Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 évesen terhes vagyok és...

18 évesen terhes vagyok és barátom szakított. Járt valaki hasonló cipőben? Esetleg vélemény normális hangnemben? Leírásban a többi.

Figyelt kérdés
Barátom szintén fiatal csak 18 ő is. A kapcsolatunk a baba előtt is gyenge lábakon áltt,de elvileg szerettük egymást. Amikor közöltem hogy mi a helyzet kétségbeesett ami természetes. Nem tudja feldolgozni hogy én szeretném a babát ő nem. A napokban mondta hogy már nem szerelmes és erre rá fog menni a kapcsolatunk stb. Nagyon fáj,hogy a döntésem miatt ez történik és a picinek nem lesz teljes családja valószínűleg soha,pedig én szeretem őt.Én egyetemre készültem emiatt ezt elkell halasztanom,ő még tanul. Szülei ellenzik és konfliktus van a családjukban is emiatt amit szintén sajnálok,enyémek támogatnak ahogy tudnak. Nem akartam fájdalmat okozni senkinek és ugy erzem hogy én vagyok a hibás mert szeretném megtartani,pedig ez a kettőnk hülyesége volt.

2018. ápr. 30. 20:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/145 A kérdező kommentje:
Eszem agaban sincs itthon rohadni 30éves koromog terveim,céljaim vannak és azt nemtudom innen megvalositani..sokat kell meg letenni az asztalra ahhoz hogy meghalalhassam ezt,plussz hogy valamit feltudjak mutatni
2018. máj. 1. 10:07
 22/145 anonim válasza:
24%
Szerintem vetesd el ne tedd tonkre az eleted sem a gyerekedet meg van ido szulni menj es tanulj ez csak egy jo tanacs nem muszaj megfogadni
2018. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/145 anonim válasza:
32%
Utolso vagyok ha megtartod kesobb fogod banni nagyon
2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/145 A kérdező kommentje:
Vagy kesobb banom meg nagyon,hamajd jönnek az abortusz testi lelki következményei
2018. máj. 1. 11:52
 25/145 anonim ***** válasza:
44%

Sokan örülnének köztük énis ha végre azt mondtahtom terhes vagyok.

Sokan nem is értem miért irják neked azt hogy vetesd el... jaa mert biztosan ők ezt csinálnák...

Ahogy olvaslak igen is egy határozott,erős,okos,magabiztos fiatal 18 éves lánynak gondollak. Én is sokáig otthon laktam. Sőt most is párommal a szülieinél lakunk és mi igy tervezzük a babát is. Semmi nincs abban hogy Te a szüleidre hagyatkozol most. Bárcsak engem is igy támogattak volna mindig. Sokan örülhetnének ha ilyen szüleik lennének. Szerintem.

Semmiképp se gondolkodj azon hogy elveteted.. mert ha később szeretnél babát lehet nagyon nehezen fog össze jönni.

Nekem 3 éve volt egy iker terhességem ami sajnos a 10.héten megszakadt.. nem vetéltem el műteni kellett... és azota volt még egy vetélésem.. sajnos nem akar összejönni a baba.

Szoval jol gondold meg!!

18 éves vagy de biztos nagyon jó anyuka lesz belőled. Én a helyedben tuti boldog kismama lennék. Az egyetemet meg levelezőn is elvégezheted. Dolgozni meg elmész ha már eltudsz menni.

A negativ véleményeket meg hagyd gigyelmen kivül. Mert akik ilyeneket irnak biztos olyanok is.

Én azt kivánom hogy legyél boldog! Kitartó! És erős!!!

A volt barátod meg hagyd.. ha ennyitől berezelt nem is lenne jo társad akkor sem ha lenne baba.

Azért majd irj még hogy mi van veled.

Viki

2018. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/145 A kérdező kommentje:
Elhagyott és közölte,hogy neki már van más.
2018. máj. 1. 15:56
 27/145 anonim ***** válasza:
80%

"Elhagyott és közölte,hogy neki már van más."


Hát ez kemény!ezért kell mindig védekezni.

Én értem hogy magabiztos vagy és ott vannak szüleid akik segítenek,szeresd őket nagyon.

De ahogy az egyik kommentelö írta előttem van amiben ők sem tudnak majd segíteni.

Gondolok itt az apai támogatásra.

Rokonom gyereke apa nélkül növöget(9éves)

És mikor nálunk van csak nézi a gyerekeim hogy játszanak az apjukkal(birkozás,fogocska stb)

Olyankor a szívem leszakad érte.

Ezeket a dolgokat is gondold át!

:)

2018. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/145 anonim ***** válasza:
68%
De hány apa meg nem törődik a gyerekével, hiába van otthon, vagy törődik, csak éppen nem jól. Az ilyen gyerekeknek mindegy, hgy ott az apjuk. A trollnak meg üzenem, hogy nem lehet kommentet törölni, de az oldal fenntartói törölhetik, ha szabályt sért. Például sérteget. A troll példáján is látszik, attól még hogy apás családban nő fel valaki, nem következik, hogy tisztességes és boldog ember lesz belőle...
2018. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/145 anonim ***** válasza:
33%

Miért kell itt ennyi negativ kommentet irni?

27es kis agy szorulhatott volna beléd. Ha valami nem tetszik minek irkálsz ide.. tőlem is ment egy off... idiota hozzászolásért.

Kérdező ilyenekkel és ehhez hasonlóakkal ne foglalkozz.

Azért mert most otthon laksz és babát vársz egyáltalán nem élősködsz.

Én 22 éves koromig otthon laktam. Igaz az más volt... De nagyon jol éreztem magam. A mai napig várják hogy mennjek haza.. maradjak napokig. 😀

Szoval. Senkire ne hallgass. Csak a szivedre.

Neked mi lenne a legjobb!!!!

Mások csak a véleményüket irják le. Nem látnak az életedbe és nem is ismernek..

Tényleg ne foglalkozz olyanokkal akik ide leszólni és beszólni jönnek.

Viki

2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/145 A kérdező kommentje:
Nem töröltem ki senkit,de az értelmes válaszokat köszönöm😊
2018. máj. 1. 17:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!