Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi jelenleg nem nagyon vagyunk raizgulva a temara eldegelunk. Nem surun, de azert ugykodunk a picin. Bar mar most ugy erzem, hogy ez a honap is tamponos napokkal zarul majd. Most valahogy nagyon kivagyok lelkileg reszben a csaladon erzelmi zsarolgatasai miatt. Szoval ha meg az idopont jo is az egyuttlet teren, nagyon pici az eselye a sikernek.

Remelem ti jol vagytok!

Kerdezo, a te esetedet nem igazan tudom hova tenni. Max.ha tovabbra is hanyinger kinoz, akkor menj el orvoshoz. Remelem nincsen semmi baj!

Sziasztok: a 2.

2012. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Remelem jol vagytok...

Velunk mostmar minden rendben, en is jol vagyok. elmult a mensim de meg napokig fajt a hasam. Most ugy nez ki hogy kezdodik a termekeny hetem. De egyelore meg nem probalkozunk, a munkahelyek miatt. Mar csak 3 honap van hatra a probaidobol :)

Kedves 2., remelem megoldodtak a csaladi problemaid! Szurkolok!

2012. ápr. 12. 16:26
 43/82 anonim ***** válasza:

Most van, hogy rovidebb van, hogy hosszabb ideig szurkal a hasam. De ez mar ismeros produkcio a szervezetemtol. Uj alkotasa, hogy a csipocsontom faj, mintha feszitene kifele valami, vagy nem is tudom. Nwm tudom mi lehet ez most. Tegnap elott este volt, hogy ugy belehasitott, hogy majdnem konnyezni kezdtem. Viszont ami erdekes, hogy sokszor csak a jobb oldalam.

Neked kerdezo meg kitartast a probaido alatt.

2.voltam.

2012. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 A kérdező kommentje:
Koszi, igyekszem :-) te mikorra nem varod most?
2012. ápr. 16. 19:43
 45/82 anonim ***** válasza:
Most holnapra nem varom. Megjon erzesem van mar egy par napja, a mellem is fajdogal. A szurkalas tegnap elott elegge bekemenyitett, de azota szinte semmi. Ma inkabb jobban hasonlit a menszi gorcsokhoz amit erzek olykor, mint barmi mashoz. Hat majd kiderul...
2012. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 A kérdező kommentje:
Szoritok, hatha nem lesz mensi :-) irj holnap este!!!
2012. ápr. 20. 22:18
 47/82 anonim ***** válasza:

Sziasztok, a 2.vagyok.

Vegul nem jott meg meg azota sem. Amugy hol mintha gorcsolne, hol szurkal a hasam alja ill. olyan teltseg erzetem van. A csipomre is ra-ra jon meg az a fura fajas. Megjon erzes meg azota is jelen van.

Kezdem egyre jobban beleelni magam :D annyira jo erzes, hogy lehet most sikerult osszehoznunk egy kis csodat :)))

Meg lehet kirohogtok, de arra lettem figyelmes, hogy haa a nemvart elotti napokban egyutt vagyunk, akkor masnap megjon. Hat en nem burtam most magammal es "felkertem" a ferjem egy kis egyuttletre. ;) Remelem nem fogok szomoru meglepi csomagot kapni...

2012. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 A kérdező kommentje:
Huuuu de izgi!!!! Nagyon drukkolok hogy baba legyen!!!!! Mikor tesztelsz? Remelem en is, hogy nem kapsz piros csomagot!!! Amugy ha olyankor vagyunk egyutt, utana nekem is meg szokott jonni, ugyh ezzel nem vagy egyedul... . :-) de remelem most azert nem fog neked ez megtortenni :) irj hogy mi van!!! Tukon ulve varok!!! :-)
2012. ápr. 23. 19:09
 49/82 anonim ***** válasza:

Egyenlore csak a jelek vannak jelen, menszinek semmi nyoma. Remelem igy is marad... :)

Itt ahol vagyunk vas tartalmu viz van, es moatanaban eleg sokszor pocsek keseru utoize van. Pedig a valosagban nem valtozott, mert a ferjem semmit nem vett eszre.

Teszttel meg varok. Olvastam itt hasonli cipoben jarotol, hogy total ki van, mert jelek vannak, menszi regebb ota ninca, mint nekem, de a teszt negativ (meg).

2012. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 A kérdező kommentje:
Ez egyelore babagyanus :) meddig varsz akkor a tesztelessel? En mar nem birnek varni :) mas tuneted van meg ami nem szokvanyos?
2012. ápr. 24. 19:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!