Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/982 anonim ***** válasza:
sziasztok csajok, hát jól osszejottunk itt de minél többen vagyunk annál több tapasztalat. én nem tudom mikor kellene megjonni mert az ovum 1 hetet késett. A ciklusaim 25 naposak, de második hónapja szedek clostit. A múlt hónapban 28 napos ciklusom volt. segítenétek abban ha 28an volt ovum akkor mikor kellene megjonni?
2016. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/982 anonim ***** válasza:
Sziasztok, csatlakozok én is! :) most leszek pont júni 7-én 23 éves, szóval reménykedek a legszebb születésnapi ajándékba, egy pozitív tesztre :) egyébkén júni 10-re nem várom. Peteéréskor beleadtuk apait anyait úgyhogy mi megtettük ami tőlünk telik :) Szurkolok mindenkinek! :)
2016. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/982 anonim ***** válasza:
ovutól számítva úgy 14 nap szokott lenni általában :)
2016. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/982 anonim ***** válasza:
14:23 as vagyok a monogramm lemaradt. MZs
2016. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/982 anonim ***** válasza:

segítséget szeretnék kérni. május 12en jött meg. A második clostis honapom, előtte 25 naposak voltak a ciklusaim. Az első hónapban 28 napra jött meg. most pedig 16 -20 -ig szedtem a clostit, és 23,an voltam uhn és ott azt mondta a doki hogy van 3 db 21 mm es tüszőm. 27-én vissza rendelt uhra, és azt mondta hogy kilokodtek mert nem lát semmit. de viszont egy 20mm es tüszőm van jobb oldalt de annak nincs jelentősége. na erre 28 an este elkezdett fájni a hasamalja, de olyan szinten hogy úgy volt orvos lesz belőle. mondtam a férjemnek hogy szerintem a 20mm es tüszőm most fog megrepedni. hát hogorbe szerint is 28an volt ovum (aciklus 17-dik napján ).csatolok hőgörbét. szerintetek akkor mi van azzal a 3 db tüszővel amit az orvos látott aztán nem? Vagy kétszer volt ovum?

[link]

2016. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/982 anonim ***** válasza:
MZs voltam.
2016. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/982 A kérdező kommentje:
Valaki ha tud segítsen MZs- nek ...nekem ebben sajna nincs tapasztalatom ...amugy jo látni hogy ennyien össze jöttünk ! Nekem továbbra is rendetlenkedik az alhasam ....pont mintha fel fáztam volna ...
2016. máj. 30. 15:45
 18/982 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék, bár én kicsit hamarabb (június 2.) nem várom. Több, mint 2 és fél éve próbálkozunk, eddig spontán nem sikerült...egy inszeminációm volt, de abból sajnos egy méhen kívüli terhesség lett. :( Most valahogy az az érzésem, hogy lehet sikerült...3 nap és kiderül.
2016. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/982 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 6. körül nem várom. 27 éves vagyok, lassan 2 éve próbálkozunk, és túl vagyok egy missed ab-on (8 hetes terhesség). Elég sok mindenen keresztül mentünk már, jó lenne, ha a mi időnk is eljönne végre. :) "Sz"
2016. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/982 A kérdező kommentje:

Sz akkor egy cipőben járunk ! Nekem is volt missed ab .marciusban lett befejezve gyogyszeresen .

Megviselt ...

2016. máj. 30. 20:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!