Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
 71/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem holnap derül ki a 3. napi vérvétel eredménye. Már úúúgy izgulok. Majd kiírhatom ide? Valaki tudja értelmezni a hormoneredményeket?:) Tudom majd a doki megmondja a frankót, de hozzá csak csütörtökön megyek.

Réka a 7 Dpo-n még korai lenne akármilyen tünet:) De ki tudja, lehet ilyen érzékeny a szervezeted. De azt mondják a tünetek igazából a 15-18 Dpo-n szoktak jelentkezni.

'A', az ovutesztet hőmérőzés mellett csinálod? Akkor sokkal egyértelműbben meg tudod határozni mikor van ovud.

Drukkolok Zsu, remélem egy pocaklakó üzent neked:)Már csak 6-ot kell aludnod és kiderül:)

Lill

2014. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Úgy látszik ketten vagyunk 'A' -k :) Akkor én Adry leszek :) Lill rakd ki persze az eredményeket nekem is megvannak csak más mértékegységgel számolnak egyes korházak de majd kiderül :) sok szakértő van :) én 23.cn- en vagyok hétvégére nem várom de szerintem megjön :/ nekem soha semmilyen tünetem sincs menszis se.....megy a drukk mindenkinek :D :D :D
2014. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:

Hello lányok itt vannak az értékeim:

TSH 2,05 μg/mL

LH 2,9 mIU/mL

FSH 4,9 mIU/mL

Prolaktin 11,5 ng/mL

Progreszteron 0,83 ng/mL

Tesztoszteron 63,5 ng/dL

Ösztradiol 40,25 pg/mL


Elvileg mindenem referencia értéken belül van a lap szerint. De a tesztoszteron szintem nem magas kicsit? Az közel van a felső határhoz.


Adry amíg nem jön meg ne add fel:) Van akinek semmi tünete sincs, és mégis összejött a baba:)

Lill

2014. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kedd óta az ágyat nyomom, torokfájással és orrfolyással. Hőemelkedésem is volt meg lázam is :( vasárnapra nem várom, de ezek után picit elkeseredtem..

Zsu

2014. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Zet vagyok, én is a hétvégére nem várom, de úgy érzem meg fog jönni... kicsit görcsölget a hasam.

Megy a drukk mindenkinek, jó lenne már pozi tesztről olvasni :)

2014. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok,

Zsu jobbulást kívánok, Zet, remélem nem fog megjönni, és pozit tesztelsz.

Én jövő hét szerda-csütörtök körülre nem várom, de nem élem előre bele magam, mert félek ha megint csalódni fogok

Mindenkinek szép napot, jelentkezzen itt akinek fejleménye van

Adri :)

2014. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!:) 32. napon ma teszteltem, es nezzetek:) Sztem pozitiv:)


[link] :)

Reka

2014. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi :) Gratulálok :D Hála az égnek, hogy sikerült :)
2014. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:

Jajj dejóóóó Réka, GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Eddig még nem jött meg nekem se, csak nagyon érzékeny a hasam és fájnak a melleim... enyhe hányingerem is van, de ki tudja mitől... Pár napon belül kiderül.

Zet

2014. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:

Réka! Bejött a megérzésed!! Szívből gratulálok! De azért ne tűnj el, várjuk a fejleményeket! ;)

Én már kezdek kijönni a megfázásból, remélem, hogy nem tett keresztbe. Nem tudom reménykedjek e, de mensi elött egy héttel nekem mindig iszonyatosan elkezdenek fájni a melleim. Most ugye vasarnapra nem várom, de a melleim nem fájnak úgy! Érzékenyek ugyan, nem de nem fájnak annyira mint általában mensi elött. Enyhe hányingerem van napok óta, de nem akarom egyáltalan beleélni magam..

Lill? Zet? Kérdező? Többiek? Mizu?


Drukkkkk Zsu

2014. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!