Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
 71/129 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Már a plafonra mászok, mert ilyen nincs. Csináltam egy 10-es tesztet ugye miután írtam, hogy megjött. Nem láttam rajta semmit. Ma ellőttem ismét egy 10 -est ( ugyan olyat),és ott a második csík halványan. Rögtön kijött. Megőrülök. Szerintem ma este elmegyek a sürgősségire. A vérzés jóval kevesebb volt mint szokott,egy napig közepes,piros, 2 nap alig-alig csak törlésnél. Amúgy 6 napig szokott tartani. Azért csináltam még egy tesztet, mert hányingerem volt ma is, és viszket a mellem. Rettegek, hogy valami nagyobb baj van... :`(
2016. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező. Mi újság veled? Hogy vagy? Minden rendben van veletek?


Utolsó válaszoló. Szerintem mielött még a kürházba rohannál, csinálj még tesztet, mert a doki ilyenkor még semmit nem fog látni.

Drukkolok, hogy neked is ott legyen az a baba.

2016. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/129 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Köszi Mandiga! Elmentem este, mert nagyon féltem a méhen kívülitől. Olyan bunkók voltak, hogy az nem igaz. Nincs semmi gond szerencsére,ennek örülök, de sajna baba sem. Valószínűleg korai vetélés volt. Te hogy vagy? Nem jött még meg?

Kérdező veled miujság? Voltál dokinál? Hogy érzed magad?

2016. márc. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 mandiga ***** válasza:
Megértelek, és tudom mit érzel. Sajnos tényleg bunkók a dokik, én is ezt tapasztalom, számba sem vesznek, max ha magánhoz mész. Velem semmi, mensi még mindig sehol, és a doki le sem toj. Nem tudom mit csináljak, kicsit kivagyok. :(
2016. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:
Csajok :) velem minden rendben mostmar :) kepzeljetek tegnapelött elkezdtem barnazni es nagyon megijedtem hogy elvetelek mert persze a hasam meg mindig faj :( kaptam gyogyszert es mara mar elmult a barnazas:) jol megijedtem nahh:) azzal ne foglalkozz hogy bunkok mert velem is azok voltak es azt mondtak hogy nincs baba de volt bizony es lehurrogtak:( itt svajcban viszont kedvesek es rögtön megallapitottak:) otthon elmondtam hogy megjött es onnantol kezdve nem is alltak velem szoba:( aztan tesztelgettem tesztelgettem es meg mindig halvany pozi volt es azert csak kiderült hogy baba van:) ne adjatok fel csajok :) elöbb utobb tuti lesz :) irjatok mindenkepp hogy miujsag :)
2016. márc. 4. 11:03
 76/129 A kérdező kommentje:
Elkiabaltam :(( most jöttem a sürgössigiröl mert bevereztem:((( veszelyeztetett terhes vagyok :((((
2016. márc. 4. 14:37
 77/129 mandiga ***** válasza:

Jézusom. Mit mondtak? Nagyon vigyázz magatokra, és pihenj nagyo sokat.


Írj majd. :(

2016. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 anonim ***** válasza:
Jaaaj Istenem!! Pihenj nagyon sokat! Nagyon szorítok értetek!!! Mit mondtak?
2016. márc. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/129 A kérdező kommentje:
Jajj csajok .hala istennek minden rendben csak hat progreszteron hiany es most is barnazok:( kaptam utrogesztant es nem lenyelnem kell hanem hüvelybe kell feltennem a kapszulat :) hetfön ujra doki es csütörtökön is:( tegnap telefonalt a doktornö aki nagyon kedves es ö magyar hala istennek es mondta hogy tökeletes a labor mert 2nap alatt duplaja lett azaz 1400 es az pont 5hetesnek felel meg :) azt mondta hogy minden rendben lesz csak fekves es csak pisilni kelhetek fel :( de rendben vagyok es nagyon kedves töletek hogy aggodtatok:) ti hogy vagytok meseljetek:) annyira varom azt hogy töletek is tudjam olvasni a johireket :)
2016. márc. 5. 10:11
 80/129 mandiga ***** válasza:

Jaj, most nagyon örülök. Alig vártam, hogy írjál, féltem, hogy baj van veletek, de hál istennek rendben vagytok. Nagyon sokat pihenj, vigyázz arra a babára. :)

Velem a helyzet változatlan. Két napja ismét leesett a hőm, elötte napokig nagyon szúrt a petefészke, hol egyik hol másik oldalon, szinte már nagyon kellemetlen volt. Tegnap meg a hasam alja alul, olyan szúrások jöttek belém, nem tudom mi lehetett ez. Bízom benne,m hogy talán ovum volt, mert most feljebb ment a hőm két napja, de hát napok múlva tudom meg ismét, és csak várok a csodára. :(

2016. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!