Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június elejére?

Ki nem várja június elejére?

Figyelt kérdés

Ki nem vàrja màjus elejère?- csoport folytatása az új hónapra.Vàrunk mindenkit,aki most próbálkozik a babával.(léci valami nevet,betűt írjatok megszólitás végett illetve kinek hànyadik baba lenne,hànyadik hónap?)

Köszi


2014. máj. 8. 08:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim ***** válasza:
Sziasztok,tegnap tojasfeherje szeru folyasom volt,szal sztem ovulalok:)Szeretkeztunk Is a parommal:))Ugy erzem ebben a honapbam osszejon:)kop kop kop
2014. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
Reka voltam 3ik probalkozos honap:)
2014. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:

Halihó,

V szerintem a folsav nem befolyásolhatja a ciklusod. Én is szedek, meg még más vitaminokat is, elég régóta de nem változott a ciklusom. Sőt én simán csak felezem. Mondjuk nem minden nap szedek, nem vagyok valami nagy gyógyszerszedő és néha elfelejtem bevenni:P

Réka remélem bejön a megérzésed:)Fán kopogtad le?:D

2014. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
ajj nevet mindig elfelejtek írni:D Lill voltam:) Nekem van még kb 5 napom a nem vártig. Ez már a 17. próbálkozós hónapunk, de ez a szerencseszámom, szóval remélem szerencsét fog hozni:D
2014. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajszik! Nekem jövőhéten lesz pém, úgyhogy aktív hetünk lesz :)

Mindenkinek drukkolok! Sok pozitív tesztről szeretnék itt olvasni :)


Zsu

2014. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

tegnap este óta enyhe tejeskávé színű barnázgatás kezdődött el. Nem akarok semmit beképzelni... Egy hét telt el (vagy kb 7-10 nap) az ovu óta. Jövhét szerdára, azaz 8 nap múlva nem várom...

Lehet akár mensi előjele... bár ilyen hamar nem szokott jönni. Inkább csak kb 3 nappal előtte.

Meglátjuk

Bea voltam

2014. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 A kérdező kommentje:

Bea?mi van veled azota?

Májusra "nem vàrók" mi újság,tesztelt vki?

Én pont ovu körül vagyok,ezután jönnek a várakozós napok...

2014. máj. 23. 08:04
 48/101 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Velem csak annyi van, hogy 28-ra nem várom. Ugyanakkor úgy érzem, hogy meg fog jönni. Kb. Ovu után egy héttel, 10 nappal volt egy kis barnázgatás. Azóta semmi... De mintha meg akarna jönni... Semmi más tünet... Sztem most sem jött össze.

No majd meglátjuk. :-)

2014. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
Ja, Bea voltam
2014. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 A kérdező kommentje:

Bea!a Barnazas jelenthet beagyazodast!:-)

Nekem a gyerekemmel a mindjárt megjon erzes volt a tünet semmi mas,szoval az nem jelent semmit!!

Tesztelni fogsz 28 korul?

Drukk !!!!!

2014. máj. 23. 17:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!