Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Bea vagyok, az előző topikból.... :)

Én május utolsó napjaira nem várom. 16 év kihagyás után, tesót szeretnénk.

35 éves vagyok...

2014. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ivett vagyok, 30 éves. Jövő héten lesz valamikor lombikos beültetés, még nem tudom biztosan melyik napon. Mindenkinek nagyon szurkolok én is! :)

2014. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Zsu vagyok a májusi nemvárós topikból. 26 éves, első baba, idén kezdtünk próbálkozni :) júni elejére nem várom :)
2014. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:-)

De jó sokan vagyunk megint!!!

A májusi tesztelők már lassan kezdhetnek izgulni:-)

Mindenkinek megy a drukk,a lombikhoz különösképpen!!!

Ovu tesztet használ valamelyikőtök?

Írjatok majd közben,bár nyílván a nem vàrt elötti napok a legizgibbek!

E.

2014. máj. 11. 07:33
 15/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok,Reka vagyok,27 eves elso baba lesz,harmadik probalkozos honap:)Elozo kerdesnel is voltam:)Jo sokan vagyunk itt is,nagyon jo!
2014. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok A vagyok 29 éves és ez lesz a 3. próbálkozás ma jött meg :( úgyhogy majd júniusra megint nem várom :) első bébi :)
2014. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én majd most fogok először ovutesztet használni már ki is néztem h digitálisat fogok az a tuti :)
2014. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/101 A kérdező kommentje:

Sajnalom,megy a drukk!!!

Jo dolog az ovu teszt,mert biztosan latod mikor vannak az esélyes napok!(bar nekem az ovus görcsök miatt is egyértelmű :( )

2014. máj. 12. 09:47
 19/101 anonim ***** válasza:
Zet vagyok megint, én nem használok ovu tesztet, mivel eléggé fáj olyankor a hasam, szóval érzem tutira! Csütörtökön jött meg, de csak barnáztam pár napig, szóval nem tudom mi van, azóta semmi! Szombaton volt egy negatív tesztem, most várok, és pénteken tesztelek újra. Drukkoljatok, már nagyon várjuk az első babát :)
2014. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok A vagyok Zet megy a drukk ha nem volt piros verzésed akkor szerintem az nem menstruáció volt sok sikert a teszthez :) képzeljétek most akartam elösszőr venni ovu tesztet de nem lehet kapni sehol sem digitálisat :( van itthon vaterás szerintetek az is jó?
2014. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!