Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

nekem semmit se mutatott az ovuteszt soha... Nem tudom, hogy velem van-e a baj vagy a vaterás tesztekkel:D De állítólag nem mindenkinél mutatja ki egyértelműen. De szerintem egy próbát megér:) Mert másnál a vaterás ovuteszt is működött. Én már vezettem görbét, ovutesztet használtam, hőmérőztem, teákat is kipróbáltam, bár őszintén megvallva az ízük miatt nem sokáig ittam őket:P, vitaminokat is szedek (C-vitamint, E-vitamint, és Folsavat). Én majd most szeretnék elmenni hormonvizsgálatra, hogy minden rendben van-e velem. Valaki már volt ilyenen?

Lill

2014. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:

Én ebben a hónapban kipróbáltam az Ovu tesztet... A Müllerben vettem egy dobozzal... 4 db volt benne... A helyzet az, h rögtön aznap ki is próbáltam. De azóta sem... akkor halványan jelezte az Ovu közeledtét... de mivel tudom is, h mikor van és érzem is... ezért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Fura... mert nagyon örülnénk a babának, de azért annyira nem vagyunk rá kattanva a témára... éljük az életünket, jövünk-megyünk és amikor megkívánjuk egymást, akkor együtt vagyunk. :)

Május 28-ra nem várom.

Bea

2014. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
Hát én is most fogom elsőnek kipróbálni majd meglátjuk :) amúgy én is most voltam hormonvizsgálaton meg is vannak az eredmények de még orvos nem látta kiváncsi vagyok mit mond...A. voltam :)
2014. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
Megint A vagyok amúgy pont azért akartam digitálisat venni h ne kelljen találgatni hogy most vajon jó az a csík vagy nem de pechemre hiánycikk sehol nem lehet kapni úgyhogy marad a találgatás :/
2014. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
Èn kismamakènt drukkolok nektek ès küldöm a pozitiv energiàkat!:-)
2014. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 A kérdező kommentje:

De jó utolsó!gratulalok!

(Írtál mar ide korabban is?egy betű azonosítóval akkor segíthetnèl:-)

2014. máj. 15. 11:51
 27/101 lukikata válasza:
Már nagyon izgulok. Jövő héten nem kell meglennie. (pénteken) Semmi furcsát nem érzek. 25-én jött meg. Miután elmúlt naponta-két naponta együtt voltunk. Majd múlt héten pénteken-szombaton nagyon fájt a hasam, szurkált, de csak jobb oldalt!?!? Azóta semmi. Szerintetek? K.
2014. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Ivett vagyok, tegnap megtörtént a petesejtleszívás, 15-öt sikerült. Ma telefonáltunk, 11-et lehetett megtermékenyíteni, és 9 meg is termékenyült. Hétfőn lesz majd a beültetés, ha minden jól megy. Remélem azért 9-ből lesz legalább 2 rendesen osztódó. Ha minden jól megy, akkor május 28-ra nem várom. Megy a drukk mindenkinek! :)
2014. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
A kismama vagyok èn csak figyelemmel kisèrem a topicot 31 hetes vagyok de 6 èvet vàrtam rà szoval tetszik hogy igy megbeszèlitek ès szurkoltok egymàsnak anno nekem is jol esett volna ezèrt irtam ide hogy drukkolok nektek ès küldöm a pozitiv energiàkat!:-)
2014. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:

Köszi Kismama a drukknak!

Lányok, bocs a nyílt kérdésért, de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra... Nem szokványos a téma és talán kellemetlen is lehet.

Szóval arra volnék kíváncsi (csak mert figyelem a testem működését, amit eddig nem nagyon tettem meg), hogy az ovuláció időszakában, abban a néhány napban, ti is megfigyeltétek az együttlétek során vagy után, hogy bocsánat a kifejezésért, de semmi, egy csepp sem távozik a gravitáció végett... olyan, mintha a test direkt készülne ezekben a napokban és mindent hogy is mondjam felszívna...

Érdekes ez a dolog... Nekem ez csak most tűnt fel...

Valakinek hasonló megfigyelése?

:)


B

2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!