Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:

Köszönöm a biztatást,olyan nagyon jól esik!!! Ma reggeli facell negativ... :( x epilen minthaa derengene valami,ez mindkettő reggeli első pisi,aztán csináltam egy netes one step két órás pisiből halvány pozi. Megveszek az aggódástól már. :( a hőm is csak 36,8. Viszont most a hasam nem fáj.

[link]

2016. febr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 anonim ***** válasza:

[link]

Így talán jobban látszik

2016. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/129 anonim ***** válasza:
Jaaa,amúgy azt kihagytam, hogy nekem is 3. Babó lenne/lesz. Az elsö kettőnél egyértelműbbek voltak a tesztek,ezért félek nagyon.
2016. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 mandiga ***** válasza:

Szia.


Olyan jó látni, hogy ilyen boldog vagy. :)

Én feladtam. :(

Még mindig nem jött meg.

2016. febr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 A kérdező kommentje:
Ne irgulj:) Ez poziiiiii :) csak meg fiatal es nekem is ugyanilyen volt:)))) probalj meg nem idegeskedni:) ez bizony baba lesz es annyira azert nem halvany mint amilyen az enyem volt:) Az enyemet alig lehetett latni:))) szerinteeeeeem ez babuci:) nem lesz semmi baj hidd el:) meg hat ma kellett volna hogy megjöjjön es hat semmi ugye?! Nahh akkor meg nyugi es lazits:) ne keszitsd ki magad mert az en meglatasom hogy tutiiiiii babu:))))
2016. febr. 28. 20:16
 66/129 A kérdező kommentje:
Draga Mandiga:( ne add fel kerlek:( annyira szeretnem töled is hallani vagyis olvasni hogy sikerült de tudod lehet hogy a tied varat egy picit magara:) de jönni fog :))) en is mar majdnem lemondtam az egeszröl es szinte feladtam es nezd:) sikerült:) nem kivanok ennel nagyobb örömet hogy vegre te is terhes legyel:) kerlek irj mindig hogy miujsag mert erdekel hogy hogy alakulsz:) es neeeee add fel szepen kerlek :)
2016. febr. 28. 20:20
 67/129 anonim ***** válasza:
:( :( :( Sajna nekem nem lett jó vége,mint neked! :( a tegnapi két pozitív után ma reggel megjött... :(
2016. febr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 mandiga ***** válasza:
Kedves kérdező. Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik. Nekem a peteérésemmel van gond. Mivel 41 éves vagyok, és december óta nem jött meg, a doki le se tojt. Előtte egy nődoki megvizsgált, ultrahangozott, azt mondta minden rendben, elküldött vérvételre, hogy nem-e méhen kívül van valami, de a vérképem is jó lett, a másik doki meg leírt teljesen. :(
2016. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon sajnalom:((((( mondjuk nekem is megvolt;) de ebben a honapban mar nem:) a pozitiv tesztet nem ertem akkor:((( azert nagyon drukkolok hogy mielöbb baba legyen:(((
2016. febr. 29. 14:23
 70/129 A kérdező kommentje:
Kedves Mandiga. Otthon velem is nagyon bunkok voltak es abszilut nem alaposak:( De az elsö dokid azt mondta minden rendben .. Milyen vastag a mehnyalkahartyad? Meg most arra sem mondtak semmit hogy miert nem jön meg?? Ugy szeretnek segiteni :( en elmennek egy normalis doktorhoz aki talan körültekintöbb:( nem tudom mi lehet de bizom benne hogy hamsrosan sikerül :) meg ezek a pozitivtesztek is haat en nem ertem :(
2016. febr. 29. 14:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!