Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy! 27-8-án kell megjönnie. Vagyis nem kéne. A mellem már 6 napja furcsán feszül és oldalt fáj. Hányingerem szokott lenni pár napja reggel. Fiamüal a mensi elött 3 nappal kimutatta a facelé halványan. Bár most ha minden igaz, késöbb foganhatott, olyan 14-én. De akkor, hogy lehetnének a 10-es tesztek halvány pozik szombat du óta? :/ nagyon félek, hogy baj van. Máskor is lehetett volna a fogantatás,mert sűrűn voltunk együtt,de 12-14 ig volt ovus görcsölgetés. Tisztára bedilizek.
2016. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
Jaj de paraszt vagyok! Azt teljesen elfelejtettem írni,hogy nagyon sok egészséget kívánok nektek és gratulálok a babucihoz!!!
2016. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönjük:) ne idegeskedj mert szerintem ezer% hogy baba van :) en ugyanigy voltam es probalj meg ne sokat idegeskedni mert ugy jarsz mint en:) fajni fog a pocid:) ugyanebben a cipöben voltam es baromi koran j

jelezte a teszt:) en megprobalnek egy clearbluet :) de tenyleg nekem is olyan halvany volt vegig hogy szinte kikeszültem:) azt hittem szellemcsikos vagy alpozitiv:) ennyi teszt nem fog hazudni hidd el nekem:) en nagyon nagyon szurkolok neked:) irj mindenkepp hogy mik a fejlemenyek:) amugy a tüneteim is pont ezek voltak:) jaaaah es a hömerözesröl annyit hogy minden reggel nekem 36.536.7 volt es közben meg napközben volt egyfolytaban höemelkedesem:) neked van ilyen? Mik a tüneteid meg?

2016. febr. 25. 12:16
 54/129 anonim ***** válasza:
A höm egészen tegnap előttig 36,6-36,7 volt, onnantól 36,9. Napközbeni 37,3-4. Folyton pisilnem kéne, meg görcsölget a hasam. Plusz ugye amiket már írtam. Most csináltam egy 10 es tesztet, és megint pozi. Remélem minden rendben lesz és nem méhenkivüli vagy vetélés lesz. Fééélek.
2016. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 A kérdező kommentje:
Hihi haaaat igazan nem kell felned:) minden rendben lesz:) 10000000% hogy baba :) nekem is meg mindig faj a pocim es olyan mintha megjönne:) de mar nem fog;) en biztos vagyok benne hogy baba van mert detto ugyanigy voltam:)))))) irj am hogy mizjsag;) kivancsi vagyok nagyon es ha meg is jönne se keseredj el mert nekem is megvolt:) a lenyeg hogy ne tartson sokaig es ne nagyon sok legyen:) izgulok miattad is:) megy a drukk:)
2016. febr. 25. 14:10
 56/129 anonim ***** válasza:
Újabb tesztek... Újabb idegbaj. Benu teszt ami elvileg 10-es szinte alig látszik rajta valami. 25-ös one stepen nagyon halványan látszik. Tegnapi 10-es gyógyszertári,amit írtam,elég erős (a többihez képest) és erősödött a tegnap előttihez képest. Tényleg megbolondulok és pattanásom is jött ki...
2016. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 A kérdező kommentje:
Tenyleg ne idegeskedj:( most biztos elmosolyodsz mert tegnap vettem tesztet es most megcsinaltam es olyan idöntuli halvany hogy csak szintem eppen ott van:))))))) ne stresszelj mert art a babucinak:) minden rendben lesz hidd el:) mikor mesz dokihoz? Probalj meg egy vertesztet csinaltatni:) bar ott magyarban az en orvosom akkora paraszt volt hogy azt mondta ott a korhazban ilyet nem csinalnak:( tudom mit erzel :( en is sirtam es ki voltam borulva mert olvasgattam a sok hülyet itt es csak megremisztettek :( kerlek probalj megnyugodni:) irj mindenkepp
2016. febr. 27. 07:32
 58/129 A kérdező kommentje:

Ezt nezd meg a mai tesztetem:))))) pedig en mar 100%ra terhes vagyok:) ezekben nem lehet bizni :) de a halvany az HALVANY:)))))

[link]

2016. febr. 27. 07:47
 59/129 anonim ***** válasza:
Hú tényleg elég halványka,érdekes. Tegnap déli 10 es tesztcsík még erösebb volt,erre ma predictor és facelle negativ :( kikészülök! Biztos nem marad meg a pici! :(((
2016. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 A kérdező kommentje:
Ne izgulj mert biztos baba es meg fog maradni!!!! Holnap kell hogy megjöjjön neked es van akinek meg egy hettel utana sem mutatta ki:) tenyleg neizgulj mert igy csak artasz a picinek:( tudom hogy nagyon rossz varni :(( ilyenkor meg semmikepp sem lesz erös pozi:) olvasd vegig en hogy voltam:) es latod minden rendben lett!! Kitartas es kerlek ne idegeskedj.. irj kerlek mindenkepp hogy megjött vagy nem jo??? Drukkolok es bizti baba van:)
2016. febr. 27. 16:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!