Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3idöntuli pozitiv nagyonhalvan...

Ronika86 kérdése:

3idöntuli pozitiv nagyonhalvany teszt es 2 1percen belüli nagyon halvany teszt! Terhesseg vagy becsapott a Clearblue?

Figyelt kérdés
Reggel hanyingerrel ebredek.. Minden nap csinalok egy tesztet ami nem akar erösödni!Voltam dokinal es meg azt mondta nagyon picike lehet!a teszteket Clearbluval csinaltam! Mi lehet?Lehet tevesen adott pozitivat ennyiszer? Ugy felek,hogy nem baba :( kinek volt ilyenhez hasonlo es baba volt a dologban??
2016. febr. 10. 08:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/129 anonim ***** válasza:
Nyugi, biztosan minden rendben lesz.
2016. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/129 A kérdező kommentje:
Igen tudom :) vagyis erzem :) feloras pisiböl csinaltam most egy masik tesztet a neve:Benu es pozitiv lett:))))) eddig semmi masik teszt nem mutatta ki es most mergemben megcsinaltam es poziiiiiii :) Tuti babu lesz :)))) erzem:) mindenkepp megirom hogy mi lesz a vege hogy sokaknak egy kis remenyt tudjak adni ha tenyleg babu:))))
2016. febr. 17. 21:23
 23/129 A kérdező kommentje:
Marmint eddig csak a Clearblue volt pozi es most mar a Benu is:))))))
2016. febr. 17. 21:24
 24/129 mandiga ***** válasza:

Nekem 3 tesztem lett halvány pozi. Facelle, Predictor Early az újabb, és az egens. A többi negatív. Próbáltam david, one step. A 15-ös ovutesztem meg pozi.


Más tesztet is próbáltál?


Nagyon kiváncsi vagyok, mit fog mondani a doki.

Írd majd meg. Én 24-én megyek. Még nem jött meg, és már ki vagyok borulva. A 66. napon tartok, mensi sehol. :(

2016. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/129 A kérdező kommentje:
En is 24.en megyek svajcba dokihoz :))) ott van egy magyar doktornö es ö megcsinalja a vertesttet:) nagyon szurkolok neked is am:)) Nalad is tuti baba van:) Van olyan akinek egesz vegig negativ a teszt es megis terhes volt :) en sokat probaltam de eddig csak a clearblue volt pozitiv es most amit vettem Benu-t az tegnap pozitiv lett :) eddig masik nem mutatta ki:) szerinted a 10mmes mehnyalkagartya megvastagodasa jo???
2016. febr. 18. 09:30
 26/129 A kérdező kommentje:

A mai tesztem :) latjatok ti is vagy mar beketyoztam!!!??? :))

[link]

2016. febr. 18. 10:10
 27/129 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,amit feltöltöttél a digitálisról szétszedve az mindig ilyen!Amit most kiraktál tesztre se mondanám,hogy igen ez már pozitív,ráadásul 8nap alatt már le kellene ugrania a második csíknak ha volt is valami 02.10-ei teszteken.:( Nem mentél el végül vérvételre?
2016. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/129 anonim ***** válasza:
Ja és a 10mm nyálkahártya még a beágyazódáshoz se a legideálisabb,nem hogy már meglévő terhességnek :(
2016. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/129 anonim ***** válasza:
Mikor kéne a menzidnek megjönnie?
2016. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/129 mandiga ***** válasza:

A 10 mm-es nyálkahártya elég a beágyazódáshoz, valakinek az 5 mm-sel is sikerült a baba.


Kedves kérdező, én attól tartok nekem az lh miatt volt halvány pozi a tesztem. Majd a doki megmondja mi a helyzet, pláne,ha addig nem fog megjönni. Babának jobban örültem volna, úgyhogy most kicsit el vagyok keseredve. :(

2016. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!