Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 mandiga ***** válasza:

Jézusom. :O

Nagyon nagyon sajnálom ami veled történt. Ezt nem gondoltam volna. Annyira örültem,hogy neked sikerült, és olyan boldog voltál.

Rettenetesen sajnállak. :(

Mielőbbi felépülést kívánok.

2016. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
Úristen! :`( Hogy derült végül ki?? És eddig hogy nem vették észre???? Hogy lehet,hogy előtte azt mondták minden rendben?? Borzasztóan sajnálom, együtt érzek veled. :( Próbálj pihenni, és megnyugodni! Minden rendbe jön majd!! Most akkor gondolom kórházban vagy. Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked. :(
2016. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 A kérdező kommentje:
Ilyen nagy volt mar:(((((( [link] hihetetlen hogy ez megtörtent😢😢😢 annyira rendben volt minden es hirtelen egy remalomma valt minden😢😢😢 mivelhogy ilyen nagy volt a baba kikellett venni az egesz petefeszekreszt es mostmarcsak a bal maradt meg😢😢😢😢 teljesen összeomlottam lanyok es azt hiszem megszakad a szivem😢😢😢😢😢 ezert volt a teszt koran mar pozitiv es ezert nem erösödött mert mar reg terhes voltam csak nem ott ahol kellett volna😢😢😢😢 annyira sirtsm mert hallottam meg utoljara ahogy a pici szive vert😢😢😢😢 soha de soha nem kivanom ezt senkineksem😢😢😢😢😢😢
2016. márc. 16. 18:12
 94/129 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém!! Annyira sajnálom!!! Nem is rudok igazából mit mondani, csak annyit, hogy így távolból is melletted vagyok, és együtt érzek veled! :( De miért nem vette észre hamarabb, nem mondta??? Azért ez nem kis hiba... Csak sima vizsgálat során derült ki, vagy megint vérzés/erős görcs jelentkezett?? Kitartás, írj, figyelni fogom. Sok ölelést küldök neked :(
2016. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/129 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok es köszönöm nektek :( semmi baj nem volt es sima ultrahangra mentem mire egyszercsak elsapadt a doki es azt mondta hogy uuuuristen azonnal korhaz :( hirtelen nemertetttem es mondta hogy nem is kicsi a baba de sajnos a lehetö legrosszabb helyen van:( amikor ideertem a korhazba mar vartak es ujramegneztek mert egyszerüen nem akartak elhinni hogy ennyire tünetmentes voltam :( eletem legborzasztobb napja volt es igenis most mar kimerem en is jelenteni hogy a kicsi barnazas is azonnal orvos!!! Nahh es persze akarmi pici rendellenesseget ereztek teljes kivizsgalast kerjetek mert az eletetek mulhat rajta :( mindenkepp szeretnek babut meg es az orvosom azt mondta ahogy elmulik a verzesem azonnal belekezdhetünk ugyanis eltavolitottak a jobb petefeszkem de a bal ep es teljesen jolmüködik😊 ez eltet most engem:) irjatok am hogy miujsag veletek es en is irok hogy hogy alakulunk :) fel a fejjel csajok es mindenkinek nagyon nagy szivvel babut kivanok :)
2016. márc. 17. 07:43
 96/129 anonim ***** válasza:
Köszi! Egyébként fizikailag hogy vagy? Mennyi időt kell majd várni a babaprojekttel? Én, ha minden igaz holnap leszek a 4.dpon. Bár nemtom, fura most a görbém. Remélem holnap emelkedik, és akkor tényleg megvolt az ovu. Mert most alighogy elkezdett emelkedni lépcsősen. Viszont volt nyák is, meg ovufájdalom is. Máris izgulok. Te kórházban vagy?
2016. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 A kérdező kommentje:
Ma engedtek haza de lehet hogy azert jobb lett bolna meg egy nap ott bent mert igen rosszul vagyok:( meg meg nagyon felvagyok fujodva es ez nagyon fajdalmas:( azt hittem hogy tudok ülni de hat sajnos jobb ha nem:( nagyon szurkolok neked:) sajnos az en görbem nem jo pelda itt mert nekem csak egesz nap volt höemelkedes 37.5 de ejszaka semmi es hat ugye tudjuk hogy ez miert volt:(( nahh de nektek nagyon szurkolok am:) az orvosom azt mondta hogy egesz nyugodtan ahogy elmult a verzesem mar probalkozhatunk is mert teljesen atpucolta a baloldali petefeszkemet is es azon is tagitott mert elegge össze volt szükülve:( a mehem rendben van es az is tiszta szoval nekiallhatunk ha elmult a verzes:) de megmondom öszinten hogy most nagyon felek egy ujabb terhessegtöl es lehet hogy belemegyek inkabb egy lombikba :) talan sikeres lesz :) meg sok sok kerdes van bennem de jövöheten ha kiveszik a varratokat es visszamegyrk a nögyogyaszomhoz akkor többet tudok majd :) irjatok kerlek mindenkepp mert jolesik tudni rolatok hogy ti hogy alakultok :) szeretnem tartani veletek a kapcsolatot es talan majd mostmar igazi terhessegekröl is tudunk beszelgetni hogy ki hogyan erzi magat:) nagyon nagyon szurkolok nektek :)) azert akarhogy is de joerzes hogy itt vagytok velem :)
2016. márc. 17. 21:22
 98/129 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező.


Rettenetesen sajnállak ami veled történt, és amin keresztül mész. Kívánom, hog yminél előbb épülj fel testileg és lelkileg is. Megértem, hogy félsz a következő terhességtől.


Rólam:

Hát velem semmi nem történik, kivagyok bukva. Szedem a barátcserje kapszulát, a hőm hol nagyon lent, majd fent, hát nem tudom mi a fene van már velem. És persze azóta sem jött meg, tesztelek de semmi. :(

És persze reménykedek. :)

2016. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező! Hogy vagy? Kezdesz már felépülni? Én kicsit beparáztam, mert már van halvány pozitív tesztem, de ez még nsgyon korai. A hőm jól alakul egyelőre, még 5-6 nap van a nemvártig, remélem nem jön meg.


Mandiga! Még azóta sem jött meg? :OOOO Nem voltál azóta magán dokinál?

2016. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/129 mandiga ***** válasza:
Kedves utolsó. Még azóta sem jött meg, pár napja úgy érzem, hogy meg fog jönni, de semmi. A hőm is borzalmas, hol leesik nagyon, utána felmegy. Még nem mentem el másik orvoshoz, de jövőhéten szaktok rá időt. Csak félek nagyon. :(
2016. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!