Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/101 A kérdező kommentje:

Kedved kismama!sok boldogságot a babahoz,akkor Te tenyleg sokat vártal ra!:-(

Kedves B!

En ilyet nem vettem észre,de igaz annyira nem is figyeltem,de lehet igazad van!


Az ovu teszttel kapcsolatban:

Nekem vateras ovu tesztem volt,meg egy masik fajta netes.Szerintem jók ezek.Viszont eleg kényes dolog az ovu teszt,figyelni kell hogy ugyanakkor este csináld,es elotte min 2oraig ne igyal,pisiljel.Kulonben előfordul, hogy nem szembetűnő a változás előző naphoz képest.

Illetve a legtöbb tesztnel tenyleg erosebb a teszt csik a kontrollnal ovukor.Az egyforma csíkok meg nem jeleznek pozit.Nalam igy volt 28-29ciklusoknal:13-egyforma eros 2csik,14.nap teszt csik erősödött,15.nap egyforma erősségű ujra,16.nap teszt halványabb.

Nem tudom ez segítség volt e nektek?en ma kezdem használni ebben a ciklusban.

A beültetéshez nagyon szurkolok,remelem 2 csikos lesz a teszted 28.an!!!!

2014. máj. 16. 08:27
 32/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hat en eleg furcsan vagyok.Hetfon haza kellett jonnom a munkahelyemrol, mert hanytam.Lehet, hogy csak egy gyomorrontas volt.Ma meg nagyon megduzzadtak a melleim,elvileg ma kezdodik az ovulacio, nektek is van ilyen tunet peteeres kornyeken?Reka Ja es nagyon megy a drukk mindenkinek!
2014. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!


A kismamiknak gratulálok :) a többieknek pedig továbbra is szorítok. Köszönöm az ovulációs tesztre a választ :)

Tegnap nekem megjött..késéssel, szóval mostmár június 13 körülre nem várom. Úgy döntöttem, szedek valami multivitamint ezután, mert lehet közrejátszott az is, hogy nagyon gyenge az immunrendszerem (2 hetente herpesz jön a számra, gyakran megfázom, stb.)

A

2014. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Van valakinél valami fejlemény?:)

Ivett drukkolok a hétfői beültetéshez!:) Nem értek a lombikhoz, de elég biztató, hogy ilyen sok petét sikerült megtermékenyíteni.

A, voltál már dokinál a hormon leletekkel? Mit mondott milyenek az eredményeid? Miket néztek nálad?

Kismama köszi a pozitív energiákat:) Hogy vagytok?:)Kíváncsi vagyok, a történetedre:) Persze csak ha szívesen megosztanád velünk:)

Lill voltam:)

2014. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Megy a drukk a többieknek, én viszont vérzek. Pontosabban (még csak) pecsételgetek. Ilyen ugyan nem szokott lenni, de beágyazódásnak túl késői (a mait nem számítva 5-én voltunk utoljára - az volt a valószínűsíthető ovu napja is -, azóta továbbképzésen volt a párom, tegnap jött haza), így csak arra gondolok, hogy menstruáció lesz belőle. :( Hétfőre nem vártam.


V. (5-ös hozzászóló)

2014. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/101 anonim ***** válasza:

"de beágyazódásnak túl késői"


Vagy lehet, hogy mégsem? Mindegy, nem akarok bizakodni. Majd kiderül holnapra, hogy erősödik vagy sem.

2014. máj. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/101 anonim ***** válasza:
Szurkolok V, hogy inkább beágyazódás legyen:) Igazából csak sejthetjük mikor van ovulációnk. A hőmérőzés ovu tesztelés nagyjából megmutatja, de lehet, hogy nem pontos. Olvastam olyat is, hogy valakinek figyelték ultrahanggal a peteérést, így pontosan tudta mikor van ovuja, közben mérte a hőjét is és a hő alapján máshova tette volna. Ismerősöm mensi előtt esett teherbe. Lehet mindenre példát találni:) Ne izguljatok, nem sokára már azon aggódhatunk, hogy mikor lesz a következő ultrahang és minden rendben van-e a babóval:)
2014. máj. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/101 anonim ***** válasza:
Lill voltam:)
2014. máj. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/101 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


10-11.napon lehet meg beagyazodas,foleg ha akar 1-2nappal később volt az ovud,mint gondoltad.

Azert meg ne add fel,drukkolunk neked!

(Foleg ha máskor nincs ilyen menzi illet,es pontos is szokott lenni)

2014. máj. 17. 13:16
 40/101 anonim ***** válasza:

Köszönöm a drukkot, viszont úgy tűnik, eldőlt.

Kettőig csak maszat volt, de nem sokkal ezelőtt rendesen beindult a vérzés.


Azért furcsálltam, mert jó 18 év alatt egyszer se volt még, hogy pecsételéssel kezdődött volna a menzeszem.

A pontosság egyébként nem jellemző rá, de gyakrabb, hogy 1-2 napot késik, mint az, hogy jóval korábban jön.


Egyébként eddig úgy "tudtam", hogy érzem az ovulációmat. Most is görcsöltem és szurkált 3-án, 4-én és 5-én, de most elbizonytalanodtam.

Most vagy rövid a luteális fázisom, vagy mégse azt szoktam érezni.


Szerintetek a folsav befolyásolhatja a menstruációt? Mert azon túl, hogy próbálkoztunk, csak az az egy változás volt még ebben a hónapban, hogy 1,5 hete nekiálltam napi 0,5-0,7 mg folsavat szedni (a 3 mg-ost daraboltam).


Mindenesetre legközelebb június közepére nem várom! ;)


A többieknek szorítok!


V.

2014. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!