Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit ereztetek beagyazodas...

Ti mit ereztetek beagyazodas utan vagy kornyeken? Milyen volt a mehnyakvaladekotok, mellfeszules volt e stb?

Figyelt kérdés
Nekem febr.3-an volt az utolso mensim elso napja, 12-en es 18-an voltunk egyutt (a ket idopont kozott "nem volt ra alkalom" sajnos), viszont a tojcsis nyak 13-an delutantol 17-e delutanig volt. Szerintetek valamelyik egyuttletbol lehet baba? Ha igen, akkor ha most enyhen feszul a mellem es 2-3 napja minimalisan mindjart megjon erzesem van, az mar jelenthet valamit (esetleg ha az elso sikerult es mar beagyazodott? Febr. 2re nem varom...

2012. febr. 23. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
4.vagyok és csatlakozom hozzátok. Tegnap előtt elkezdtem barnázni, legkésőbb holnanpra tuti meg fog jönni, a ma reggeli tesztem negatív lett. Csak azt tudom mondani, hogy jön a tavasz, mindenki be van zsongva, majd e hónap végén hátha együtt tudunk örülni! (én is Szlovákiában voltam a hétvégén. :) Kicsi a világ!)
2012. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:

A 2. még mindig Szlovákiábol...

Na, hogy vagytok? Tényleg menszi lett a barnázásbol?

A mi fejunk fôlôtt most kicsit nagyon ôsszecsaptak a dolgok, így jegelni kényszerulunk kicsit a babaprojektet. De remélem azért nem sokáig, és hogy ez év elsô felében még ôrulhetunk majd egy pozitív tesztnek.

Nektek viszont addig is sok sikert, ha most tényleg menszi lett a vége.

2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok! Hat en a mensimnek a veget jarom.... ugyhogy tesztet tenyleg nem kellett csinalnom....de most nekunk is halasztani kell mert sikerult mindkettonknek elkapni valami lazzal jaro fejfajasos nyavalyat. Ugyhogy gyogyulnunk kell...

Ugyhogy "rajtad a vilag szeme", kedves 4.!!!:-)

2012. márc. 6. 21:38
 34/82 A kérdező kommentje:
Kedves 4., vegulis mensi lett belole vagy meg barnazol? Vagy esetleg mas??? :-) szurkolok!!!
2012. márc. 6. 21:40
 35/82 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! Sajnos a barnázásnak mensi lett a vége... :( Most valahogy nem voltam annyira elszontyolodva, mint a korábbi hónapoknál. Elhatároztunk, hogy márciusban nem szedek bogyókat, nem iszom teákat, csak hagyjuk, hogy minden történjen magától. Itt a tavasz, mindenki be van zsongva, aztán meglátjuk, hogy a nyuszi hoz-e 2 csíkos tesztet. :) Ti se csüggedjetek, élvezzétek a jó időt és egymást! Annyira azt írják, hogy majd akkor jön össze, amikor amikor nem is vagyunk a "témán", hát mi most kipróbáljuk! Programokat, kirándulásokat tervezünk és csak egymásnak akarunk élni.


Azért ha lehet, maradjunk kapcsolatban, hátha a következő nemvárt tényleg nem fog jönni és tudunk együtt örülni! :)

2012. márc. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 A kérdező kommentje:

Oke en bennevagyok, benezek majd, hogy mizu veletek! Szerintem jo dontes hogy megprobaljatok kicsit csak az egyuttletet elvezni, kirandulgatni stb :-) mi ugy dontottunk hogy ugy probaljuk meg egy kicsit konnyebbe tenni az eletunket hogy otthagyjuk az extra munkankat igy reggel hattol este het ora helyett csak fel 5- ig fogunk dolgozni :) yupppiiiii :-)

Erezzetek jol magatokat! Es azert irjatok! !!!

2012. márc. 7. 21:25
 37/82 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A reg nem latott 2.vagyok ismet. Vegul nalunk a szuneteltetes szerencsere egesz hamar veget ert. Jelek most is vannak, de mostmar tenyleg probalom nem beleelni magam. Szoval lesz ami lesz, most nem voltunk mi sem annyira raizgulva a temara, aztan 27-en majd kiderul nalunk bevalt e elsore ez a modszer...

Ti is irjatok akkor meg kinel mi a helyzet :)

2012. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 A kérdező kommentje:

Mi meg mindig szunetelunk, meg nem tudom meddig, elvileg juliusig probaidon vagyok az uj munkahelyemen. Bar a kapcsolatom nagyon jo a fonokasszonyommal azert lehet jobb kivarni es csak juliustol ujrakezdeni a probalkozast...na meg akkor megyunk nyaralni ugyhogy.... :-)

2. Szurkolok hogy hamar baba legyen!!!

2012. márc. 24. 14:50
 39/82 anonim ***** válasza:

Sok sikert az új munkahelyeden, aztán majd baba témában is. Ez utobbiban neked is 4., nálunk ma megkezdôdtek a tamponos napok. Bár reggel csak egy pici pecsételés volt, aztán orákig semmi...majd a semmibôl vérzés lett. De végulis nem régota probálkozunk, majd tudja azt a picike mikor a legaktuálisabb az érkezése... Mi minden esetre izgatottan várjuk azt a honapot.

Addig is irjatok melyikôtôknél hogy alakul a dolog?

2012. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajszik! Mi van veletek? Nekem most van meg, de nagyon erdekes modon. Pentek reggel jott meg, es nagyon keves van a szokasoshoz kepest. Ejjel sem kellett felkelnem tampont cserelni, annyira.pedig elso es masodik este mindig ki mell mennem cserelni legalabb egyszer. Tegnap volt a masodik napom, altalaban ha elso nap nem akkor a masodikon szokott beindulni, de most csak gyengult.ejjel is csak annyira keves volt mint maskor a 4.-5. ejszaka szokott, vagyis szinte semmi. Es nem is igazan veres piros hanem barnas, van benne piros is de nem lehet ramondani hogy" tiszta ver" mint maskor. Ja es maskor darabos szokott lenni, most egyaltalan nem az. Es ma egesz nap beteg vagyok, hanyinger gyotor idorol idore, ami le is gyengit, de max 10 percig tart majd egy ido utan megint ramjon. Igy nem szoktam soha lenni. Es ma meg nem is ettem, csak egy kis tejet probalok magamba eroltetni. Furcsa nagyon. Viszont azt sem hiszem hogy baba lenne mert csak egyszer voltunk egyutt, az is a tojasfeherjes nyak megjelenese elott kb negy nappal, es vigyaztunk szoval elmeletileg lehetetlen a baba. De akkor mi van velem, nem tudom...... bocsi ha hosszura sikerult...csak gondoltam hatha van valami tippetek mi lehet velem? !

Irjatok! Ti hogy vagytok?

2012. ápr. 1. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!