Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:

Szia! A hogyan aludjunk probléma...

Néha-néha megpróbálkoztam még a hason alvással a vállamat is alápárnázva, így még a mellemmel el is vagyok. De a minap első ízben egy jóleső alvás után arra ébredtem, hogy irány a WC. Aztán újból hasra feküdve próbáltam tovább aludni, de hamarosan hányinger lett rajtam úrrá. Szerintem a kicsi megunta és így jelezte nemtetszését felém. Szóval azt hiszem a szeretett hasonalvás már csak álom marad. Mostanában így próbálok oldalt fekve aludni, ami este nem igazán megy. Mondjuk most még se a pici, se a pocim nem nagy így nem gond, hogy sokszor háton fekve ébredek, de később nem tudom hogy lesz... Próbálkoztam már oldalt fekve a lában közé tenni pokrócot (azt olvastam ez kárpótolja a hasonalvás hiányát), de eddig valahogyan mindig a hátamon kötöttem ki.

Na de megyek, mert ma megint szurkálós hangulatban van az apróság és már kényelmetlen itt ülni.

2012. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismér én vagyok.

14. és 15. hét között járunk, és már érzem a mozgását. Sőt, már 22-ével elkezdődött ez a csodás érzés, csak akkor még nem voltam benne biztos, hogy Ő az. De mostmár egyre biztosabb vagyok benne. Két nap kivételével ugyanis azóta minden nap éreztem :D 1x már ma is...

Most pénteken megyek dokihoz, akkor szerintem újból jelentkezek.

2012. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon orulok, hogy jol vagytok es minden rendben! Biztos nagyon jo erzes lehet erezni Ot a hasadban! Mar en is varom, bar egyelore nalam holnap megint csak a mensi lehet jaratos.bar orulnek ha valami csoda tortenne es nem jonne a csomag:) de ma mar barnaztam, egyreszt, masreszt meg nem is voltunk ugy egyutt, csak megszakitottuk. Ugyhogy esely semmi.meg varnunk kell, de hogy mire meg meddig, azt nem tudom. Ugy erzem hogy mindig ujabb meg ujabb celokat tuzunk ki es a baba mindig csak " halogatodik".?

Na mindegy.

majd irj a doki utan mindenkeppen!!! Vigyazz a picibabadra nagyon :)

2012. jún. 27. 22:40
 64/82 anonim ***** válasza:

Ha egyszer babát szeretnétek, akkor miért halogatjátok? Hisz te magad is látod, tudod, hogy ritkán jön rögtön össze. Szerintem üljetek le és beszéljétek meg, hogy: "Most mégis mire várunk?" Lehet a párod pont arra vár, hogy te mond, hogy kezdjetek újból bele a projektbe, te meg arra, hogy ő... és csak vártok, és vártok.

Na persze ez csak az én személyes véleményem.

Végül a mai nap helyett kedden fogok tudni új fejleményeket írni a picikénkről.

Nektek pedig szurkolok, hogy a jövő hónapban már nagyobb eséllyel lehessen babóca a te pocidban is. :)

2012. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:

Visszatértem kedd előtt :)

Megkívántam a spájz polcárol a csemegekukoricát, igaz konzerves verzió, de az is jó... Sőt, még hogy jó, egyenesen fantasztikusnak vélte a kis csöpség. Táncra is perdült érte a pocimban :D Csak végül kénytelen volt beletörődni, hogy elfogyott :(

Azóta nagy a nyugalom, biztosan belefáradt a táncba és elaludt. ;)

2012. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 A kérdező kommentje:

Szia! Hat eddig arra vartunk hogy lejarjon a probaido a munkahelyeinken, ami ezzel a honappal meg is tortenik. Szerencsere bevalt mindkettonknek, ugy tunik, hogy jo darabig itt is fogunk maradni. De most meg meg " gyujtogetunk", meg nem tudom.szinte minden masnap beszelunk rola, ugyhogy biztos hogy nem egymasra varunk, viszont akkor sem tudom mire.a parom meg van rola gyozodve hogy nekunk akkor fog osszejonni amikor szeretnenk. Bar mar parszor "felvilagositottam" hogy azert ezt ne vegye biztosnak, de o tuti benne. Jo neki. Talan azert nem merjuk meg mert nincs semmi segitsegunk, ami azt jelenti, hogy 9 honap utan nekem vissza kell mennem dolgozni es nincs kire hagyni a gyereket, a bolcsi is fizetos, vagy auper/bebiszitter kell, es azt is ugye fizetni kell.( kulfoldon elunk) szoval talan ez van benne.

