Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/164 anonim ***** válasza:
19%
ha ha, nem vok apáca, de ribanc se! :DD tod, én gyerekként éltem a gyerekkorom, nem pedig k.rtam össze - vissza. szánalmas vagy!!
2010. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/164 anonim válasza:
73%
Én csak annyit tudnék tanácsolni, hogy nézz bele a terhes tinikbe. Az MTV-n megy egy ilyen sorozat, kifejezetten 16-17 éves terhes/friss anyukákról szól. Elég tanulságos lehet.
2010. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/164 anonim ***** válasza:
19%
tipikus tiniribanc vagy, aki azt akarja hallani, h áá, semmi gond, szüld meg, nem lesz semmi gond. bocs, h reálisan néztem a dolgot. de hát, nem én fogok 30 évesen kiélt ribi lenni, gyerekekkel, egyedülálló anyaként, munka nélkül. bocs.
2010. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/164 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülyeség. Én is 14 évesen vesztettem el a szüzességem, 3 komoly kapcsolaton vagyok túl, a párommal élek, főiskolát végeztem és most irodavezetőként dolgozom egy multinál. Hűséges vagyok, az identitásomat megtaláltam, nem volt abortuszom, terhes sem lettem. Nem ettől felelőtlen, hogy 14 évesen lefeküdt 5 hó után a párjával.
2010. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/164 anonim ***** válasza:
13%
ok, nem ettől. de ugy viselkedik, mint 1 gyerek. azt hiszi, h ha megszüli, akkor minden megoldódik majd, meg mahd a párja támogatja. előre szólnék, h a pasik ilyenkor szoktak lelépni. meg ez az apácás beszólás.. tipikus lázadozó kis hulye.
2010. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/164 anonim ***** válasza:
74%
ja, de ettől még nem tartok vkit érettnek a szexre 14 évesen.
2010. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/164 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, de ha már 3 éve van párod és 17 vagy 1 éve simán szedhetnél fogamzásgátlót és nem lenne ilyen problémád, hogy kiszakadt az óvszer jajj terhes vagyok, hogyan mondjam meg.

Nem értelek a 72 órás bogyóval se, mondtad, hogy már vettél be egyszer. Az mikor volt? Ha pár hónapon belül akkor megértelek, de ha már régebben akkor simán bejátszottam volna a helyedben és nem szülnék a szüleim nyakára egy unokát. Lehet nálatok kolbászból van a kerítés és anyagilag megtudtok neki adni mindent, de a legszebb éveidet fogod elvesztegetni a gyerekre.

Te tudod a te kölyköd lesz.... de arra készülj fel, hogy anyud nem hiszem, hogy nagyon örülni fog...

2010. febr. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/164 anonim ***** válasza:
29%
utolsó, végre vki, aki érti, h miről papolok. nem játék megszulni 1 gyereket.
2010. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/164 anonim válasza:
100%
Én csak annyit tudok mondani, hogy van egy barátnőm, aki most 19, és 1.5 éves a kislánya. (Nem ribanc.) A barátja mellette van, és nagyon nagyon boldogak. persze. ez kapcsolat függő. Sőt barátnőmnek tervei is vannak(fősuli,ilyenek) a családja is mögötte áll. ezen kívül, ha baj lenne van olyan h családsegítő, ami elég rondán hangzik,de nem az. bemész segítséget kérsz, és kapsz. de sztem a szüleid melletted állnak majd.
2010. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/164 anonim ***** válasza:
94%
Anyának még valóban nem érett. Én 24 éves nő vagyok, de még most sem érzem úgy, hogy mindenképp szülnék. Ehhez fel kell nőni, tapasztalni kell. Dolgozni, csalódni, megoldani az olykor nagy problémákat. Nagyon nehéz lesz és ezt Ő még nem tudja, mert nem tapasztalt még semmi komolyat az életből. De ezt nem Mi dötjük el, hanem Ő. Mi csak tanácsokat adhatunk és ne szánalmasozzunk, mert ő már meghozta a döntését. Sajnos a következményeit csak később fogja megtapasztalni.
2010. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!