Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 mandiga ***** válasza:

Nagyon egy cipőben járunk. :))

Én is drukkolok neked, nagyon kiváncsi vagyok mit mond holnap a doki nekem és neked is. Bízom benne, hogy nem olyan rosszakat, csak késői ovu, ha már eddig nem baba miatt késik nekünk.

2016. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 A kérdező kommentje:
Most mar csak 2ora es indulhatunk az orvoshoz;) mar hajnal 1ota kellett volna pisilnem:)) mar alig birom :(( itt nalunk svajcba nem lehet pisit vinni csak ott pisilhetünk:( alig varom mar ott legyek.... nagyon szurkolok neked:) 3-4 ora mulva irok hogy mi a helyzet:) sok sikert te draga:)
2016. febr. 24. 07:43
 43/129 A kérdező kommentje:
Kb 4hetes terhes vagyooooooooooook:)))))))) sikerüüüüült;))))) istenem de boldog vagyooook:) jövöheten kell vosszamennem:)))) Te hogy vagy? Mit mondott a doki?? Neked is ezt az erzest kivanom:)
2016. febr. 24. 14:30
 44/129 mandiga ***** válasza:

Szia.

Nagyon gratulálok neked.

Nekem sajnos nem baba, de én gondoltam. Nem tudom mi ez, a doki sem tudja. Megnézett hüvelyi uhg-gal, azt mondta minden rendben, (alapos volt). Nem talált semmit, viszont az van a papíromon, hogy vonalas endometrium, nem tudom mi ez. Elküldött vérvételre, hogy nem-e méhen kívüli, de én azt sem hinném. Holnap lesz meg az eredmény. Ez az én formám.

Nagyon örülök, hogy nektek sikerült.

Boldog babavárást. :)

2016. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm :) azt nem tudom mit jelent de biztosan összefog neked is jönni:) mi felevet probalkoztunk es most sikerült:) azert szeretnem tartani a kapcsolatot veled hogy tudjak rolad valamit:) nagyon szurkolok hogy sikerüljön nektek is minnel elöbb :)
2016. febr. 24. 20:41
 46/129 A kérdező kommentje:
[link] Most mar a digitalis is jelzi😊 istenem mekkora boldogsag ilyet latni!!! Mindenkinek kivanom hogy ilyen boldog legyen :)
2016. febr. 25. 05:01
 47/129 A kérdező kommentje:
2016. febr. 25. 05:02
 48/129 mandiga ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy sikerült nektek.

Mindenképp írni fogok, hogy mi a fene történik velem. Remélem nekem is nemsokára lesz egy szép pozitív tesztem. :)

2016. febr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/129 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! De jó, hogy ráakadtam a kérdésedre! Hasonló cipöben járok. Meddig nem erősödött a teszted? Az én esetem: szombat reggel 10-es teszt nega, délután újabb 10 es halvány pozi. Vasárnap du szintén nagyon halvány, hétfő reggel időn túl gyógyszertári halvány pozi, délután 10-es erősebb egy picivel, mimt az előzőek, de tényleg nagyon picivel. Tegnap gyógyszertári 10 es teszt már simán látható pozitiv, idön belüli. Ma reggel facelle nega. Nagyon remélem, hogy van esély az erősödésre. :(
2016. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 A kérdező kommentje:
Ez mar biztosan baba:)))) nekem csak a clearblue mutatta ki es semmi mas:) deeeee olyan halvanyan 2hetig hogy szinte csak az latta aki akarta latni:) 2heten keresztül idegeskedtem es sirtam hogy most ez mi??!!! Elmentem dokihoz is es ott a labor negativ lett...akkor mar teljesen kikeszültem:( Akkor egy kis baratnöm tartotta bennem a lelket hogy biztosan nagyon picike:) nekem ahogy kiszamoltuk a doktornenivel a Beagyazodas napjatol mar pozitiv lett :) sokaknak viszont 3honapos korukig semmit nem mutatott! Probald meg valahogy kibirni baaar en sem tudtam :) hogy 3-4 napig semmi teszt:) tudom hogy nagyon nehez de szerintem biztosan terhes vagy:) a facelle egy rossz teszt... sokat olvastam rola.. mikor kellene megjönni? Vagy miota kesik ??? Jahh es a poen az egeszben multhonapban nekem megvolt csak nem olyan erösen de vereztem. :)
2016. febr. 25. 09:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!