Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
 81/129 A kérdező kommentje:
En nagyon drukkolok neked es tudom mit erzel :( en is honapokig csak csalodtam vartam es azthittem es megsem:( de talan mar nem kell sok idöö es te is irhatod hogy babu lesz:) en nagyon szorotok neked mert aki igazan megerdemli az pont ilyen remek ember mint te:) biztosan ovud volt mert nekem is lemet akkor es onnantol kezdve 37.3-4 volt:) es meg sem jött 😊 jahh es persze most hogy kiderült a menszim megjött egy picit es tudod miert? Mert akkor keszült es akkor volt ovum😊😊😊😊 azert nagyon erdekes dolgok ezek hogy amikor aztan baromira nem szamoltam ra akkor estem teherbe:) irj am hogy mi a helyzet veled :) szoritoooook nektek:) en is irok hogy mit mondott a doki hetfön:)
2016. márc. 5. 10:23
 82/129 mandiga ***** válasza:

Annyira aranyos vagy, olyan jól esik, hogy így drukkolsz. Nagyon-nagyon szeretnék csak egy utolsó babát, utána már semmi nem érdekelne. De félek, mert a doki nagyonmegijesztett, el sem merek menni másik orvoshoz. Ma feljebb ment a hőm, hát remélem ovu volt, együtt tudtunk lenni, és bizom benne, hogy esetleg sikerült is. Lehet, hogy most már mondhatom, hogy a 3. dpo-n vagyok? Pár nap múlva fog ezis eldőlni, de most nagyon reménykedek. Vettem barátcserje teát, mert kapszula nem volt, jövőhéten hoznak, és nem akartam addig várni. 3-4 napig ittam, tegnap már nem, mert ha tényleg ovum volt, akkor nem szabad inni.


Várom, hogy holnap írj, hogy mi ovlt a dokinál, és nagyon szorítok neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek. :)

2016. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/129 A kérdező kommentje:
Kedves Mandiga :) nagyon remelem hogy sikerült:) en azota is barnazom:( mindjart indulok a dokihoz es ugy felek:( talan a stressz miatt van vagy nem tudom miert nem mulik:( tudod sokat veszekszünk es sok a stressz:( csak a baba legyen rendben:( mindenkepp irok hogy miujsag :) szurkolj nekünk :)
2016. márc. 7. 06:55
 84/129 mandiga ***** válasza:

Jaj te szegény. Ne stresszelj, nemleszel előrébb vele. Tudom, hogy nehéz, de muszáj alahogy kikapcsolni. A baba miatt meg miattad is. Nagyon szorítok, hogyminden rendben legyen veletek.


Várom hogy írj.

2016. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/129 A kérdező kommentje:
Mindeeen a legnagyobb rendben :)))) megneztek megint es azt mondta a doki hogy aggodalomra semmi ok:))))) nem is kell csütörtökön mennem hanem csak 15.en :) persze ha nem lesz verzes v fajdalom :))) meg mindig nem tudjak pontosan hanyhetes vagyok:) es meg mindig csak a petezsak lathato de azt mondta hogy kb 5hetes vagyok es ez normalis:) ugy izgulok most meg hogy legyen benne babu:) a hcg 2800 :)
2016. márc. 7. 10:00
 86/129 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden rendben veletek kérdező! :) pihizz sokat, és tudom nagyon nehéz, de próbálj ne stresszelni! Mi most nem vagyunk a toppon, sajnos pénzügyileg szarul alakulnak most a dolgaink. Már megfordult a fejemben, hogy toljuk egy kicsit a harmadik babó projektet, pedig mindketten nagyon szeretnénk. :(
2016. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/129 A kérdező kommentje:
Ohh:( ne is mondd... tudod nalunk is ez a baj.... a nagy "Apuka" sajnos nem szeret dolgozni:( januar ota nem is dolgozik.. de en akarom ezt a babut mert igy lesz teljes az eletem:) jövöheten jön ki egy haverom es viszi magaval dolgozni:) kenytelen lesz mert megfenyegettem:) tudod a babak soha nem akkor jönnek amikor minden tuti:) es ha az isten ugy akarja akkor bizony jön:) kepzeld most hogy tegnap ota 3szor iszom a magneziumot igy elmult a pocifajdalmam es most neztem mintha semmi barnazas nem lenne :) remelem most mar nem ijesztget többet:) irj am mindenkepp hogy hogy alakulsz :) azert is jo hogy itt beszelgetünk mert sokan tanulnak a mi dolgainkbol :) amugy gondoltam arra hogy megkerdezem a dokimat hogy mi a velemenye a te helyzetedröl es mi lenne a tanacsa:) hatha ad egy okos tippet:) tudod nekem egy kis baratnöm mondta hogy kezdjem el szedni a gravidat :) terhes vitamin mert ö egy honap utan terhes lett es talan nem kizart hogy besehitett a gravida mert ugye en is egy honap utan terhes lettem :) lehet ez oltari nagy baromsag de kitudja :)
2016. márc. 7. 16:01
 88/129 mandiga ***** válasza:

Az elég nagy baj, hogyí az apuka nem akar dolgozni. Muszáj neki, mert a családnak kell a pénz.


Azóta hogy vagy kedves kérdező? Remélem minden rendben van veletek. :)

2016. márc. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/129 A kérdező kommentje:
Hat eleg baj igen :( jol vagyunk es mar nagyon izgulok hogy legyen embrio is es szivhang is:) jövöhet kedden megyek dokihoz:) azon kivül hogy 2kg ot hiztam minden rendben:) mar elmult a menszis erzesem es mar barnazni sem barnazok:) te hogy vagy? Hogy erzed magad? Meselj hogy mujsag veled:)
2016. márc. 10. 13:50
 90/129 A kérdező kommentje:
Mehenkivüli es ma azonnal meg is mütöttek es kivagtak a jobb petefeszkem😢😢😢😢😢 azt hiszem belehalok a fajdalomba😢😢😢😢😢😢😢 megszakad a szivem😢 mar 7mm volt a baba es vert a kis szive😢😢😢😢 jajjj istenem😢😢 ezert mutatta a teszt koran ki es ezert nem erösödött sokaig😢😢😢
2016. márc. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!