Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 A kérdező kommentje:
Hat akkor en mar nem tudom mi van :((( ne keseredj el te sem :) Szerintem ez is a baj,hogy nagyon szeretnenk:( de ennyi pozitiv teszt nem lehet alpozitiv:) en meg mindig remenykedem :) sajnos ebben a korhazban mar 2doki is mondta hogy nem csinalnak vertesztet deeeee majd 24.en svajcban igen es megirom hogy miujsag:) en meg mindig remenykedem es nem adom fel:) Te se add fel:)
2016. febr. 18. 11:25
 32/129 mandiga ***** válasza:

Valószinű az a baj, hogy nagyon szeretnénk. Én is rágörcsöltem, ami nem jó. Pár nap és kiheverem, csak már tényleg kezdtem reménykedni, és erre durr. Azért kiváncsi leszek mit mond a doki neked és nekem is. Pláne, hogy nekem miért késik ennyit,és hogy van-e valami bajom.

Drukkolok neked, hogy baba legyen.

2016. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 A kérdező kommentje:
Tuti ,hogy nincs semmi baj :) Azert a pozitiv tesztjeid is erdekesek es valamiert azt erzem hogy te is remenykedhetsz meg:) irj am te is mindenkepp hogy miujsag:) lehet kitalalnak valamit ha most nem sikwrült es jövöhonapban mar igen :) pozitivan alljunk hozza baaaaar nagyon nehez de ne adjuk fel:)
2016. febr. 18. 15:52
 34/129 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Mi történt veled azóta? Nekem az ovutesztem pozitív, igaz csak 15-ös.
2016. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/129 A kérdező kommentje:
Mara nemvarnam megint de eddig semmi jel:) a tünetek ugyanugy megvannak es most is csak halvany a teszt szoval nem ertem:) de ha 24.eig nem jön meg akkor a dokinal megmondja a verteszt:) Most mar probalok nem foglalkozni vele es nem strwsszelni:) Veled miujsag? Varod te is a dokit ugye? :)
2016. febr. 20. 13:44
 36/129 mandiga ***** válasza:
Nem erősödik a teszted? Nem értem mi lehet. Ovuteszted nincs? Még nekem sem jött meg, ma megjön érzésem van, úgyhogy nem tudom. Ha nem jön meg akkor megyek szerdán dokihoz, és nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit fog mondani. Picit félek. Úgy szeretnék babát, és annyira ez a rossz történik velem is. Nagyon szorítok neked, hogy baba legyen mégis, és ne más. Majd írd meg ha van fejlemény, kiváncsi vagyok. Én is megírom neked. :)
2016. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 A kérdező kommentje:
En mar nem veszek tesztet:) mert csak idegesit hogy halvany:( meg egy nap es meglatom hogy megjön e :( 24.en en is megyek dokihoz:) szurkolok neked,hogy baba legyen:) a cicom olyan furcsa alaku lett es a bimboudvar bazinagy :) remelem nem csak hormon jatszik:( irok mindenkepp hogy megjött vagy nem vagy mivan:) De te is am:) megy a drukkkkkk
2016. febr. 21. 10:20
 38/129 A kérdező kommentje:
Elszamoltam magam es 21.en kellett volna megjönnie:) de meg mindig semmi :) a cicim nagyon faj es nagyon idegbeteg vagyok:) ugy nez ki hogy dolgoznak a hormonok:) a menszinek semmi elöjele nincs eddig :)))) te hogy vagy kedves Mandiga? Holnap megyünk dokihoz:) irj am hogy miujsag veled :)
2016. febr. 23. 08:49
 39/129 mandiga ***** válasza:

Szia.


Hát még nekem sem jött meg, és holnap doki. 10-re megyek, és félek. A hőm ma leesett, lehet ovu.

Még az ovu is jobb, mert akkor még mindig van reményem. Be fogok dilizni.

Holnap mindenképp írok mit mondott a doki, és te is ám, mert nagyon kivi vagyok. :)

2016. febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/129 A kérdező kommentje:
En is 10re megyek :))) nekem meg mindig 37.3 a höm :) drukkolok nagyon neked :*
2016. febr. 23. 11:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!