Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/164 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon is felfog nőni szerető családban tudod!
2010. febr. 15. 11:49
 22/164 anonim ***** válasza:
18%
hmm, a viselkedéseddel, és a kommentjeiddel csak magadat minősited. na, mind1. amugy a terhesség alatt is termelődik sokfajta hormon, ugyh majdnem, h semmire nem mentél. sulid nincs, miből fogod eltartani? és szted a párod életed végéig veled marad? nem biztos, főleg most, h terhes vagy. ő legalább tudja? vagy anyukád fizetéséből akarsz élni? később meg minimálbérért dolgozni, mert felelőtlen voltál, 1 x? csak sajnálni tudlak. sokkal nagyobb a gond most, h nem vetted be, mint ha megtetted volna. max. pár napig szédülsz, vagy mittomen, nekem se okozott semmi mellékhatást. de hát, felelőtlen voltál. akkor most szülj gyereket. szanalmas.
2010. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/164 anonim ***** válasza:
2%
ja, olyat nem mondtam, h ribanc vagy.. de aki 14 évesen már szexel. hát bocs, azokról nincs jó véleményem. :))
2010. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/164 A kérdező kommentje:
ja 14 évesen tudtam felelőteljesen viselkedni! mert nem 15 éveskoromra lett gyerekem hoppá
2010. febr. 15. 12:13
 25/164 anonim ***** válasza:
3%
hoppá.. de akkor se akkor kell kezdeni. mind1. mostmár szülnöd kell.
2010. febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/164 A kérdező kommentje:
Nagyon gyerekes vagy!!!Nem én hanem te!!Mert itt vitatkozol na mindegy én engedek tudod okos enged szamár szenved!!!Én a te kommenteidre nem irok akármit is irsz
2010. febr. 15. 12:17
 27/164 anonim ***** válasza:
15%
ne irj. ki kért erre? én csak leirtam a véleményemet. nem tudom, ki a gyerekes.. nem tudod elfogadni, h nem veregetunk vállon, h " ez az, igy kell ezt, 17 évesen szülni ". attól nem leszel felnőttesebb, ha már 14 évesen megk.ratod magad.
2010. febr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/164 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen menj oda anyudhoz és mondd el neki őszintén,hogy mi történt. Biztos meg fogja érteni. Az pedig, hogy a pároddal megbeszéltétek, hogy megtartjátok és támogat is az egy nagyon jó pont. Nem sok ilyen férfi van a mai világban. Légy bátor. És ne aggódj. Meg fog oldódni a problémád.
2010. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/164 A kérdező kommentje:
Köszönömaz utolsónak erre vártam aki nem azért jön fel hogy kissza a másikat hisz nem kunyeráltam!Amugy mikr összejöttem a barátommal 5hónap után feküdtünk le és nem bántam meg de gondolom apácák is vannak!
2010. febr. 15. 12:32
 30/164 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok, mert a baj már megvan, A 72 órás tabiról már felesleges is beszélni. Nekem az lenne a kérdésem, hogy a párod hány éves? Van-e állandó keresete? Az ő szülei tudják-e, hogy terhes vagy? Ő hogy állt hozzá, mikor megtudta? Írd le nekem, kérlek!
2010. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!