semmi bajom nincs, ilyen vagyok. Azonban multheten minden nap voltam, aztan 4 napig nem, azota meg megint, sot egy nap ketszer is, ma meg 3*! De hozzateszem nem megy a hasam es enni- inni is ugyanazokat eszem-iszom mint mindig. Akkor ez szerintetek elvileg lehet babas tunet?! Irjatok holnap is hogy mi van veletek!!!
2012. febr. 24. 23:08
 17/82 anonim ***** válasza:
Írjatok...mi lett? Nálam sajnos tampon vásárlás:-((((kicsit sírdokgálok is....
2012. febr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:

Gerda, nagyon sajnalom :( de ne bankodj, uj honap uj remeny....

most ugy erzem en is hozzad fogok csatlakozni...mar nem tudom mit erzek, de szeretnem nagyon hogy baba legyen... erdekes mert mellfeszules csak delutanonkent jon elo, sosem volt meg ilyen, eddig mindig ha elojott nem mult el csak miutan megjott...most meg reggelre elmulik, delutan elojon...durva tudom de igy van...meg mellette " el van farada a hasam alja" es mindjart megjon erzesem van, es hanyingerem kajak utan meg tegnap este majdnem el is ajultam, ami tolem ritka dolog...

2012. febr. 26. 22:08
 19/82 A kérdező kommentje:
Csajok hogy vagytok? Valaki csinalt tesztet? Irjatok!!!
2012. febr. 27. 08:16
 20/82 anonim ***** válasza:
Szia! (4-12-15. vagyok) Én nem nagyon érzek egyelőre semmit, a hőm fent van (bár kicsit cikk-cakkos). Nekem pont 1 hét van a nemvártig, így még nem láttam értelmét a tesztelésnek. Ez a hét nagyon nagyon lassan fog eltelni!! :)
2012. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!