Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
 81/101 anonim ***** válasza:
És persze Adri, neked is szurkolok jövőhétre! - ez kimaradt :) Zsu
2014. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Reka vagyok, szal nagyon orulunk mindketten a babonak, meg olyan nagyon hihetetlen amugy:)Van egy alkalmazas a telomon, es az kiszamolta a szules idop, meg hogy mekkora a babo:) Februar 8 2015:))es akkora mint egy makszem.:)aaaa Izgi.

Gondoltam leirom mik voltak a tuneteim: mell megduzzadt ovu ota es ugy is maradt( mellbimbo nem fajt),feheres folyas,hasmenes, sok puzas:)Remelem segit nektek!Visszanezek meg ide, de sztem nem fogok sokat olvasgatni itt a terhessegrol, mert olyan sok aggodni valo van:( Nagyon megy a drukk mindenkinek!:)

2014. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:

Köszi Zsu :)

Réka, egy kis reményt adtál..ovu óta szétszakad a mellem, és a többi tünet is megvan amiket írtál :D bár nem ringatom magam egyelőre, mert múltkor is fájt a mellem, előtte soha, és megjött. Hátha most nem fog. Kb.Egy hét múlva kiderül.

2014. jún. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:

Hát csajok, nekem megjött, minden megszokott előjel nélkül :(

Mindenkinek drukkolok továbbra is! ;)

Zsu

2014. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is megjött :(( Köszönöm a drukkokat, hátha majd legközelebb... Aki még nem tesztelt, vagy már megjött: szívből drukkolok nektek!!! Réka, jó h írtál és ne idegeskedj, minden rendben lesz veletek! :) Zet
2014. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:

Csajok, ma reggel teszteltem 2 nappal mensi előtt.

25-ös xepil...POZITÍÍÍÍÍÍV :D Nem tudom elhinni , kiugrom a bőrömből!!! Pont hívott a férjem, mert dolgozik, és alig bírtam ki, hogy nem mondjam el. Mivel ez az első babánk, és ő is nagyon vára, hogy teherbe essek, valahogy meg akarom lepni. Pont tegnap kérdezte, hogy mikor fog megjönni, és mondtam, hogy a héten tuti

2014. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
86: Adri voltam
2014. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
Zet, Zsu, ne haragudjatok, hogy én meg itt ömlengek, csak olyan izgatott voltam, hogy most nem néztem a hozzászólásokat, hanem rögtön írtam. Most olvasom amit írtatok ide. Remélem a következő hónap sikeres lesz mindenkinek. Szorítok mindenkinek. Még valami. Szeretkezzetek sokat (mi ebben a hónapban majdnem minden nap..a mensim utolsó napjától kezdve.Egyszerűen nem bírtam magammal:) Szerintem hónap elején fogant..ciklus 7.napján már ovu jeleim voltak O.o)
2014. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:

Adri! Gratulálok!!!! Együtt örülök veled! Párod is tuti ki fog ugrani a bőréből!

Majd meséld el a reakcióját!

Én szerencsére nem keseredtem el, új hónap, új lehetőségek :)

Még1x gratula!!! :)


Zsu

2014. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
Úristen lányok 4 nap késés után csinàltam egy tesztet és pozitív :) :) :) el se hiszem :) másik Adry :)
2014. jún. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!