Orulok hogy a te kicsid ilyen jol van :) megmosolyogtattal:) akkor sok kukoricat tarts otthon, mert lehet meg sokszor fogja kerni :)

Majd jelentkezz! Most rohannom kell dolgozni, bocsi...

2012. júl. 2. 09:40
 67/82 anonim ***** válasza:
Ilyen a mi formánk...péntekig szabadságon van a doki. De mostmár megszerzem majd a tel. számát, hogy ne járjunk így máskor.
2012. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:

Most végül csak súly-, vérnyomásmérés és vizeletvizsgálat volt. Eddig 2kg-ot szedtem fel, és jelenleg úgy néz ki a 14. hétben járunk. Hogy ez hogy van ne kérdezd, mert jún. 1-én 11 hetesek voltunk, ma meg júl. 6 van.

Mikor emljtettem, hogy jún. 22-e óta érzem, hogy mozog:

-Az még korai. Azt majd augusztus közepe körül.

-De akkor mi volt az amit éreztem? Mert vissza-vissza tért.

-Vannak akik érzékenyebbek és hamarabb megérzik, majd meglátjuk... Az csak jobb, ha már most érzed, mintha később nem éreznéd.


A kukoricás esetet nem is emljtettem így már. Meg azt sem, hogy már 2x volt olyan, hogy érezhetően mozdult,. Erre megcirógattam, vakargattam pont ott a pocim és visszareagált.

Amúgy azt mondta minden rendben van, bár, hogy ezt ennyiből ami ma volt meg tudja mondani az meglepett.

2012. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 A kérdező kommentje:

Hat nem semmi! Ezeken a dokikon mindig ki tudok akadni! Ok meg nalad is jobban tudjak, hogy mit erzel!nem semmi! A terhesseg idejet mindig az utolso mensi elso napjatol szamitjak, ahogy visszaneztem a beszelgetesunket, most mar a 15. Hetben lehetsz, ha jol gondolom. Elozoleg vagy rosszul mondtak vagy az ultrahang alapjan adtak meg, es akkor lehet +- ket het kulonbseg a mensi alapu es az uh alapu kalkulacio kozott. De ha az uh mast mutatott a multkor, akkor azt kell figyelembe venni es az alapjan szabad csak nezni a terhesseg korat meg kiirni a szules varhato idopontjat. Ezt szerintem kerdezd meg minimum a vedonodtol( mar ha normalis) mert ennek a 18. Het elott le kell tisztazodnia, de jobb hamarabb mint kesobb. Na meg azert is mert az AFP re a vervetel a 16. Heten van es az eredmeny szempontjabol fontos hogy pont akkor menj, kulonben hamis eredmeny lesz.

Jaj bocsi tul sokat pofazok:)

Na lassan mennem kell, majd jelentkezz :) jo egeszseget nektek!:)

2012. júl. 9. 16:00
 70/82 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy az utolsó menszi első napjától kell számolni. Szerintem az UH-kor azt a 11 hetet ő úgy mondta, hogy vasárnap töltjük be. De akkor "valójában" csak 10+5 hetesek voltunk. Most említettem is neki mikor a 14 hetet mondta, főleg a 16 hetes vérvétel miatt. Mert az UH szerint (ha akkor jól értelmeztem) most vagyunk 16+2 hetesek, de az utolsó vizsgálat szerint meg 15+2 hetesek. Ami azért nem mindegy...de remélem minél hamarabb tisztázódik, és rendben lesz minden.
2012. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!