Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja márciusra,...

Ki nem várja márciusra, kezeket fel! Van kedvetek összegyűlni, dumálni, erőt adni egymásnak?

Figyelt kérdés
Előzőleg volt egy csopink a facebookon, olyan jó kis társaság volt. Most megint tervezzük a babát, szeretnék megint egy kis csapatot hasonlóakkal. Akinek van kedve írjon, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőke, érdemes lesz-e belevágni. :) Én március 8-ra nem várom!

2016. febr. 11. 13:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/553 A kérdező kommentje:
Ml most vagyunk betegek. Emberem már gyógyul, pár napja voltré rosszul, tegnapra én. Mondjuk csak nátha, de ahhhh, zavaró. Remélem a kicsik nem lesznek betegek. Akkor drasztikusan lecsökkenne hármaska esélye. :P
2016. febr. 21. 12:53
 42/553 anonim válasza:
állítólag nem befolyásolja.de nekünk nem jött össze akkor mikor mindketten betegek voltunk.szervezetem nem engedte.Sylvi
2016. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/553 anonim ***** válasza:
Csajok! Nekem megjött, ugyh mehet tovabb a csoport, hiszen mar márciusra nem varom :) Detty
2016. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/553 anonim ***** válasza:
Sajnalom Detty, remelem, hogy marciusban mar egyikunk sem verzik! Nekem a mai ovu tesztem mar nagyon halvany, es a hom is magasabb lett. Igaz, hogy csak egy tized fokkal, de mindig igy kezdodik. Remelem, hogy megvolt az az ovu, de majd a kovetkezo napokban kiderul. Abigel
2016. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

8-as vagyok.

Kepzeljetek, megkaptuk az orvostol az "engedelyt". Epp most volt peteeresem es igy mar nem vedekeztunk. Nagyon izgulok, picit felek is.

En 10. DPO-tol tesztelek, vettem jopar erzekeny tesztet, mert egyenlore csak aszpirint szedek, de hamar valtanom kell verhigitora, ha pozitiv lesz a teszt.


Ki milyen fajta tesztet vett/vesz?


Mi a velemenyetek a OneStep-rol?

Nekem nem sok jo, az elozo babanal a clearblue mar majd egy hete pozitiv volt, mire a onestep is az lett.

De most ismeretlen markat vettem, elvileg ez is 10-es, de meglatjuk. Lehet hogy meg beruhazok egy clearblue-ra is.

2016. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/553 A kérdező kommentje:

Sajnálom Detty, de reméljük márciusra mind babásak leszünk.

8-as, júj, dejó! Nagyon drukkolok!

Már én is izgulok, sikerül-e.

2016. febr. 23. 10:45
 47/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok!csatlakozom!:)

9.dikére nem várom egy peteérés kalkulátor szerint!

Bár ebben a hónapban a kelletnél hamarabb jött a nem várt,és kevesebb volt and másabb,holnap megyek orvoshoz remélem mond valami biztatót!

Megy a drukk!mindenkinek! :)) #Jasmine

2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/553 anonim ***** válasza:

9-re nem varom. Januarban vagtunk bele a kisteso dologba. Optimista vagyok, remelem nem jon meg. Szurkolok mindenkinek.

Lynette

2016. febr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Akkor én is csatlakoznék hozzátok:) Én Tünde vagyok és mi is januárban fogtunk bele :) Akkor hagytam abba a gyógyszert, ezért gyorsan ovuteszteltem is. Nekem mutatta egyből, hogy mikor van és a ciklus.hu is akkorra írta. Nyák is volt, de így sem sikerült, bár lehet elcsúsztunk az együttlétekkel. Na mindegy szóval, ami a lényeg, hogy most nagyon figyelek. Vasárnap pozitív ovu és gyakori együttlétből remélem mihamarabb összejön, mivel kicsit szerintem korábban kellett volna kezdeni (30múltam)... Én elvileg 7ike körül nem várom :)

Mindenkinek drukkolok! Hajrá :)

2016. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/553 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, ha nem gond.

Március 6-8 környékére nem várom. Ez az első hónapunk. 3. babát tervezzük,régi nagy álmunk válna valóra vele, tizenéves korunk óta 3 gyermeket terveztünk.

Nagyon remélem, hogy sikerül!

Kedves kérdező Te már túl vagy az ovun? Kb egyszerre nem várjuk. Nekem még nem indult el felfelé a hőm, talán holnap.

Szurkolok mindenkinek!

Evi

2016. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!